Відгуки НАШИХ
ПАЦІЕНТІВ

Ми висловлюємо щиру подяку всім нашим пацієнтам за щирі відгуки в нашу адресу! Ми і далі будемо Вам надавати допомогу. Будьте здорові!

ВІДГУКИ

Доброго дня! Хочу написати Вам подяку за лікування, оскільки моя дитина проходила в школу 2 тижні (перший раз з 1 вересня) і не принесла нежиті, кашлю і т.п. Але потім школи в нашому регіоні закрили на карантин. Тому надихаюсь даним результатом, хочемо і надалі приймати препарати для підтримки імунітету. В дитини аденоїди та скривлена носова перегородка, зі сном теж поки що проблематично, хоча вже місяць приймаємо ЗСП. Дякую!

Тетяна
14 Лютого, 2022

Дуже дякую всьому колективу "Екомеда" за створення прекрасних натуральних фітоконцентратів для оздоровлення "маленьких" українців. Я давній споживач вашої продукції і до того ж постійно пропагандую вашу продукцію серед своїх друзів і знайомих ,бо на своєму досвіді знаю її ефективність і можливості. Тому бажаю колективу фірми "Екомед " козацького здоров'я, нових творчих успіхів та процвітання ! З повагою,Григорій (м. Покров, Січеславщина)

Григорій
31 Січня, 2022

Доброго дня, шановні Олександр Сергійович та весь колектив  Екомед! Щиро вдячний Вам за надану консультацію. Дай Боже всім Вам здоров”я  та довгих років життя! Дякую Вам!

Cергій
24 Грудня, 2021

Добрый день,хочу искренне поздравить с наступающими праздниками всех,кто причастен к продукции экомед,поблагодарить людей,помогающих нам сохранить и укрепить свое здоровье в столь нездоровое время.Особая благодарность врачам,которые консультировали нашу семью :Заричанскому А.С.,Рудюк Л.И.  Всем благополучия,мира , покоя,здоровья,благости и радости.

Ирина
20 Грудня, 2021

Кому я вірю, що про моє здоров'я дбають, то це Вам шановний Володимире Сергійовичу! Низький Вам уклін! Бажаю , щоб біля Вас були такі ж розумні і небайдужи вчені і допомогали створювати рай на Землі! Здоров'я і щастя Вам і всій Вашій родині! Користуясь препаратами ЕКОМЕДу почуваєш себе зовсім другою людиною - головне настрій хороший, ноги бігають і даже зріст підвищується, не набагато, але мені хватає, щоб дотягнутися до потрібної полиці, як в молодості

Надія
7 Грудня, 2021

Позвольте выразить благодарность вашей команде за то, что так быстро отправили  мой заказ, а также оперативно решили вопрос с разбитой при транспортировке бутылочкой. Я ее уже получила. Спасибо большое! Желаю Вам побольше клиентов, здоровья и любви!

Татьяна
26 Листопада, 2021

Принимаю ваши препараты :ренорм,панкрен,неврин. Помогают довольно качественно.Спасибо. Дай Бог вам всем здоровья

Ольга
26 Листопада, 2021

Хочу выразить огромную благодарность Максиму Васильевичу за высокий профессионализм и чуткое внимательное отношение.Назначенные схемы работают. Также не могу не поблагодарить Александра Сергеевича. Максим Васильевич был выходной, а у нас возник срочный вопрос. Получили исчерпывающую, грамотную консультацию. Вы доктора с большой буквы. Таких сейчас редко встретишь. Гиппократ бы гордился вами. Огромное вам спасибо за ваш труд. Успехов!

Зинаида
11 Листопада, 2021

Добрый день ! Благодарю компанию Экомед и доктора Александра Сергеевича за внимание, консультацию и назначенные препараты ! Верю в силу фитоконцентратов и квалифицированным сотрудникам Экомеда ! Всем здоровья и успехов !

Сергей Бершадский.
21 Жовтня, 2021

Джерело-I помогло избавиться от двух видов вируса гриппа, 1-ый: полное выздоровление на 5-ый день, выработка антитела. Сохранение работоспособности, температура в пределах нормы. 2-ой: облегчение дыхания, ускорение выздоровления. С 2008 года я с Экомед. Благодаря ему - выжила.

Елена
30 Вересня, 2021

НАДІСЛАТИ ВІДГУК
ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.