ПОСЛУГИ НВО Екомед

Наші КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ЦЕНТРИ надають ряд послуг, ціни на які ви зможе знайти в файлі, який можна завантажити, натиснувши на кнопку нижче.

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГ

Ультразвукова діагностика (УЗД) з розшифровкою і безкоштовною консультацією.

Проводиться ультразвукова діагностика (УЗД) в наших консультаційно-діагностичних центрах:

вул. Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25 / 27,
(096) 695-04-53,
(066) 477-73-50

Дні прийому:
Вівторок 10: 00-13: 00
Середа  10: 00-16: 00
Четвер 10: 00-19: 00

б-р Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07,
(096) 695-04-51, v(066) 983-12-89

Дні прийому:
1 і 2 вівторок місяця 10: 00-16: 00
Кожна п'ятниця 10: 00-16: 00
3-тя субота місяця 10: 00-16: 00

Послуга

Беcкровний розгорнутий аналіз крові по 131 параметру з розшифровкою показників і консультацією лікаря

ЗАПИСАТИСЯ НА АНАЛІЗ КРОВІ З КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ЛІКАРЯ Діагностика проводиться в наших консультаційно-діагностичних центрах:

вул. Хорива, 4 тел: (044) 467-67-25 / 27, (096) 695-04-53, (066) 477-73-50 День прийому: Понеділок, Середа, П'ятниця 10: 00-19: 00

б-р Кольцова, 14-Е тел: (044) 585-41-07, (096) 695-04-51, (066) 983-12-89 День прийому: четвер 10: 00-19: 00

Вимірювання проводяться за допомогою 5 мікропроцесорів, що прикріплюються до тіла людини. Технологія і сам прилад не мають аналогів в міре.Такая діагностика дозволяє без забору крові протягом 5-10 хвилин отримати 131 параметр життєдіяльності організму. У параметри входять стандартні клінічні аналізи крові і безліч інших, що визначають стан пацієнта. Норматив показника, підсумок аналізу і відхилення від норми видаються в друкованому вигляді на руки. Лікар отримує комплекс даних для постановки діагнозу, дає рекомендації і схему відновлення втрачених фукций. Підсумки досліджень зберігаються в базі даних і дають можливість при подальших вимірах визначити динаміку відновних процесів. Це як пройти за 10 хвилин надкомпактну діагностичну лабораторію, що дозволяє зробити комплексний експрес-аналіз,

Зробити аналіз крові дітям можна з 10 років.

Цей нетравматичний вид діагностики - не тільки зручний, ефективний і недорогий, він здатний знайти джерело і саму причину проблем здоров'я там, де Ви і не збиралися шукати. Ви отримаєте про своє здоров'я об'єктивну і повну інформацію.

Звична з дитинства кожному з нас картина: під час хвороби або з метою профілактики потрібно обов'язково піти і здати кров на аналіз. З вени або з пальця, але все одно треба здати. Процедура дослідження крові не зазнала істотних змін за багато десятиліть. Правда, останнім часом почали активно використовувати автоматичні аналізатори крові, які дозволяють визначити від декількох до двох десятків показників. В принципі, це та ж звична для нас лабораторія, з тією лише різницею, що автоматизована рутинна робота лаборанта.

Подив лікарів і пацієнтів, які втомилися від забору крові, викликає ключове слово - неінвазивний. Так, саме так! Для отримання результату не потрібно забору ні крові, ні будь-яких інших біологічних матеріалів організму людини.

Наступна перевага приладу АМП - швидкість отримання результатів дослідження. По суті, неінвазивний аналізатор АМП є портативну експрес-лабораторію, що дозволяє виконати комплексний аналіз в короткі терміни. Адже на визначення деяких параметрів, які прилад робить за кілька хвилин, іншими традиційними методами йдуть години, дні і навіть тижні. За допомогою приладу АМП вже через 180-720 секунд можна отримати інформацію про 131 параметрах, що відображають життєдіяльність організму людини. Це дослідження червоною (гемоглобін і еритроцити) і білої (лейкоцити) крові, основних показників електролітного обміну (концентрації калію, натрію, кальцію і магнію), визначення стану системи згортання і фібринолітичної систем крові (початок і кінець згортання крові, показник гематокриту і протромбіновий індекс, а також концентрація тромбоцитів). Неінвазивний аналізатор АМП дозволяє оцінити стан найбільш важливих і широко використовуються в клінічній практиці ферментативних систем: АЛТ, АСТ, коефіцієнт АЛТ / АСТ, рівень амілази, білірубіну загального і його фракцій (прямої та непрямої), концентрацію білка в плазмі крові.

