рус     /     укр     /     eng

ЗАПИСАТИСЯ у "ШКОЛУ ЗДОРОВ'Я та ДОВГОЛІТТЯ ЕКОМЕДУ"

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Екомед - дітям: Як виростити дітей здоровими та інші статті

Ми мріємо виростити дитину здоровою, але разом з цим щоденно робимо все те, щоб це було неможливим. Кожна хвора людина страждає через порушення функцій органів, а виражене порушення цих функцій навіть становить загрозу для життя. Дитина народжується лише з частково розвинутими функціями, становлення яких завершується до 15 років. Через несформованість функцій діти часто хворіють.

 

Застосовуючи для лікування в основному антибіотики та інші хімічні препарати, які своїми побічними діями пригнічують функції дитячого організму та перешкоджають їх нормальному розвитку, дитина починає хворіти ще частіше, і токсичне навантаження на незрілий організм збільшується. Проблема погіршується ще й сучасними продуктами харчування, котрі стають все менш натуральними та містять велику кількість консервантів, стабілізаторів, барвників, гормонів, стимуляторів росту та інших шкідливих для організму речовин. Особливо шкідливо це для дитячого організму. Сьогодні неможливо виростити дитину здоровою, не захистивши її від цих небезпечних впливів. Якщо цього не зробити, то у дитини буде закладатися фундамент цілої низки захворювань, які у дорослому житті переростуть у гору тяжких захворювань.

 

Вже давно назріла необхідність створення для дітей спеціальних методів та засобів лікування, які, по-перше, не мали б побічних дій, а по-друге, сприяли б нормальному розвитку незрілих функцій дитячого організму. Зрозуміло, що такі засоби повинні мати повну фізіологічну сумісність з людським організмом. А це можливо лише у випадку засобів природного походження.

 

Такі методи та засоби сьогодні пропонує Екомед.Компоненти кожного препарату Екомеда видобуваються з тропних для певного органу рослин, що забезпечує їх високу фізіологічність з організмом, а отже і відсутність побічних дій. Висока ефективність цих засобів досягається таким підбором компонентів, де кожен з них посилює позитивний ефект один одного. Це повністю підтверджено клінічними та експериментальними дослідженнями. Наприклад, модулятори групи Джерело забезпечують відновлення імунітету навіть на фоні імунодепресантів, доза яких перевищувала дозу Джерела більше, ніж у 100 разів. Крім цього, всі препарати Екомеду відносяться до таких функціональних засобів, які сприяють нормалізації функцій організму, що для дітей сьогодні просто необхідно.

 

Як виростити дитину здоровою? По-перше, необхідно всіляко зміцнювати захисні сили дитини. Тоді вона буде рідше хворіти, а отже і рідше вживати антибіотики, тож отримуватиме менше шкоди та побічних дій. Краще за все для зміцнення імунітету застосовувати модулятори групи Джерело. Десятками досліджень доведено, що ці препарати надійно, збалансовано, безпечно, а головне дуже ефективно зміцнюють захисні сили дітей. Наприклад, тритижневе вживання цього засобу у групи часто хворіючих дітей з дошкільних закладів призвело до того, що 85% цих дітей протягом року не хворіли простудними захворюваннями, а інші 15% хворіли рідко, нетривало і без ускладнень.

 

Імуномодулятори Джерело дуже ефективні не тільки при лікуванні та профілактиці простудних захворювань, а також ефективно можуть позбавити дитину від гайморитів, отитів, інфекційних кон’юнктивітів і навіть розростання аденоїдів. У цих випадках крім внутрішнього прийому необхідно закапувати краще всього Джерело І(Immunoxel) у ніс чи вухо у розведенні 5 крапель препарату на чайну ложку води. Ця процедура також ефективна для швидкого лікування нежитю у дітей будь-якого віку.

 

Нажаль, сучасні продукти харчування і засоби лікування часто спричиняють у дітей алергічні захворювання. Щоб уникнути частого або довічного прийому антигістамінних препаратів необхідно скористатися таким засобом Екомеду як Лізорм, який сприяє нормалізації імунної відповіді, а отже часто дозволяє повністю ліквідувати причини виникнення алергії всього за один-два курси.

 

Кожен курс лікування засобами Екомеду триває 3 тижні, так як саме за такий період наші клітини заміняють свої внутрішньоклітинні білки, і відбувається закріплення нормальних функцій клітин.

 

Надзвичайно важливо не допустити накопичення в дитячому організмі шкідливих речовин від продуктів харчування і лікарських засобів. Інакше не уникнути різноманітних обмінних порушень. Краще всього з цим справляється головний санітар нашого організму – наша печінка. Гепатопротектор Світанок не тільки надійно захищає клітини печінки від шкідливих речовин, а й ефективно відновлює всі її захисні та обмінні функції.

 

Ненатуральні продукти харчування викликають у дітей ферментопатію та різноманітні порушення структури і функцій підшлункової залози. Нерідко в цих випадках через незавершеність обмінних процесів в організмі дитини починає накопичуватися ацетон. У цих випадках дуже ефективним є такий препарат Екомеду як Панкрен, який не тільки відновлює структуру і функцію підшлункової залози, а й ліквідує ферментопатію. Панкрен ефективно відновлює власні функції підшлункової залози, навіть у тих випадках, коли вважають, що це неможливо та призначають замісну терапію, яка може бути довічною. Дисбактеріози у дітей ефективно усуває Ренорм.

 

Сучасні діти через інформаційні перенавантаження часто бувають надмірно збуджені і вразливі. Тут дуже ефективний Тропонорм, який фізіологічно нормалізує неврологічний статус дитини та ліквідує руйнівні наслідки інформаційних перенавантажень і стресів. Крім цього, Тропонорм дозволяє ліквідувати різні види залежності, наприклад, комп’ютерну чи залежність від ігрових автоматів.

 

При затримці розвитку дитини часто дуже ефективним виявляється Неврін,який ще й сприяє розвитку різноманітних здібностей у дитини.

 

Функціональні препарати Екомеду є не тільки ефективними засобами лікування та профілактики більшості захворювань, а й ідеальними адаптогенами, які дозволяють пристосовуватися до несприятливих умов без шкоди для організму.

Сьогодні для того, щоб в існуючих умовах виховати здорову дитину, засоби Екомеду є незамінними.

Пилипчук В.С

Рекомендований профілактичний курс: 1 місяць.

Дозування для дітей: 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини відповідає добовій дозі, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою з розрахунку кожні 15 крапель на столову ложку води.

Правила застосування: на порожній шлунок, 30 хвилин до або 1 годину після їжі, 15 хвилин між препаратами.

Щє сттатті про здоров'я дітей:
* Турбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від Екомеду
* Захистити сім'ю від грипу та застуд
* Поліноз. Як позбутися алергії?

Читайте також:

Чому з’являються небезпечні віруси?Увага! Запис відкрито - УЗД з розшифруванням в медичних центрах ЕкомедуЯк найкраще захиститись від вірусної інфекції?Вплив диму лісових пожеж на здоров'я людини
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.