ІСТОРІЯ ЕКОМЕД

Компанія «Екомед» заснована в 1996 році. З даного часу ми виробляємо фітоконцентрати, які на Україні мають статус функціональних харчових продуктів. Однак, виробництво починається задовго до лабораторії, в лісі і на полі, де природа – неперевершений дизайнер біологічно активних органічних сполук створює основу для наших фітоконцентратів.
Тільки в природі ми бачимо джерела дієвих механізмів відновлення здоров’я і тому до неї у нас особливе ставлення. Директор «Екомед» В.C. Пилипчук від початку існування компанії практично в кожному своєму інтерв’ю говорить про першочерговість вирішення екологічних проблем, попереджаючи про їх наслідки та вплив на здоров’я людей. Спостереження за біологічними процесами в природі з властивою їм функціональної бездоганністю, максимальною віддачею і взаємною гармонією створило еталон для наших прагнень, в досягненні яких ми поєднуємо традиції та інновації в дизайні і технології виробництва наших фітоконцентратів. Принцип максимальної віддачі екстраполювати і на корпоративну філософію, де основним критерієм ефективності роботи є поліпшення здоров’я конкретної людини. Цей критерій за своєю цінністю завжди домінує над економічними факторами, при цьому, останні, також успішно забезпечуються створенною роками довірою людей до наших засобів.
Продукція компанії виробляється тільки з фармакопейних рослин. Ми розуміємо, що у кожного виду рослин, та й у кожної рослини своя власна душа своє серце. Це вимагає особливо тонкого підходу в збереженні і комбінації видобутих із них інгредієнтів. У фармакології, явище, до якого ми прагнемо, називається синергізм – взаємне потенціювання терапевтичного ефекту компонентами. Наше виробництво має сертифікат міжнародного стандарту HACCP (системи забезпечення контролю на всіх етапах виробництва продукту, зберігання і реалізації). Крім технічного та лабораторного контролю, посвяченність співробітників компанії є найціннішим інструментом забезпечення якості та ексклюзивності нашої продукції. У компанії працюють кандидати і доктора медичних наук, практикуючі лікарі. Дослідницька робота проходить у співпраці з профільними вітчизняними і закордонними інститутами та клініками. На сьогодні, академічний світ все більше приймає раціональність наших підходів у вирішенні нагальних проблем охорони здоров’я. Проект нашої компанії по вивченню ефективності імуномодулятора “Іммуноксел” у пацієнтів з резистентними формами туберкульозу легенів оголошено серед переможців конкурсу Grand Challenges Canada “Stars in Global Health” ( “Зірки Глобальної охорони здоров’я”) 2013. Даний грант фінансує фонд Білла і Мелінди Гейтс спільно з урядом Канади, його метою є «… пошук інновацій, здатних зробити прорив в охороні здоров’я, інновацій, доступних для впровадження в практику, застосування яких змінить шлях лікування захворювань з очевидною користю в рішенні актуальних проблем охорони здоров’я, у тому числі для громадян країн, що розвиваються». Перемога в цьому конкурсі є особливою віхою для нашої компанії. Ефективність наших фітоконцентратів в комбінованому застосуванні при різній патології показана в клінічних дослідженнях, публікаціях та відгуках наших клієнтів. Напрацьований результат, разом зі зростаючою потребою сучасної людини в нетоксичних засобах допомоги, виникає нагальна потреба розширення нашого асортименту. На сьогодні, він представлений фітоконцентратами з протизапальною, імуномодулюючою, кардіотропною, нефротропною активністю, засобам сприяють нормалізації нейро-ендокринного, водно-сольового балансу організму, процесів мікроциркуляції.
Завдяки надсучасним методикам і засобам Екомед можливості медицини в лікуванні маси, в тому числі і важких захворювань, значно розширилися. НВО Екомед не зупиняється на досягнутому і сьогодні продовжує розвивати принципово нові підходи профілактики і лікування хвороб натуральними, нешкідливими, ефективними і недорогими засобами. До таких методів сучасна медицина ще не підійшла і близько.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.