При деяких захворюваннях виникає необхідність у визначенні основних показників гомеостазу, що відображають транспорт і споживання кисню - щільність плазми крові, обсяг і дефіцит циркулюючої крові, а також хвилинний обсяг кровообігу. Паралельно оцінюється функціональний стан легенів і серця за допомогою таких параметрів: швидкість оксигенації крові, площа поверхні газообміну, легенева вентиляція, життєва ємкість легень, життєвий об'єм легенів в фазі експірації, транспорт кисню в хвилину, максимальний повітряний потік в хвилину, тест Тиффно, а також оксигенація артеріальної крові, серцевий викид, споживання кисню на 1 кг маси тіла і в хвилину, споживання О2 міокардом і тканиною головного мозку.

Даний метод дозволяє визначати основні тимчасові інтервали кардіомеханікі: інтервали PQ, QT, QRS, оцінювати скоротливість міокарда лівого шлуночка і опір малого кола кровообігу, вимірювати систолічний та діастолічний артеріальний тиск, центральний венозний тиск, а також час кровообігу у великому і малому колі.

Крім того, він дозволяє оцінювати кровотік у внутрішніх органах в % і в мл / хв до загального кровотоку, в першу чергу в таких життєво важливих, як міокард, головний мозок, нирки, а також в скелетних м'язах, печінково-портальний кровотік, шкіри.

Оцінка стану організму і параметрів виражається кількісно в загальноприйнятих для кожного показника і звичних для лікарів одиницях СІ.

Результати обстеження пацієнта в роздрукованому з комп'ютера вигляді можуть аналізувати лікарі всіх спеціалізацій. Кожен з них знайде в дослідженнях параметри, за якими можна оцінювати стан пацієнта - кожен по своєму напрямку лікарської діяльності. На основі отриманих даних прилад видає попередню «підказку» для лікуючого лікаря, що дає напрям пошуку хвороби.

На сьогоднішній день неінвазивний аналізатор АМП не має аналогів в світі. На відміну від інших аналізаторів він не вимагає наявності дорогих витратних хімреактивів для проведення досліджень. Він сверхкомпактен.

Сам прилад і метод вимірювання захищені кількома патентами. Неінвазивний аналізатор АМП зареєстрований і дозволений до продажу в Євросоюзі, Україні, Росії, Єгипті і Китаї. Проводиться реєстрація в Південній Кореї, Казахстані, Республіка Білорусь та інших країнах світу. Створення такого приладу, безсумнівно, відкриває нові горизонти перед сучасним діагностом.

Послуга

Електроміостимуляція за допомогою апарату Міоритму-186 – ефективна відновна процедура в нашому консультаційно-діагностичному центрі.

Апарат Міоритму-186 - генерує низькочастотний імпульсний струм, який впливає на периферичну нервову систему і викликає мікросокращенія м'язів, ніж підвищує мікроциркуляцію крові, надає місцевий знеболюючий ефект. При цьому формуються впливають імпульси оптимальної форми, завдяки цьому не порушуються природні фізіологічні процеси організму. Апарат має підвищену кількість каналів, дозволяє впливати синхронно на кілька груп м'язів, збільшуючи зону впливу і підвищуючи ефективність процедур. Електроміостимуляція успішно зарекомендувала себе в лікувальній фізкультурі і відновної ортопедії, в спортивній медицині, косметології, при амбулаторному лікуванні пацієнтів з болем.

Показання до застосування процедури електростимуляції:
- Захворювання периферичної нервової системи: неврит, плескіт, радикуліт, невралгія, нейроміозит.
- Захворювання і травми опорно-рухового апарату: остеохондроз, спондильоз, міозит, артрит, артроз, ішіалгія, удари, атрофії.
- Захворювання органів малого таза: атонія сфінктера сечового міхура, запалення сечового міхура, простатит, запалення придатків матки.
- Гастроентерологічні захворювання: хронічний гастрит, коліт, порушення перистальтики, геморой.
- Судинні захворювання: порушення артеріального кровопостачання кінцівок, порушення периферичного кровопостачання.
- Косметичне застосування: збільшення м'язової маси, зменшення жирового прошарку, лікування целюліту.

