ПРОДУКЦІЯ Екомед

Продукція знаходиться у відповідних категоріях. Якщо у продукту є таблетована форма, вона знаходиться поруч з відповідним продуктом.

external

grouped

simple

variable

Дихальна система

БРОНХІН

При захворюваннях бронхо-легеневої системи, пом'якшує кашель.

Фітоконцентрат Бронхін сприяє покращенню стану бронхо-легеневої системи та ефективний при кашлі будь-якої природи – він стає рідшим, в`язкість мокротиння зменшується, швидше відновлюються спірографічні показники зовнішнього дихання. Завдяки вираженому бронхолітичному та муколітичному ефектам, сприяє покращенню пасажу мокротиння та ліквідації застійних явищ в легенях;

Складводно-спиртові екстракти листовика сколопендрового, пагонів багна, трави гірчаку пташиного (споришу), материнки, фіалки, кореня солодки.

Застосовується при:
– рецидивуючому запаленні бронхів (бронхіті);
– запаленні легень;
– бронхообструктивному синдромі;
– кашлевому синдромі;
– астматичних станах;
– запаленнях легень туберкульозногопоходження.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс – 3 тижні.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

БРОНХІН (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для створення оптимальнихдієтологічних умов функціювання бронхо-легеневої системи.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Бронхін (водно-спиртові екстракти листовика сколопендрового, пагонів багна, трави гірчаку пташиного (споришу), материнки, фіалки, кореня солодки), кальцію стеарат.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом.

Бронхін-плюс

Сприяє нормалізації стану дихальних шляхів при захворюваннях бронхо-легеневої системи, пом’якшує кашель.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Бронхін» (екстракти листовика сколопендрового, пагонів багна, трави гірчаку пташиного (споришу), материнки, фіалки, кореня солодки), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Бронхін-плюс сприяє покращенню стану бронхо-легеневої системи та ефективний при кашлі будь-якої природи – він стає рідшим, в`язкість мокротиння зменшується, швидше відновлюються спірографічні показники зовнішнього дихання.

Завдяки вираженому бронхолітичному та муколітичному ефектам, сприяє покращенню пасажу мокротиння та ліквідації застійних явищ в легенях.

Застосовується при: рецидивуючому запаленні бронхів (бронхіті); запаленні легень; бронхообструктивному синдромі; кашлевому синдромі; астматичних станах; запаленнях легень туберкульозного походження.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

Ендокринна система

КОРТІНОР

Сприяє покращенню вуглеводного обміну.

Фітоконцентрат Кортінор сприяє обмеженню вироблення гормону стресу – кортизолу, зменшенню чутливості до нього та покращенню його утилізації (розпаду) в умовах хронічного стресу. Постійні нервові навантаження, стреси сприяють надмірному утворенню кортизолу, який з часом призводить до порушення чутливості клітин до інсуліну та до інших обмінних порушень. Отже, фітоконцентрат Кортінор сприяє боротьбі з «хворобами стресу» та з розладами вуглеводного і жирового обміну.

Склад: водно-спиртові екстракти трави галеги, золототисячнику, квіток липи, плодів аронії чорноплідної, шипшини, коренів елеутерококу, кульбаби.

Застосовується при:

– збільшенні рівня цукру крові на фоні стресових навантажень;

– розлади роботи серця і судин після тривалих нервових напружень;

– порушеннях жирового обміну, відкладання жиру у ділянці живота;

– розлади і порушення різних органів і систем, що виникли «на нервовому підгрунті».

Спосіб застосування і дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс – 3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°

Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.

Термін придатності:2 роки

Не є лікарським засобом.

 

ФЕМІНАЛ

Для нормалізації менструального циклу. При клімактеричних розладах у жінок.

Фемінал – рослинний фітоконцентрат, що сприяє нормалізації рівня та балансу жіночих гормонів естрогену та прогестерону в організмі. Застосування сприяє зменшенню клімактеричних проявів і полегшує процес його перебігу. Фемінал ефективний при функціональних розладах жіночої статевої системи.

Склад: водно-спиртові екстракти листя кропиви, трави грициків, звіробою, золототисячнику, материнки, чебрецю, чистотілу, квіток глоду, нагідок.

Застосовується при:
– порушеннях менструального циклу протягом всього репродуктивного періоду;
-передменструальних розладах – болях, невротичних явищах та ін.;
– клімактеричних явищах;
-вогнищевих явищах (вузлики, кісти) в органах жіночої сфери.

По 30 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день.
Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

 

Фемінал-плюс

Сприяє нормалізації  менструального циклу та зменшенню клімактеричних розладів у жінок

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Фемінал» (екстракти листя кропиви, трави грициків, звіробою, золототисячнику, материнки, чебрецю, чистотілу, квіток глоду, нагідок), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фемінал-плюс – рослинний фітоекстракт, що сприяє нормалізації рівня та балансу жіночих гормонів естрогену та прогестерону в організмі. Застосування сприяє зменшенню клімактеричних проявів і полегшує процес його перебігу. Фемінал-плюс ефективний при функціональних розладах жіночої статевої системи.

