рус     /     укр     /     eng

Діабетін

Діабетін всі продукти »

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Як допомогти венам у літню спеку.

Эту информацию можно прочитать на русском.

Прямоходіння - одна з ознак, що вірізняє людину від тварин. А розплатою за таке стають деякі хвороби, яких немає у братів наших менших, і серед них - проблеми із венами. І загострюються ці проблеми, переважно, у теплий сезон, тому що прогрівання сприяє розширенню вен та згущенню крові.

Сучасні умови життя, такі як стояча або сидяча робота, незбалансоване харчування, а також спадковість сприяють підвищенню вразливості венозної системи, що найбільш яскраво проявляється на ногах. Спочатку крізь шкіру проступають дрібні, як волосинки, червоні та сині судинки, які часто, але неправильно називають капілярами. Одночасно з тим або пізніше розширяються й великі вени, які випирають крізь шкіру на гомілках або внутрішній стороні стегна. Їх клапанна система виходить з ладу, а стінка розтягується. Порушення «дренажної системи», тобто роботи венозних та лімфатичних судин сприяє затримці рідини у тканинах, перешкоджає їх живленню. Проявом цього є набряки шкіри та зміна її кольору на синюшний або темно-червоний. нерідкі при цьому судоми м`язів гомілок. Коли вени на ногах втрачають свою функцію, проходження крові по них зупиняється - створюються умови для виникнення тромбів. Нарешті, живлення шкіри порушується настільки, що можуть виникнути трофічні виразки на гомілках, які не загоюються самостійно. Операції по видаленню розширених вен часто не дають стійкого ефекту, тому що процес переходить на інші венозні судини ніг.

Проблеми з венами на ногах можуть бути лише одним проявом венозної недостатності у всіх частинах тіла. До інших її проявів належить геморой - наслідок слабкості венозної системи у стінці прямої кишки. Варикозні вузли у цій делікатній ділянці, що кровоточать та болять, можуть суттєво зіпсувати життя. У черевній порожнині, легенях також бувають порушення відтоку крові. Навіть тривалі головні болі часто є результатом венозного застою.

=> Якщо голова болить при перегріві на сонці - це явна ознака такого розладу

Саме серйозністю ускладнень венозного застою пояснюється велика потреба в розробці та використанні безпечного і ефективного препарату, який відновлював би структуру і функцію венозних судин в усьому організмі.

Фітоконцентрат Провен виробництва науково-виробничого об`єднання Екомед виявляє виражену веноконстрикторну дію, тобто скорочує венозну стінку, посилює венозний та лімфатичний відтоки, зменшує запалення судинних стінок. Антикоагулянтний ефект фітоконцентрату не допускає утворення тромбів та покращує кровотік по дрібних судинах. В результаті зникає відчуття важкості в ногах, набряки, зменшується схильність до судом м`язів.

Провен також покращує венозного відток у головному мозку, знімаючи відчуття важкості у голові, особливо вранці, та тривалі головні болі, що часто супроводжуються нудотою або з’явленням «синців» під очима.

Застосовується Провен при варикозних розширеннях вен, венозній недостатності, тромбофлебіті, геморої, набряках, лімфостазі, а також при порушенні венозного відтоку у судинах головного мозку.

Вживати Провен слід один-два рази на день по 30-70 крапель на чверть склянки води. При геморої ефективні маленькі клізми - 20 крапель Провену на кожну столову ложку води, вводити маленькою гумовою грушею треба не більше 2-3 ложек 1-2 рази на день.

Як інші засоби рослинного походження, фітоконцентрат Провен не має жодних побічних дій. Тому для досягнення стійкого результату його слід вживати 2-4 місяці поспіль, особливо влітку.

Одужуйте! Ваш Екомед!

Задати питання лікарю      

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (096)695-04-60  (консультації  безплатні).

Facebook – Екомед

Читайте також:

Відповіді на типові запитання, Методичка по застосуванню фітоконцентратів Екомед, схеми реабілітації основних захворюваньЗапорука довголіття - гнучкі суглоби і хребетАлергія - справляємося з весняними проблемами!Турбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від Екомеду
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.