Тривалість сеансу: 10-25 хв.
Курс: 10-20 сеансів в залежності від стану пацієнта.
Поєднується з: вакуумним масажем, неінвазивної мезотерапией фітозасобів Екомед.

Електроміостимуляція і Неинвазивная мезотерапія фітозасобів Екомеду - процедура спрямована на комплексне оздоровлення опорно-рухової системи, усунення дефектів на шкірі.

Фітозасоби Екомеду для неінвазивного мезотерапії:
Полінорм
 - запобігає розвитку пухлин, зупиняє хронічні запалення в тканинах, зменшує набряки і ущільнення тканин, нормалізує регуляторні взаємозв'язку між клітинами.
Артросан - має протизапальну дію для відновлення функцій хребта і суглобів, покращує регенерацію хрящової тканини.
Неврін - відновлює нервові клітини і їх відростки, покращує синаптичну передачу сигналу, покращує іннервацію внутрішніх органів, має виражений знеболюючий ефект при невритах, покращує діяльність м'язової системи при паралічі.
Провен - покращує кровообіг і живлення тканин, зменшує набряки, допомагає загоєнню трофічних виразок, лікує хвороби венозної системи (варикоз, тромбофлебіт, геморой).
Міотроп - підсилює обмінні процеси в м'язах, прискорює відновлення м'язової і хрящової тканин, підвищує пружність і тонус м'язів обличчя, шиї, живота та інших частин тіла, має косметичний ефект, допомагає в боротьбі з целюлітом.

Електроміостимуляція і Неинвазивна мезотерапія фітозасобами Екомед особливо цінуються пацієнтами, які часто хворіють захворюваннями бронхо-легеневої системи та у яких дуже повільно протікає одужання після пневмонії, бронхіту, бронхіальної астми. При таких захворюваннях в безінвазівной мезотерапії засобами Екомеду застосовують Лізорм, який допомагає зупинити аутоімунні процеси в організмі.

У НВО Екомед розроблені сучасні методи і натуральні засоби, які допомагають відновити втрачені функції органів на клітинному рівні, прискорити одужання і зменшити побічні ефекти класичного лікування, запобігти переходу хвороби в хронічну форму.

Одужуйте і не хворійте! Ваш Екомед!
м. Київ, вул. Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38 (096) 695-04-53
Vodafone +38 (066) 477-73-50

Послуга

Квантовий Магнітно-резонансний біоаналіз стану організму з розшифровкою показників і консультацією лікаря.

Це сучасний високоточний метод комп'ютерного обстеження організму. Виконується за допомогою квантового магнітно-резонансного Біоаналізатора. На підставі даних сотень проведених протягом багатьох років клінічних досліджень ряд медичних і комп'ютерних експертів винайшли квантовий монітор здоров'я.

Електромагнітні хвилі, які випромінює людським тілом, характеризують різні специфічні стани організму і його окремих систем, такі як стан здоров'я, стан попереднє захворювання, стан хвороби. Різним станам відповідає різний характер електромагнітних форм. Таким чином, ми можемо визначити стан організму людини шляхом дослідження особливостей цих електромагнітних хвиль.

Грунтуючись на такому принципі, програмно-апаратний комплекс збирає сигнали електромагнітних форм людського тіла і за допомогою вбудованих унікальних алгоритмів проводить перевірку стану здоров'я організму.
Квантовий Магнітно-резонансний Біоаналізатор проводить попередню оцінку стану, потенційних загроз і існуючих відхилень в роботі організму і його окремих систем. Головним достоїнством біоаналізатора є можливість швидкого виявлення потенційних захворювань, що дає унікальну можливість проведення своєчасної профілактики, попереджуючи розвиток хвороби. Цей квантовий Діагностичний прилад може провести всеосяжне дослідження людського тіла. В ході проведення дослідження Ви отримаєте 38 звітів про стан здоров'я.
Апаратура і програмне забезпечення комплексу дозволяють методом хвильового сканування визначити:
- функціональний стан всіх органів і систем людини
- патологічні зміни в окремих органах і тканинах, якщо такі є, і стадію процесу
- наявність і найменування токсинів (важкі метали, пестициди, радіонукліди ... ), уражені ними органи і системи
- стан імунітету
- показники основних вітамінів і мінералів, мікроелементів
- рівень цукру в крові
- алергени
- захворювання опорно-рухового апарату (Розміри міжхребцевих поперекових гриж, Ступінь скутості плечових м'язів, Обмеження мікроциркуляції в кінцівках, Ступінь зношеності зв'язок )
- мінеральна щільність кісткової тканини (Коефіцієнт остеокластів, Сумарна втрата кальцію, Ступінь кісткової гіперплазії, Ступінь остеопорозу, Мінеральна щільність кісткової тканини)
- ревматоїдні кісткові захворювання
- основні фізичні якості (Сила реакції, Психічний стан, Нестача води, Нестача кисню (гіпоксія), Рівень РН)

