рус     /     укр     /     eng

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Професійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики

26.07.2018

Эту информацию можно прочитать на русском

Вважається, що офісна робота достатньо проста, а головне - не дуже шкідлива. Адже сидіти за комп'ютером і носити папери - не землю копати і не цеглу на висоті класти. Не загрожують, здається, виробничі травми та інші захворювання. Але це не так: через обмеженість рухів, постійну сидячу позу, стреси і роботу на комп'ютері можна за рік заробити набагато більше захворювань! Працівники офісів таки мають свої специфічні хвороби, що пов'язані зі специфікою діяльності, мікрокліматом приміщення, психологічної обстановкою в колективі, низькою руховою активністю тощо.

Найпоширенішими з «офісних хвороб» можна назвати остеохондроз, головні болі (мігрень), зайву вагу, варикозне розширення вен і очні хвороби та навіть діабет.

На першому місці, звичайно ж, хвороби хребта, зокрема шиї: сколіоз, остеохондроз і міжхребцеві грижі. Від постійного сидіння в одній позі навантаження на деякі ділянки хребта непропорційно збільшується, що і призводить до болю та скутості у спині. Звичайно, існують різні комплекси гімнастики, але їх мало хто робить. У науково-виробниче об'єднанні Екомед створено безпечні та ефетривні рослинні засоби для зменшення запальних процесів у опорно-руховій системі. Тут можна відзначити препарати Лізорм та Реовітал, які особливо добре діють на хребет. Дія Лізорму полягає у блокуванні процесу аутоімунного запалення, яке лежить в основі остеохондрозу. Клінічні дослідження довели, що 3-місячний курс препарату на кілька місяців вперед зупиняє розвиток цього захворювання - зменшуються болі, припиняються защемлення нервових корінців. Реовітал діє на відновлення міжклітинної речовини та посиленні вироблення колагену - щільних волокон, які надають міцність сполучній тканині і з яких складаються зв'язки, сухожилля, оболонки міжхребцевих дисків тощо.

Ще одна хвороба тих, хто постійно працюєте на комп'ютері - тунельний синдром зап'ястя. Защемлення нервів у руці веде до оніміння кисті, поколювання в пальцях і біль у них. Розвивається хвороба у людей, які багато часу проводять за друкуванням на клавіатурі. При цьому можна порадити переважно місцеву допомогу - втирання 2-3 рази на день у запястя і кисть руки фітоконцентрату Артросан-Спорт, розведеного на спирту або на горілці 1:4. Цей рослинний засіб  ефективний не тільки при спортивних травмах, але й при різних болях у всій опорно-руховій системі, зокрема при остеохндрозі хребта, розібраному вище. Тому при оніміннях пальців втирати Артросан-спорт слід ще й у шию - саме там може бути защемлення нервів, що йдуть до руки.

Дратує офісних працівників також сухість очей і погіршення зору. Крім спеціальних окулярів, лікарі Екомеду радять закапувати в очі препарат Джерело, розведений кип`яченою водою 1:10. Місцева дія засобу полягає у зменшенні запалення, стимуляції відновлювальних процесів, боротьбі з інфекцією.

               Дивіться відео про нові методи відновлення зору без хірургічного втручання.

Порушення венозного відтоку, що веде до варикозної хвороби ніг та судом, важкості у ногах та їх набрякам - ще одне розповсюджене ускладнення від сидячої офісної роботи. Одним з найбільш ефективних і при цьому і безпечним засобом є фітопрепарат Провен. Веноконстрикторна дія Провену дозволяє прискорити рух крові по венозних судинах, зменшити вікові і професійні набряки та застої в організмі, покращити венозно-лімфатичну циркуляцію, він укріплює венозну стінку та розріджує кров, заважаючи утворенню небезпечних тромбів. Цей засіб можна пити протягом всього теплого сезону, коли літня спека сприяє розширенню вен і набрякам. Той самий Провен можна радити при геморої, з яким так чи інакше стикається 70 відсотків офісних трудівників, адже це — теж розширення вен прямої кишки внаслідок сидячої роботи.

Також частими наслідками офісної роботи є легеневі захворювання та хронічний бронхіт. Причинами є дефіцит свіжого повітря, перенесені на ногах застуди, задуха в приміщенні, активне або пасивне куріння, кондиціонери. Фітопрепатат Бронхін зменшує запалення бронхів, розширює їх, сприяє виведенню мокротиння, ще приводить до перемоги над хронічним кашлем.

Найбільш часті наслідки перевантаження нервової системи для бійців офісного фронту — емоційне вигорання/виснаження, хронічна втома, дратівливість. Порушується сон, з'являється байдужість до всього, зростає агресивність. Причинами є жорсткий робочий ритм, необхідність прийняття рішень на бігу, недосипання, стреси, нездоровий «клімат» у колективі, відсутність можливості для повноцінного відпочинку, понаднормова робота. Рослинний препарат Тропонорм оптимізує діяльність вегетативної нервової системи. Тому він допомагає при таких симптомах, як «стрибки» артеріального тиску, «перебої» у роботі серця, головні болі та запаморочення, раптові погіршення самопочуття, залежність стану від змін погоди чи стресів. Препарат Тропонорм нормалізує сон, має заспокійливий та антидепресивний ефекти

Чай з цукерками, печивом і тістечками, бутерброди - все це частина нелегкої праці цього офісного працівника. Тому ожиріння і стоїть на першому місці серед всіх захворювань службовців офісів. Додайте до цього малорухому сидячу роботу, і ось вже ми можемо підраховувати зайві кілограми, які прискорюють розвиток атеросклерозу судин. Фітопрепарат Холенорм нормалізує жировий обмін в організмі, що сприяє поступовому зменшенню ваги та «очищує» стінки артерій від холестеринових бляшок.

Для органів системи травлення офісна робота — теж постійне навантаження, що проявлюється розвитком гастриту, виразкової хвороби, холециститом, панкреатитом, закрепами, здуттям та іншими неприємностями. Причинами є недосипання, психічне напруження, харчування на швидку руку (фастфуди, забігайлівки, бутерброди на бігу), часті корпоративні бенкети та інше. В Екомеді створені фітозасоби Ренорм, Світанок, Панкрен для відновлення нормальної роботи різних органів системи травлення, і ми радимо звернутися до наших лікарів, які на безплатних консультаціях допоможуть розібратися із створенням схеми прийому одного чи кількох препаратів. Ці препарати відзначаються високою ефективністю та відсутністю побічних дій.

Як бачите, офісна робота може призвести до численних порушень у роботі організму. Тому послабленим органам нашого тіла потрібна своєчасна і безпечна підтримка. В арсеналі Екомеду можна знайти рослинні засоби для природного відновлення здоров'я по всіх напрямках, а тривалість прийому будь-якого з наведених засобів сягає від профілактичних трьох тижнів до кількох місяців поспіль.

Одужуйте і не хворійте! Ваш Екомед!

к.м.н. Проша М.В.

Задати питання лікарю          

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (096)695-04-60  (консультації  безплатні).

Facebook – Екомед

 

Читайте також:

Відповіді на типові запитання, Методичка по застосуванню фітоконцентратів Екомед, схеми реабілітації основних захворюваньЗапорука довголіття - гнучкі суглоби і хребетАлергія - справляємося з весняними проблемами!Турбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від Екомеду
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.