рус     /     укр     /     eng

Нефропатін

Нефропатін всі продукти »

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Методики відновлення здоров'я

Захистити сім'ю від грипу та застуд

Захистити сім'ю від грипу та застуд

Гострі респіраторні захворювання, викликані вірусними та бактеріальними збудниками, є найбільш поширеними серед інфекційних. Щороку їх діагностують приблизно у 14 млн українців. Вони можуть мати тяжкі наслідки для здоров’я, ускладнюватися бронхіальною астмою, міокардитом, гепатитом тощо. Крім того, зазначені хвороби призводять до значних економічних збитків як для пацієнта та його родини, так і для держави. Тому для здоров’я та гаманця необхідно провести профілактику. Підвищенню опірності організму до вірусних та бактеріальних агентів сприяють  фітоконцентрати НВО Екомед сімейства ДЖЕРЕЛО:  ДЖЕРЕЛО, ДЖЕРЕЛО ПІ, ДЖЕРЕЛО-І (IMMUNOXEL).

 
Фітоконцентрати Екомед: чим запастися в сезон застуд?

Фітоконцентрати Екомед: чим запастися в сезон застуд?

Гострі респіраторні інфекції - вельми поширена причина, яка веде взимку на прийом до лікаря дорослих і дітей. Однак нерідко ті, хто став жертвою застуди, звертаються за консультацією безпосередньо до фармацевта. Віруси і бактерії без праці відшукують пролом в захисних силах організму, особливо коли їх зміцненню не приділяється належної уваги. Щоб застуда не "причепилася» в самий невідповідний момент, важливо пам'ятати про доцільність профілактики - це позбавить від необхідності підраховувати дні тимчасової непрацездатності постфактум. У цій відповідальній справі традиційно широко використовують рослинні засоби...

 
Про Чоловічу силу

Про Чоловічу силу

Як запобігти передчасному старінню чоловічої функції та уникнути медичних присудів? - На поміч чоловіків та їх дружин приходять препарати, що продовжують і поліпшують сімейне життя. Три кити чоловічого здоров’я називаються так: Предзарен, Джерело Пі, Полінорм. Познайомимось детальніше з кожним із них.

 
Важко в спеку: підтримайте серце і судини!

Важко в спеку: підтримайте серце і судини!

Це літо з його перепадами температур від високих до дуже високих змушує нас розбиратися в тонкощах роботи організму. Адже коли за день сходить сорок потів, а розпечене повітря не приносить довгоочікуваної прохолоди навіть вечорами, багато хто починає відчувати проблеми з серцево-судинною системою. Позначається і негативний вплив високих температур, і відносне згущення крові внаслідок втрати рідини організмом, що може мати місце при рясному потовиділенні. Не випадково сердечники традиційно погано переносять спеку: як правило, такі пацієнти знають, що здоров'ю в літню спеку потрібно приділити максимум уваги.

 
Уберегти дитину від застуди!

Уберегти дитину від застуди!

Діти - квіти життя. І будь наша воля, ми б сховали їх у затишному комфортному будинку, щоб уберегти від душевних і фізичних травм, а також різних захворювань. Однак в реальному житті дитини ізолювати від зовнішніх факторів не так просто. Кожен день він стикається з безліччю подразників. І зараз, з настанням холодів, діти піддаються додатковому навантаженню - їм доводиться не тільки адаптуватися до низьких температур, а й активно протистояти численним респіраторним інфекціям.

 
Рак виліковний за умов…

Рак виліковний за умов…

Рак можна лікувати вже сьогодні, але, нажаль, впровадженню необхідних для цього методів і засобів перешкоджає вузька спеціалізація медиків.

 
«Екомед» не зупиняється на досягнутому,  пропонуючи  нові підходи лікування, до яких сучасна медицина ще не наблизилась.

«Екомед» не зупиняється на досягнутому, пропонуючи нові підходи лікування, до яких сучасна медицина ще не наблизилась.

Недоліки сучасної медицини можна ліквідувати, якщо застосувати функціональні засоби «Екомеду», головна дія яких спрямована на нормалізацію, або принаймі суттєве покращення порушених хворобою функцій організму.

 
Екомед: не захворіти на грип можливо!

Екомед: не захворіти на грип можливо!

Скористайтеся шансом уникнути гриппу в цьому році!

 
Артросан та Лізорм: дієва допомога при остеохондрозі та артриті

Артросан та Лізорм: дієва допомога при остеохондрозі та артриті

Остеохондроз та різні форми артриту — хвороби цивілізації. За статистикою, кожна п’ята людина в світі віком старше 30 років страждає від болю у спині або кінцівках, який викликаний дегенеративно-дистрофічними змінами хребта та суглобів. Крім того, сучасний погляд на ці поширені захворювання передбачає аутоімунний компонент, що посилює та обтяжує розвиток патології. Численні дані статистики свідчать не тільки про високу частоту захворювань на остеохондроз та артрит, але і про відсутність тенденції до її зниження. Проблема попередження розвитку остеохондрозу хребта та артриту, підвищення ефективності терапії больових та деструктивних проявів, усунення аутоімунного компоненту стає все більш актуальною. У вирішенні цього питання важливу роль відіграють функціональні харчові продукти, їх використання сприяє ефективності лікування, відновленню нормальної активності людини та підвищенню якості життя. Одними із таких продуктів є фітоконцентрати науково-виробничого об’єднання «Екомед» Артросан і Лізорм.

 
Використайте свій шанс. Попередьте виникнення пухлинних процесів жіночих статевих органів

Використайте свій шанс. Попередьте виникнення пухлинних процесів жіночих статевих органів

Мало кому з жінок випадає у житті уникнути порушень менструальної функції та пов'язаних з ними симптомів: головного болю, порушень сну, депресії, збільшення маси тіла, набряків, дратівливості, зниження працездатності, тощо.

1 2
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.