рус     /     укр     /     eng

Джерело-ПІ

Джерело-ПІ всі продукти »

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Чому з’являються небезпечні віруси?

22.05.2020

Останні десятиліття все частіше почали з’являтися небезпечні для нас віруси, багато спеціалістів звернули увагу, що це співпало з підвищенням забрудненості довкілля і почали досліджувати причини їх появи. Результати досліджень показали, що мутацію вірусів в небезпечні для нас форми спрямовує сама природа, вірніше її регуляторний орган Біосфера.

Наприклад, відомий у світі вірусолог і генетик академік В.А. Кордюм, в своїй монографії про еволюцію вірусів та в статті: «Вирусы вышли на тропу войны с человечеством», попереджував про це ще в 2003 році. Там же він пояснював, що природа на відміну нас високоорганізована і почала захищатися з допомогою вірусів. Згадаємо, не так давно були спалахи пташиного вірусу грипу, який серед птахів дає абсолютну смертність, але для нас цей вірус практично не являє небезпеки. В той час циркулювало 4 види звичайного грипу і ці віруси почали зустрічатись в організмах людей і обмінюватись участками геномів, інформувати гібридний вірус. Далі природа, а точніше її регуляторний орган – Біосфера згорнула пташиний вірус грипу, бо він виконав свою роль і на арені з’явився свинячий вірус грипу і почалось формування нового гібридного вірусу. Оскільки імунна система свиней де в чому подібна на імунну систему людей, то це вже формування місточка для поширення цих гібридних вірусів серед людей. Тож найближчим часом на нас чекають в багато разів небезпечніші для нас віруси. Біосфера діє повільно, але надзвичайно точно.

В найближчі роки ці явища стануть ще більш небезпечними і чим раніше ми почнем реагувати тим більше нас виживе, до речі збитки від природних катаклізмів будуть сягати вже не сотні мільярдів доларів, а багато трильйонів. А головне, що це пряма загроза нашому існуванню вже найближчим часом, і ця загроза для всього живого.

Ми мало уваги звертаємо на пересихання річок, зникнення води в криницях, а це вже починається дефіцит води. Подальше його наростання призведе до зменшення рівня кисню в атмосфері, а без кисню ми жити не можемо.

Нагадаю, що без їжі людина може прожити до двох місяців, без води до двох тижнів, а без кисню лічені хвилини. Ми навіть не замислюємся, що кисень для нас виробляють сьогодні в основному дерева, завдяки фотосинтезу. А для нього потрібні тепло і вода, дефіцит якої приведе до небезпечного зниження концентрації кисню в атмосфері. Тобто нинішня господарська діяльність, це загроза не тільки для нашого існування, а для всього живого. А ми ще й прискорюємо цей процес нищівною вирубкою лісів. Раніше ми могли розраховувати на Світовий океан, який давав більше кисню ніж рослини планети, але сьогодні із-за забруднення його людством, він не дає кисень, а споживає. Ви скажете, що це наслідки глобального потепління і змін клімату. А хто їх викликав? Хіба не діяльність людини?

І тому, якщо ми хочемо вижити, ми маємо прислухатися до попереджень вчених і негайно почати відновлення клімату, тому що крім критичного накопичення вуглекислого газу в атмосферу почалися викиди з зони вічної мерзлоти в атмосферу метану, який в багато разів прискорює парниковий ефект. Вчені попереджують, що цей процес вже незворотній та й в усіх релігіях передбачений кінець Світу. Підкреслю, він рукотворний, це ми довели Планету до катастрофи і повинні самі виправити ситуацію. Лише в цьому випадку ми можемо вижити, і лише в цьому випадку природа припинить з нами воювати, але часу обмаль. Якщо ми будемо зволікати, то справді нічого не встигнемо.

Потрібно негайно відновлювати довкілля і починати потрібно з себе і в першу чергу намагатися для лікування і профілактики хвороб використовувати природні засоби. До речі, вони на відмінну від хімічних засобів сприяють покращення функцій організму, а саме через погіршення наших функцій, ми хворіємо, прискорено старіємо і маємо погану якість життя. Саме тому наш Екомед і займається розробкою і впровадженням лікувально-профілактичних засобів рослинного походження. Але про це іншим разом, а сьогодні ми добавимо вам оптимізму, ми вже 30 років вивчаємо природні механізми для застосування їх в медицині і змогли зрозуміти, як найближчим часом можна виправити клімат на планеті. Можливість цього, ми вже підтвердили на лабораторному рівні і зараз працюємо над тим, як ці технології зробити промисловими. Про це ми будемо вас інформувати надалі, а зараз закликаємо, давайте будемо берегти та відновлювати довкілля бо від цього залежить наше виживання.

Генеральний директор НВО «Екомед»

Володимир Пилипчук

Задати питання лікарю          

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчого консультаційно-діагностичного центру або по телефону (067) 695-04-60 (консультації безкоштовні).

Facebook – Екомед

Читайте також:

Що потрібно знати, щоб не хворіти?Прямий ефір на ТРК Київ в вівторок 15 ВЕРЕСНЯ, повтор 19 вересня о 12:00Безкоштовна консультація лікаря Екомеду у Житомирі та Рівному- ВЕРЕСЕНЬ 2020НВО ЕКОМЕД виконує заповідь Гіппократа: Наша їжа повинна бути ліками, а наші ліки повинні бути нашою їжею
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.