рус     /     укр     /     eng

Джерело-ПІ

Джерело-ПІ всі продукти »

ЗАПИСАТИСЯ у "ШКОЛУ ЗДОРОВ'Я та ДОВГОЛІТТЯ ЕКОМЕДУ"

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Що робити з своїм імунітетом в даній ситуації?

 Сьогодні в боротьбі з важкою вірусною інфекцією виказують позицію про негативний вплив імуномодуляторів та користь від застосування імуносупресантів. Проте п’ятдесятирічний досвід сучасної медицини говорить, що імунодепресант ослабляє захисні можливості організму. Наводимо офіційні дані, наприклад, при прийомі імунодепресантів у пацієнтів при пересадці органів (щоб не було відторгнення) підвищується ризик онкологічних процесів в 30-50 разів, і в багато разів - ризик інфекційних захворювань. Недостатність імунітету у немовлят призводить до того, що кожен рік від банального запалення легень помирає 2 мільйони малюків, це більше ніж від кору, малярії і СНІДу разом взятих. І це тому, що при народженні імунні механізми розвинуті лише на 15 % і завершують свій розвиток тільки у 14-15 років, а дітей при запаленні легень лікують лише антибіотиками, які своїми побічними діями ще більше пригнічують імунітет. На жаль, діти не мають вибору, і тому нерідко розплачуються життям через помилки дорослих. Нагадаємо також, що на кожен квадратний метр поверхні припадає близько 700 мільйонів вірусів і більше мільйона бактерій, а по даним японських спеціалістів, всередині нас мікроорганізмів десь в 10 раз більше ніж соматичних клітин. Більше того, багато респіраторних вірусів при попутному вітрі здатні просунутись на 500-600 км, тобто карантині бар’єри тут не рятують. І в такому середовищі ми виживаємо лише завдяки власним захисним силам – нашому імунітету. Тож добре подумайте, перш ніж погодитись із рекомендаціями «пригнічувати імунітет». До речі, і вірус СНІДу свого часу наглядно показав, що людина живе поки її імунітет зберігає достатній рівень.

Тепер відносно імуномодуляторів. Переважна більшість імунотропних засобів не є імуномодуляторами. Вони впливають стимулююче лише на окремі ланки імунітету, а не модулюють його. Я не буду робити їх аналіз, а поясню різницю між ними і Джерелом-І, яке абсолютно фізіологічно (природньо) і збалансовано впливає на всі головні ланки імунітету і нормалізує їх взаємодію, тому що імунітет працює надійно і безпечно лише в кооперації. Тобто Джерело допомагає імунітету підтримувати достатньо високий рівень при любих навантаженнях і при цьому не перевищувати норму. І тому лише Джерело показало високий ефект в боротьбі навіть зі СНІДом, резистентними формами туберкульозу і багатьма інфекційними збудниками, які або не піддаються або важко піддаються лікуванню. Ці результати доповідались на міжнародних конгресах і конференціях і опубліковані в міжнародних журналах. З ними можна ознайомитись за наступними посиланнями:

https://www.ekomed.com.ua/ua/Clinical-trials/HIV-infection-ekomed.html
https://www.ekomed.com.ua/ua/Clinical-trials/TB-treatment-ekomed.html

https://www.ekomed.com.ua/ru/Clinical-trials/Clinical-trials-of-HIV-and-TB.html

В цих матеріалах ми наводили порівняльні дані з препаратами провідних корпорацій світу, чим нажили багато могутніх ворогів, які заблокували нам впровадження Джерела-І в лікуванні СНІДу і резистентних інфекцій. Ви повинні зрозуміти, щоб сьогодні препарат вийшов на міжнародний ринок, потрібно, крім політичної підтримки, ще й не один мільярд доларів. Це просто відповідь - чому при нашій ефективності, наші засоби не використовують в міжнародній практиці охорони здоров`я. Джерело складається з рослинних компонентів, що добуті з рослин, з подібними властивостями до імунокомпетентних клітин і мають одну природу, тому від Джерела-І немає побічних дій, воно лише підтягує до норми пригнічені ланки імунітету, не чіпаючи нормальних. Єдине, що може бути - надмірна чутливість у деяких пацієнтів, в цих випадках зменшуйте дози і найдіть свою індивідуальну корегуючу дозу. Ви можете використовувати Джерело як у вигляді монотерапії, так і в складі комплексної терапії, причому Джерело в багато разів зменшує побічну дію інших препаратів, враховуючи його нормалізуючий вплив на імунітет, воно є надійною профілактикою вірусно-інфекційних захворювань. А профілактику в наш час потрібно робити обов’язково, тому що по даним Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я - 34% населення земної кулі живе зі збудниками туберкульозу, а 42% живе зі збудниками гепатитів, в Україні ці цифри значно вищі, але хворіють на ці хвороби невеликий відсоток, тому що від них захищає власний імунітет. До речі, в організмі багато й інших збудників, тож добре подумайте, перш ніж застосовувати засоби для пригнічення імунітету, а головне не піддавайтесь паніці, тому що стрес - найбільша руйнівна сила для імунітету. І не втрачайте власний глузд і правильно оцінюйте сумнівні рекомендації, а ми будемо намагатись в силу своїх сил Вам допомагати, не хворійте в цей складний час!

З повагою генеральний директор НВО « Екомед»

Володимир Пилипчук

  Задати питання лікарю

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (096) 695-04-60  (Viber), (066) 477-74-36 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Не піддавайтеся помилковій думці- це небезпечно!Як захистити сім'ю від грипу та застудЯк найкраще захиститись від вірусної інфекції?Надійний захист від вірусів.
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.