рус     /     укр     /     eng

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Головний біль від звичайних пігулок

Эту информацию можно прочитать на русском.

Для людських потреб щодня фармакологічна промисловість випускає велику кількість препаратів. Всі вони призначені зцілювати хвороби, або хочаб полегшувати людські страждання. Але, на жаль, кожен покупець ліків перед вживанням придбаного препарату, після знайомства з застереженнями по побічним діям і ускладненням від лікування, одразу втрачає свій позитивний, емоційний запал. І якщо термін вживання препарату короткий, а результат дії переконливий, то до препарату не виникає зайвих запитань. Проте численна група пацієнтів, котрі роками приймають той чи інший препарат, для покращення свого стану, отримують в повній мірі увесь великий негатив від фармацевтичного засобу. Доречно було б проілюструвати сказане. Для прикладу, звернемося до побічних реакцій нестероідних протизапальних препаратів, які дуже широко призначаються лікарями, інколи пацієнти роками приймають їх при хронічних больових синдромах. Якщо проглянути анотації до ліків з цієї групи, то можна узагальнити їхні побічні дії. Серед цих реакцій будуть : запаморочення, безсоння, головний біль, диспепсія, порушення слуху і зору, пептична виразка, гепатит, стенокардія, гіпертензія, ниркова недостатність, капілярний некроз нирок, порушення кровотворення, порушення мозкового кровообігу, важкі алергічні хвороби. Як грім з неба лунають слова з анатацій до ліків. Чи не виглядають такі ліки, як розбійники з аптеки, що несуть людині нові страждання? На жаль не менш загрозливими виглядають побічні реакції у гіпотензивних препаратів, котрі люди вимушені приймати десятки років. На сумний парадокс скидаються побічні реакції гіпотензивних засобів, коли захисники від інфаркту та інсульту можуть викликати стенокардію, посилене серцебиття, задишку, набряки, аритмію, васкуліт, холестаз, депресію, бронхоспазм, панкреатит.

Хіба повернеться язик назвати такі ліки ліками? Що чекає на пацієнтів? Чи не з’являться у них вже ятрогенні хвороби, більш небезпечні ніж ті, від яких призначались ліки? Є два шляхи вирішення проблеми. Перший – зменьшити токсичний вплив на організм людини від призначених ліків. Другий - знайти якісну, нешкідливу заміну. Щоб вирішити ці завдання треба завітати до НВО ЕКОМЕД, і познайомитись з його медичною продукцією.

В вирішенні першого завдання пацієнтам допомагають фітоконцентрати «Світанок» і «Полінорм», які з одного боку захищають організм від токсичних впливів препаратів, а з іншого – підвищують працездатність, фізичну і психічну стійкість до навантажень, прискорюють відновлення організму. Ефективною заміною нестероідних протизапальних препаратів можуть бути фітоконцентрати «Ревмосан», «Полінорм», «Лізорм», «Артросан», а заміною гіпотензивних засобів можуть бути фітоконцентрати «Холенорм», «Кришталь» і «Тропонорм». Якщо хворим, котрі приймають традиційні терапевтичні схеми, лікарі додають фітоконцентрати НВО ЕКОМЕД, то вони швидше одужують і уникають ускладнень від лікування.

Одужуйте і не хворійте! Ваш Екомед!

Задати питання лікарю

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (096)695-04-60  (консультації  безплатні).

Facebook – Екомед

 

Читайте також:

Відповіді на типові запитання, Методичка по застосуванню фітоконцентратів Екомед, схеми реабілітації основних захворюваньЗапорука довголіття - гнучкі суглоби і хребетАлергія - справляємося з весняними проблемами!Турбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від Екомеду
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.