Mobirise

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Там Ви зможете знайти чимало корисної інформації.

Обов’язково підпишіться на youtube – канал “ДОСКОНАЛА ТЕРАПІЯ”. Буде цікаво і корисно.

Тут Ви познайомитеся з принципово новими методами в медицині. Дізнаєтеся про сучасні методики і натуральні засоби Екомеду, як для відновлення втрачених функцій клітин і органів у дорослих, так і для становлення здорових функцій у дітей. Цей канал буде цікавим та корисним!

Віруси – до чого і як готуватись

В цьому відео нагадується, що вірусна загроза стає все більш небезпечною і даються практичні поради, як найбільш ефективно, надійно і безпечно захиститися від будь-яких вірусів. Наводяться дані, що підтверджують, що найкращим засобом для цього є фітокомплекс Джерело І виробництва Екомед, який ефективний як для профілактики так і для лікування вірусно-інфекційних хвороб.

Головне в лікуванні раку – це правильний вибір

Відео містить конкретні рекомендації по ліквідації головної перешкоди в лікуванні раку – нечутливості до препаратів. Приводяться експериментальні підтвердження суттєвого підвищення ефективності лікування раку. Результатами можна скористатись вже сьогодні!

Відновлюйте серце вчасно

В відео надаються практичні поради, по відновленню серця та підтримці його функціонального рівня для забезпечення гарної якості життя. Рекомендації дуже корисні людям з серцевою недостатністю та людям після перенесених інфарктів, а також для профілактики серцевих захворювань.

Нирки продовжать вашу молодість

Старіння – це перш за все згасання функцій в організмі, а вони найбільше залежать від безперешкодного проходження керівних імпульсів від мозку до органів. І саме наші нирки, якщо вони добре працюють можуть тут найбільше допомогти. В відео надається інформація, як безпечно та надійно покращити роботу нирок та сповільнити старіння.

ЯК БУТИ ЗДОРОВОЮ ТА ПРИВАБЛИВОЮ?

В відео надаються практичні поради, як навіть для перевантажених жінок, в яких крім роботи ще й на шиї чоловік і діти мати привабливий вигляд і добре здоров’я. При чому все дуже доступно і зовсім не забирає часу.

Ефективна допомога при артритах

В цьому відео приводяться більш досконалі підходи в боротьбі з різними формами артрітів, які дозволяють досягти значного покращення і позбутися пожиттєвої залежності від профільних препаратів. Досягається зменшення скутості та покращення рухливості і якості життя.

ЕФЕКТИВНО ПРИ ДІАБЕТІ

Принципово-новий, актуальний підхід в боротьбі з діабетом, що впливає на причини його виникнення. З'являється можливість для багатьох хворих позбутися цієї хвороби.

Позбудьтеся гіпертонії. Частина 2.

Відео знайомить унікальним гіполіпідемічним засобом, який не тільки ефективно зменшує в організмі кількість атерогенного холестерину , але на відмінну від існуючих засобів , сприяє розсмоктуванню атеросклеротичних бляшок і мобілізує депонований в тканинах і судинах холестерин і при цьому не виявляє побічних дій.

Позбудьтеся гіпертонії. Частина 1.

Відео знайомить нас з новими засобами і методами, що впливають на причини виникнення гіпертонії.   З’являється можливість після необхідного курсу позбутися гіпертонії і пожиттєвої залежності від гіпотензивних засобів, покращити собі якість життя і уникнути накопичувальних побічних дій гіпотензивних препаратів.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.