рус     /     укр     /     eng

Джерело - І (Іmmunoxel)

Джерело - І (Іmmunoxel) всі продукти »

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

НВО ЕКОМЕД виконує заповідь Гіппократа: Наша їжа повинна бути ліками, а наші ліки повинні бути нашою їжею

 Компанія НВО Екомед заснована в липні 1996 року.

З цього часу ми виготовляємо фітоконцентрати, що на Україні мають статус функціональних харчових продуктів. Однак, виробництво починається задовго до лабораторії в лісі і на полі, де природа - неперевершений дизайнер біологічно активних органічних сполук створює основу для наших фітоконцентратів.

Тільки в природі ми бачимо джерела дієвих механізмів відновлення здоров'я і тому до неї у нас особливе ставлення. Директор Екомеду В.C. Пилипчук від початку існування компанії практично в кожному своєму інтерв'ю наголошує про першочерговість вирішення екологічних проблем, попереджаючи про їх наслідки для здоров'я людей.

Спостереження за біологічними процесами в природі з властивою їм функціональною бездоганністю, максимальною віддачею і взаємною гармонією створило еталон для наших прагнень, в досягненні якого ми поєднуємо традиції та інновації в дизайні і технології виробництва наших засобів. Принцип максимальної віддачі екстраполювати і на корпоративну філософію, де основним критерієм ефективності роботи є поліпшення здоров'я конкретної людини. Цей критерій за своєю цінністю завжди домінує над економічними факторами, при цьому, останні також успішно забезпечуються виробленою роками довірою людей до наших засобів.

Продукція компанії виробляється тільки з фармакопейних рослин. Ми розуміємо, що у кожного виду рослин, та й у кожної рослини своя власна душа, своє серце. Це вимагає особливо тонкого підходу в збереженні і комбінації видобутих із них інгредієнтів. У фармакології явище, до якого ми при цьому прагнемо називається синергізм - взаємне потенціювання терапевтичного ефекту компонентами.

Наше виробництво має сертифікат міжнародного стандарту HACCP (системи забезпечення контролю на всіх етапах виробництва продукту, зберігання і реалізації). Крім технічного та лабораторного контролю, втаємниченість співробітників компанії є найціннішим інструментом забезпечення якості та ексклюзивності нашої продукції.

У компанії працюють кандидати і доктори медичних наук, практикуючі лікарі. Дослідницька робота проходить у співпраці з профільними вітчизняними і закордонними інститутами та клініками.

На сьогодні академічний світ все більше приймає раціональність наших підходів у вирішенні нагальних проблем охорони здоров'я . Проект нашої компанії по вивченню ефективності імуномодулятора Іммуноксель у пацієнтів з резистентними формами туберкульозу легенів оголошено серед переможців конкурсу Grand Challenges Canada "Stars in Global Health" ("Зірки Глобальної охорони здоров'я") 2013. Даний грант фінансує фонд Білла і Мелінди Гейтс спільно з урядом Канади, його метою є «... пошук інновацій, здатних зробити прорив на охорону здоров'я, інновацій, доступних для впровадження в практику, застосування яких змінить шлях лікування захворювань з очевидною користю в рішенні актуальних проблем охорони здоров'я, втому числі для громадян країн, що розвиваються». Перемога в цьому конкурсі є особливою віхою для нашої компанії.

Ефективність наших засобів в комбінованому застосуванні при різній патології показана в клінічних дослідженнях, публікаціях та відгуках наших клієнтів. Напрацьований результат, разом зі зростаючою потребою сучасної людини в нетоксичних засобів допомоги, викликає нагальну потребу розширення нашого асортименту. На сьогодні цей асортимент представлений Фітоконцентратами з протизапальною, імуномодулюючою, кардіотропною, нефротропною активністю, засобами сприяючими нормалізації нейро-ендокринного, водно-сольового балансу організму, процесів мікроциркуляції.... і цей процес розвитку триває.

Завдяки надсучасним методикам і засобам Екомеду можливості сучасної медицини в лікуванні маси, в тому числі і важких захворювань, значно розширилися. НВО Екомед не зупиняється на досягнутому і сьогодні продовжує розвивати принципово нові підходи профілактики і лікування хвороб натуральними, нешкідливими, ефективними і недорогими засобами. До таких методів сучасна медицина ще не підійшла і близько.

      

Читайте також:

Що потрібно знати, щоб не хворіти?Безкоштовна консультація лікаря Екомеду у Житомирі та Рівному- ВЕРЕСЕНЬ 2020Як позбутись алергії?Чому з’являються небезпечні віруси?
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.