рус     /     укр     /     eng

ЗАПИСАТИСЯ у "ШКОЛУ ЗДОРОВ'Я та ДОВГОЛІТТЯ ЕКОМЕДУ"

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Не піддавайтеся помилковій думці- це небезпечно!

Сьогодні можна знайти занадто багато суперечливої інформації, як правильно діяти, щоб не захворіти. Завжди вважалося правильним, щоб не захворіти потрібно зміцнювати імунітет. Проте зараз залунали поради з посиланням на італійських фахівців, що імунітет, навпаки, потрібно пригнічувати. Ці горе-порадники чули дзвін, та не розуміють звідки він. В Італії справді розглядається можливість застування імунодепресантів, але лише на другій фазі захворювання, коли пішло ускладнення і вірус опустився в легені. Це робиться з метою зменшення цитокінового «шторму», коли фагоцити разом з вірусом знищують інфіковані клітини легень, проте, слід підкреслити, що це лише один з можливих варіантів лікування, якій підходить далеко не всім пацієнтам. Зазначимо, що при правильно працюючому імунітету пацієнт одужує на першій стадії захворювання і в такому разі ускладнень на легені не буде. Про це йтиметься нижче, а спочатку розглянемо, як загалом вберегтися від хвороби та як уникнути її ускладнень.

По-перше, ні в якому разі не приймайте для профілактики імунодепресанти. Це матиме лише зворотній ефект: відкриє ворота для інфекції, і в десятки разів збільшить вашу схильність до онкозахворювань. Справа в тому, що за добу в нашому організмі з’являється понад 14 мільярдів нових клітин, а через обмеженостість генетичного ланцюга приблизно кожна сота клітина мутагенна, тобто щодоби у нас з’являється понад 150 тисяч клітин, які здатні перероджуватися. На щастя, у нашого імунітету є функція з нагляду за поділом клітин, завдяки якій клітини, що перероджуються самознищуються. Це наш протипухлинний імунітет, без якого ми не зможемо жити. Саме тому після пересадки органів і вимушеного прийому імунодепресантів ризик онкозахворювань збільшується в 30-50 разів. Це варто пам’ятати, та в жодному разі не слід самостійно приймайти імунодепресанти.

Таким чином, завжди залишається правильним рішенням - зміцнювати імунітет, я підкреслюю зміцнювати, а не стимулювати, бо ви спричините дисбаланс. Головною вимогою до імунотропного засобу повинно бути правильне співвідношення між лімфоцитами Т-хелперами, які активують імунітет та Т-супресорами, які пригальмовують його. Це називається імунорегуляторний індекс. Якщо він в межах норми, а це від 1,6 до 2,2, то навіть якщо ви захворієте, то ніякого цитокінового «шторму» не буде. Хоча при надійному імунотропному засобі ви не захворієте.

Більш досконалі імунотропні засоби, як наприклад Джерело-І, мають тут ще додаткові регулятори - компоненти, що впливають на кору наднирників і збільшують продукування ними кортикостероїдів, які, в разі потреби додатково пригальмовують імунітет, і до того ж мають пряму протизапальну, могутню дію. Це дозволяє при всіх видах захворювань застосовувати Джерело-І, яке зокрема нормалізує дію лейкотриєнів (активаторів імунітету), якими, наприклад, користуються пухлини, щоб дезорієнтувати імунітет і стати господарем в організмі.

Вибачте, що у статтю довелось включити спеціальні терміни й пояснення, але сьогодні ви повинні правильно розуміти, що принесе вам користь, а що може лише зашкодити. Чим краще ви будете це розуміти, тим менше ви піддаватиметесь паніці та впадатимете в стрес. Ще раз нагадаю, що стрес найбільш потужна руйнівна сила ваших захисних сил, всіх видів імунітету. У повсякденному житті ми зустрічаємо занадто багато факторів, які пригнічують імунітет, зокрема: побічна дія лікарських засобів, наявність в продуктах харчування консервантів, стабілізаторів, барвників та інших ксенобіотиків. Це високочастотні випромінювання мобільних телефонів, комп'ютерів, телевізорів, електропобутових приладів, шкідливі екологічні фактори, які, до речі, ми самі створили, тощо. Я не буду перераховувати всі фактори, я лише хочу підкреслити, що в таких умовах, сьогодення наш імунітет сам потребує допомоги, і для того, щоб він зі свого боку допомагав нам зберегти життя, ми повинні захищати і зміцнювати його, а не добивати імунодепресантами.

Особливо важливо уберігати дітей, тому що діти народжуються лише з пасивним імунітетом - антитіла матері, які можуть передаватись з материнським молоком, але чимало дітей знаходиться на штучному вигодовуванні, а власний імунітет формується поступово аж до 15 років. Щоправда під впливом сучасних умов життя, які ми перерахували вище, він залишає бажати кращого, і тому діти часто хворіють. Про засоби покращення імунітету у дітей ми напишемо у нашому наступному матеріалі, який вийде за кілька днів.

Генеральний директор НВО «Екомед»

Володимир Пилипчук

  Задати питання лікарю

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (096) 695-04-60  (Viber), (066) 477-74-36 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки

Читайте також:

Як захистити сім'ю від грипу та застудЩо робити з своїм імунітетом в даній ситуації?Як найкраще захиститись від вірусної інфекції?Надійний захист від вірусів.
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.