рус     /     укр     /     eng

Діабетін

Діабетін всі продукти »

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Безкровний розгорнутий аналіз крові за 131 параметром. Всього 400 грн

ЗАПИСАТИСЯ НА АНАЛІЗ КРОВІ ІЗ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ЛІКАРЯ

Діагностика проводиться в наших консультаційно-діагностичних центрах:

    вул. Хорива, 4  тел: (044) 467-67-25/27, (096) 695-04-53, (066) 477-73-50              показати на карті
   День прийому:  Щопонеділка, Середи, П'ятниці 10:00-19:00
       
   б-р Кольцова, 14-Е   тел: (044) 585-41-07, (096) 695-04-51, (066) 983-12-89                показати на карті
   День прийому:   Щочетверга  10:00-19:00
   

Така діагностика дозволяє без забору крові за 180-720 секунд отримати 131 параметр життєдіяльності організму людини. У параметри входять стандартні клінічні аналізи крові і безліч інших, що визначають стан пацієнта. Норматив показника, підсумок аналізу і відхилення від норми видаються в друкованому вигляді на руки. Лікар отримує комплекс даних для постановки діагнозу, дає рекомендації і схему відновлення втрачених фукций. Підсумки досліджень зберігаються в базі даних і дають можливість визначити динаміку відновлювального процесу. Це як пройти за 10 хвилин надкомпактну діагностичну лабораторію, що дозволяє зробити комплексний експрес-аналіз всього організму, що незамінне в прийнятті негайних рішень і коли просто немає часу визначати життєво важливі параметри традиційними методами. 

Вимірювання проводяться з допомогою 5 мікропроцесорів, що прикріплюються до тіла людини. Технологія і сам прилад не мають аналогів в світі.

Зробити аналіз крові дитині можна з 10 років.

Протягом 10-15 Ви отримаєте роздруковані результати (дивіться приклад нижче), а також коментарі лікаря за відхиленнями отриманих значень від норми. На основі даних аналізу досвідчений фахівець дасть рекомендації і, при необхідності, схему лікування. Такий вид діагностики - не тільки зручний, ефективний і недорогий, він здатний знайти джерело і саму причину проблем здоров'я там, де Ви і не збиралися шукати. Ви отримаєте про своє здоров'я об'єктивну і повну інформацію.

Більш докладно про діагностику можна прочитати в статті: Сучасні можливості неінвазивного аналізатора АМП

Звична з дитинства кожному з нас картина: під час хвороби або з метою профілактики потрібно обов'язково піти і здати кров на аналіз. З вени або з пальця, але все одно треба здати. Процедура дослідження крові не зазнала істотних змін за багато десятиліть. Правда, останнім часом почали активно використовувати автоматичні аналізатори крові, які дозволяють визначити від кількох до двох десятків показників. В принципі, це та ж звична для нас лабораторія, з тією лише різницею, що автоматизована рутинна робота лаборанта.

Подив лікарів відразу викликає ключове слово неінвазивний. Так, саме так. Для отримання результату не потрібно забору ні крові, ні будь-яких інших біологічних матеріалів організму людини.
Наступна перевага приладу АМП - швидкість отримання результатів дослідження. По суті, неінвазивний аналізатор АМП являє собою портативну екпрес-лабораторію, що дозволяє виконати комплексний аналіз в короткі терміни. Адже на визначення деяких параметрів, які прилад робить за кілька хвилин, іншими традиційними методами йдуть години, дні і навіть тижні. За допомогою приладу АМП вже через 180-720 секунд можна отримати інформацію про 131 параметрах, що відображають життєдіяльність організму людини. Це дослідження червоної (гемоглобін і еритроцити) і білої (лейкоцити) крові, основних показників електролітного обміну (концентрації калію, натрію, кальцію і магнію), визначення стану згортання і фібринолітичної систем крові (початок і кінець згортання крові, показник гематокриту і протромбіновий індекс, а також концентрація тромбоцитів). Неінвазивний аналізатор АМП дозволяє оцінити стан найбільш важливих і широко використовуються в клінічній практиці ферментативних систем: АЛТ, АСТ, коефіцієнт АЛТ / АСТ, рівень амілази, білірубіну загального і його фракцій (прямий і непрямий), концентрацію білка в плазмі крові.
При деяких захворюваннях виникає необхідність у визначенні основних показників гомеостазу, що відображають транспорт і споживання кисню - щільність плазми крові, обсяг і дефіцит циркулюючої крові, а також хвилинний об'єм кровообігу. Паралельно оцінюється функціональний стан легенів і серця за допомогою таких параметрів: швидкість оксигенації крові, площа поверхні газообміну, легенева вентиляція, життєва ємкість легень, життєвий об'єм легенів у фазі експірації, транспорт кисню в хвилину, максимальний повітряний потік в хвилину, тест Тиффно, а також оксигенація артеріальної крові, серцевий викид, споживання кисню на 1 кг маси тіла і в хвилину, споживання О2 міокардом і тканиною головного мозку.
Даний метод дозволяє визначати основні часові інтервали кардіомеханікі: інтервали PQ, QT, QRS, оцінювати скоротливість міокарда лівого шлуночка і опір малого кола кровообігу, вимірювати систолічний та діастолічний артеріальний тиск, центральний венозний тиск, а також час кровообігу у великому і малому колі.
Крім того, він дозволяє оцінювати кровотік у внутрішніх органах в% і в мл / хв до загального кровотоку, в першу чергу в таких життєво важливих, як міокард, головний мозок, нирки, а також в скелетних м'язах, печінково-портальний кровотік, шкіри.
Оцінка стану організму і параметрів виражається кількісно в загальноприйнятих для кожного показника і звичних для лікарів одиницях СІ.
Результати обстеження пацієнта в роздрукованому з комп'ютера вигляді можуть аналізувати лікарі всіх спеціалізацій. Кожен з них знайде в дослідженнях параметри, за якими можна оцінювати стан пацієнта - кожен по своєму напрямку лікарської діяльності. На основі отриманих даних прилад видає попередню «підказку» для лікуючого лікаря, що дає напрямок пошуку хвороби.
На сьогоднішній день неінвазивний аналізатор АМП не має аналогів у світі. На відміну від інших аналізаторів він не вимагає наявності дорогих витратних хімреактивів для проведення досліджень. Він сверхкомпактен.
Сам прилад і метод вимірювання захищені декількома патентами. Неінвазивний аналізатор АМП зареєстрований і дозволений до продажу в Євросоюзі, Україні, Росії та Єгипті, Китаї. Проводиться реєстрація в Південній Кореї, Казахстані, Республіка Білорусь та інших країнах світу. Створення такого приладу, безсумнівно, відкриває нові горизонти перед сучасним діагностом.

Читайте також:

Комплекс відновлювальних процедур електростимуляції та неінвазивної мезотерапії з використанням фітозасобів ЕкомедуРефлексo-, Фізіо- і Мануальна терапія. Ефективне відновлення здоров'я без оперативного втручання і травмуванняУльтразвукова діагностика (УЗД) з розшифровкою та безкоштовною консультацією.Кардіограма серця - 150 грн з розшифровкою та консультацією лікаря
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.