Надається звіт по таким системам організму:
- серцево-судинна система
- ендокринна система
- імунна система
- шлунково-кишкова функція
- функція печінки
- функція товстого кишечника
- функція жовчного міхура
- функція підшлункової залози
- функція нирок
- функція легенів


Визначається стан:
- шкіри
- очей
- гінекології / передміхурової залози
- молочної залози / чоловічої статевої функції
- рівень колагену
- ступінь ожиріння
- рівень ліпідів крові


Оперуючи одержуваними даними, досвідчений лікар-діагност, має можливість точно визначити джерело ваших проблем з тілом і призначити адекватні схеми лікування.
Як проходить процедура обстеження, супроводжувана консультацією фахівця: За час обстеження терапевт має можливість:
1) вислухати всі ваші скарги,
2) зробити повну діагностику вашого організму,
3) видати рекомендації з лікування.

Діагностика З КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ЛІКАРЯ проводиться в нашому консультаційно-діагностичному центрі:
б-р Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07,
(096) 695-04-51,
(066) 983-12-89
День прийому: Субота 10: 00-18: 00

Послуга

Рефлексo-, Фізіо- і Мануальна терапія. Ефективне відновлення здоров’я без оперативного втручання і травмування.

Лікарі з Екомед використовують в своїй практиці ефективні методи лікування різних проявів болю в спині, кістково-суглобовому апараті, а також при захворюваннях внутрішніх органів.
В основі лікування використовується комплексна програма, спрямована на усунення як основного синдрому, так і самої причини.
Методи лікування підбираються індивідуально для кожного пацієнта залежно від виду захворювання, давності і характеру перебігу хвороби, наявності супутніх захворювань, можливих показань і протипоказань. Для лікування застосовується широкий комплекс лікувальних процедур.
Методи рефлексотерапії, що застосовуються в нашому центрі:

рефлексотерапія включає в себе велику кількість різних діагностичних і лікувальних прийомів і методів впливу: Nakatani Test, класична акупунктура (голкорефлексотерапія), електропунктура, вакуумтерапія (постановка банок з вакуум-магнітними наконечниками), метод аплікацій (цуботерапія) і точковий масаж, Біопунктура і гомеосиніатрія ;
фізіотерапія є також невід'ємною частиною сучасного комплексного лікування хребта, суглобів і захворювань внутрішніх органів; вплив на організм різних фізичних факторів благотворно впливає на перебіг патологічного процесу;
мануальна терапія вважається одним з найбільш відомих і перевірених методів лікування хребта і суглобів, болю в спині, використовується остеопатіческой напрямок в лікуванні хребта, кістково-суглобового апарату, захворювань внутрішніх органів, при якому застосовуються м'які і щадні методи мануального впливу на організм людини (м'язово -енергетичні техніки, м'язово-фасціальний реліз, суглобові і м'якотканні остеопатіческій техніки і ін.) Також проводимо сеанси по глубокотканному релізу обличчя і тіла миофасциальной релизинг технікою.
Під час першого сеансу проводиться: огляд, опитування, остепатіческая пальпація, діагностичні тести, проводиться електропунктурна діагностика по Накатані, яка дозволяє визначити функціональний стан систем організму людини і визначитися лікаря в його подальші дії.

Запис по телефону в м.Києві: (044) 467-67-25 / 27 вул. Хорива, 4;

Головні фактори зміцнення здоров'я, боротьби зі старістю і хворобами! - рецепт від В.С.Пилипчука

Послуга

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
    +38 (044) 463-06-30
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.