рус     /     укр     /     eng

Нефропатін

Нефропатін всі продукти »

Придбати фітоконцентрати Екомеду в інтернет магазині "Екомед-онлайн" за доступною ціною

Режим роботи КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (прийом лікаря - безкоштовний!):
показати на карті
Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07 
(096) 695-04-51, (066) 983-12-89

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. тел. (044) 463-06-30
(096) 695-04-60 (Viber) 
(066) 477-74-36

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
(096) 695-04-53, (066) 477-73-50  

Контакти офісу:
тел.(044) 463-50-77 - тимчасово недоступний
+38 (044) 463-06-30
+38 (096) 695-04-60 (Viber)
+38 (066) 477-74-36 

        
 

 

Турбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від Екомеду

Эту информацию можно прочитать на русском.

Чому у дітей з'являється ацетон?

Існує механізм виникнення блювоти, властивий саме дитячому віку: організм людини отримує енергію головним чином з глюкози. Глюкоза накопичується в організмі, насамперед у печінці, у вигляді глікогену. У дорослих запаси глікогену величезні, у дітей - незначні. При фізичному навантаженні, емоційному стресі, високій температурі тіла, тобто при будь-якому явищі, що вимагає від організму дитини виражених енерговитрат, може виникнути ситуація, коли запаси глікогену закінчаться: глікогену вже немає, а енергія, як і раніше дуже потрібна. Як наслідок - організм починає отримувати енергію із запасів жиру. При цьому інтенсивне розщеплення жиру супроводжується утворенням ацетону, який виводиться з сечею (тобто з'являється ацетон у сечі, який можна визначити за допомогою спеціальних тест-смужок). Якщо при цьому є дефіцит рідини, ацетон накопичується в крові, подразнює слизові оболонки шлунково-кишкового тракту і блювотний центр в головному мозку. Виникає блювота і болі в животі. Описана ситуація навіть отримала спеціальне ім'я - ацетонемічні стан, ну а блювота, що супроводжує цей стан, називається, відповідно, ацетонемічною блювотою. 

Виникне у дитини ацетонемічні стан чи ні, визначається індивідуальними особливостями обміну речовин: запасами глікогену, інтенсивністю розпаду жиру, здатністю нирок виводити ацетон. Тому є діти, у яких ацетон не накопичується ніколи, навіть при дуже високій температурі і дуже важкому стані, а є такі, у яких ацетонемічні стан виникає практично при будь-якій хворобі - прямо покарання якесь. 

Головне, що треба зрозуміти, ацетон у дітей - це не хвороба. Це особливість обміну речовин, що вимагає розуміння суті того, що з дитиною відбувається і прийняття відповідних заходів профілактики - за будь-якої хвороби, будь-яке підвищення температури, стресі, фізичних навантаженнях - необхідно активно поїти дитину, не обмежувати солодке, давати глюкозу в пігулках і розчинах. А при появі запаху ацетону негайно, поки не з'явилася блювота, давати глюкозу (вона є в пігулках, 40%-а в ампулах, 5% або 10%-а у флаконах - по чайній ложці кожні 5 хвилин, попередньо нагрів до температури тіла), родзинки. Встигнете вчасно дати глюкозу - ацетонемічного блювання не буде.

У дітей деякі з причин появи в сечі кетонових тіл будуть істотно відрізнятися від таких у дорослих. Вони можуть проявлятися в результаті різного роду збоїв в стані здоров'я підшлункової залози, що виникають внаслідок різного роду причин - інфекції, травми, отруєння, запалення і т.д. До віку дванадцяти років підшлункова залоза поступово розвивається і вдосконалюється, вона дозріває і нормалізує свої функції по травленню і по виділенню гормонів. І в цьому віці, при впливі на неї негативних факторів, вона може просто не справлятися з усіма патологічними впливами, які на неї різко навалюються. В результаті придушення функції підшлункової залози відбувається вироблення значно меншої кількості ферментів для травлення, ніж їх необхідно в нормальному режимі роботи. Це призводить до порушень в розщепленні жирів і білків.

Як же надати допомогу при ацетонічному синдромі? Перш за все потрібно компенсувати втрачену з повторною блювотою воду і електроліти. Допомагає використання лужних мінеральних вод. Використання фітоконцентратів знижує рівень ацетону в крові і зменшує наслідки його токсичного впливу на клітини організму. Хорошою підмогою в лікуванні ацетонічного синдрому і зниженого апетиту після нього можуть бути Світанок, Панкрен і Полінорм. Якщо ацетонічний синдром виник на тлі інфекційного захворювання, то необхідно застосовувати засоби Джерело, Джерело І чи Джерело Пі, зробивши клінічний вибір між ними. Наслідком ацетонічного синдрому може бути і вегетосудинна дистонія, яка проходить після вживання Невріну і ЗСП. Для профілактики ацетонічного синдрому хворим на цукровий діабет допоможе вживання Діабетіну і СвітанкуЧасто хворіючим на інфекційні захворювання для профілактики ацетонічного синдрому корисне вживання Джерела І і Бактросану протягом 5-8 тижнів 1 раз на пів року. Якщо до ацетонічного синдрому призводять фізичні перевантаження з профілактичною метою корисне вживання Міотропа протягом 2-3 місяців.

Якщо у вас з'явилися тривожні симптоми, не сидіть склавши руки, саме це не пройде. Ацетон - небезпечна ознака. Не варто його ігнорувати, обов'язково зверніться до лікаря. 

Задати питання лікарю

Рекомендований профілактичний курс: 1 місяць.

Дозування для дітей: 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини відповідає добовій дозі, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою з розрахунку кожні 15 крапель на столову ложку води.

Правила застосування: на порожній шлунок, 30 хвилин до або 1 годину після їжі, 15 хвилин між препаратами.

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчого консультаційно-діагностичного центру або по телефону (067) 695-04-60 (консультації безкоштовні).

Facebook – Екомед


Читайте також:

Відповіді на типові запитання, Методичка по застосуванню фітоконцентратів Екомед, схеми реабілітації основних захворюваньЗапорука довголіття - гнучкі суглоби і хребетАлергія - справляємося з весняними проблемами!Рух до здоров’я
 
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.