рус     /     укр     /     eng

Холенорм

Холенорм всі продукти »

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Як уникнути головних помилок в лікуванні гіпертонії

                                                                                  Эту информацию можно прочитать на русском

Гіпертонія - найпоширеніше захворювання, яке в наслідок малорухливого способу життя активно молодшає. При цьому класична медицина при його лікуванні допускає масу помилок, які вкорочують життя і взагалі не захищають від судинних катастроф (інсультів і інфарктів).

У чому проявляється гіпертонія знають всі - підвищується тиск, але мало хто знає з яких причин це відбувається. Порушується кровотік, і в результаті цього тканини отримують менше харчування і кисню. Організм починає захищати життєво-важливі органи від кисневого голодування - він намагається проштовхнути більше крові і для цього піднімає тиск. При підвищенні тиску лікар призначає гіпотензивні засоби, але причина гіпоксії тканин так і залишається невирішеним, а організм знову підвищує тиск. У підсумку триває процес прискореного старіння організму, падає працездатність, з'являються головні болі ... Весь цей процес перетворюється в порочне коло зі збільшенням дози застосовуваних ліків і застосуванням більш інтенсивних засобів. Це коло закінчується судинними катастрофами. 

Такий підхід - найсерйозніша помилка сучасної медицини в лікуванні гіпертонії, адже гіпотензивні засоби не усувають ущільнень.

Необхідно відновити кровотік: як магістральний, так і регіональний, а що заважає кровотоку - ущільнення капілярів. Це показує необхідність в очищенні стінок капілярів і очищення пор. Фітоконцентрат Кришталь - очищає до кришталевої чистоти судини, з кожним днем його застосування поліпшується пропускна здатність і проникність стінки, зменшується перефіричної опір, тиск нормалізується. Проходить більше крові, а серцю легше її проштовхувати ... Але і це ще не все.

Друга помилка - застосування сучасних гіполіпідемічних препаратів, які пригнічують як корисний так і атерогенний (шкідливий) холестерин.

Корисний холестерин необхідний, тому що з його похідних будуються гормони і утворюються мембрани клітин, а без нього послаблюються регуляторні механізми і розвиваються дистрофічні зміни в наших тканинах - в результаті також прискорюється старіння, крім того ці синтетичні препарати мають жахливими побічними діями.

Засоби НВО Екомед є принциповими по іншому - відповідно в природними фізіологічними процесами організму. Застосовуючи наші засоби Ви не вносите ніяких порушень в природні процеси. Скористайтеся нашими порадами і Ви відновите кровообыг, позбудетеся від самої причини гіпертонії, ви уникнете судинних катастроф, поліпшите якість життя, підвищите свою працездатність, продовжите життя, позбудетеся від довічної залежності від гіпотензивних засобів.

Одужуйте і не хворійте! Ваш Екомед!

Задати питання лікарю          Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

У Google+Instagram або у Twitter читайте першими статті про Нові розробки та поради щодо лікування захворювань
Дивіться відео про засоби та методи Екомеду на YouTube-каналі: Здоровье от Экомеда

Підписутесь на новини Екомеду у Facebook – Екомед

Читайте також:

Це потрібно знати кожному, а особливо діабетикам!Як захистити дітей від хвороб та шкоди щепленьПідпишіться на youtube-канал Здоров'я від Екомеду. Буде цікаво та корисно.Чого у дійсності потребують діти?
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.