Застосовується при: порушеннях менструального циклу протягом всього репродуктивного періоду; передменструальних розладах – болях, невротичних явищах та ін.; клімактеричних явищах; вогнищевих явищах (вузлики, кісти) в органах жіночої сфери.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

ЩИЗАРЕН

Сприяє нормалізації обміну речовин та функцій щитовидної залози.

Щизарен – рослинний фітоконцентрат, який сприятливо діє на щитовидну залозу і сприяє покращенню її гормонопродукуючої функції. Фітоконцентрат також сприяє відновленню нормальної структури органу в умовах вузлоутворення.

Склад: водно-спиртові екстракти трави дроку красильного, материнки, квіток глоду, нагідок, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів обліпихи, кореневища перстачу, кореня кульбаби, елеутерококу.

Застосовується при:
– зниженні гормонопродукуючої функції щитовидної залози (зокрема при гормонотерапії);
– наявності запального процесу у щитовидній залозі;
– вогнищевих утвореннях органу (вузликах, кістах);
– станах з підвищенням функції щитовидної залози;
– профілактиціпорушень роботи щитовидної залози.

по З0 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання:зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом

 

 

Щизарен-плюс

Сприяє нормалізації обміну речовин та функцій щитоподібно залози.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Щизарен» (екстракти трави дроку красильного, материнки, квіток глоду, нагідок, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів обліпихи, кореневища перстачу, кореня кульбаби, елеутерококу), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Щизарен-плюс – рослинний фітоекстракт, який сприятливо діє на щитоподібну залозу і сприяє покращенню її гормонопродукуючої функції. Фітоекстракт також сприяє відновленню нормальної структури органу в умовах вузлоутворення.

Застосовується при: зниженні гормонопродукуючої функції щитоподібної залози (зокрема при гормонотерапії); наявності запального процесу у щитоподібної залози; вогнищевих утвореннях органу (вузликах, кістах); станах з підвищенням функції щитоподібної залози; профілактиці порушень роботи щитоподібної залози.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.
Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°
Форма випуску: 50 мл.
Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

ТРОПОНОРМ

При вегето-судинній дистонії. Сприяє нормалізації функцій ендокринної системи.

Тропонорм – рослинний фітокомплекс, який надає сприятливу дію на регуляторні системи організму – ендокринну, нервову й імунну, які найбільше схильні до впливу стресових та екологічно шкідливих чинників. Тропонорм сприяє налагодженню вироблення тропних гормонів гіпоталамуса і гіпофіза, що позитивним чином впливає на всю ендокринну систему організму. Фітоконцентрат має здатність відновлювати фізіологічні добові ритми, в результаті чого нормалізується сон. Тропонорм має заспокійливий ефект, сприяє позитивному психологічному впливу при алкогольній та наркотичній залежностях.

Склад: водно-спиртові екстракти листя чорниці, трави меліси, полину, бобів кормових, плодів фенхелю, ялівцю, кореня кульбаби. 

Застосовується при:
– вегето-судинній (нейро-циркуляторній) дистонії, панічних атаках, збудливості;
– ендокринних порушеннях, пов`язаних з гіпоталамо-гіпофізарною системою;
– діенцефальних кризових явищах;
– метеозалежності;
– спазматичних судинних порушеннях, зокрема, при головних болях;
– кардіоневрозі, «стрибках» артеріального тиску;
– неврозоподібних і пригнічених станах, психологічній залежності;
– розладах сну.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, гострі запальні захворювання шлунка, нирок, кишечника, виражена артеріальна гіпотонія, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

Тропонорм-плюс

Сприяє нормалізації функціонування нейроендокринної системи.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Тропонорм» (екстракти листя чорниці, трави меліси, полину, бобів кормових, плодів фенхелю, ялівцю, кореня кульбаби), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Тропонорм-плюс – рослинний фітоекстракт, який надає сприятливу дію на головні системи організму – ендокринну, нервову й імунну, які найбільше схильні до впливу стресових та екологічно шкідливих перевантажень, які роблять організм вразливим для багатьох хвороб. Тропонорм-плюс сприяє налагодженню вироблення тропних гормонів гіпоталамуса і гіпофіза, що позитивним чином впливає на всю ендокринну систему організму. Фітоекстракт має здатність відновлювати фізіологічні добові ритми, в результаті чого нормалізується сон. Тропонорм-плюс має  заспокійливий ефект, покращує результати при алкогольній та наркотичній  залежностях.

Застосовується при: вегето-судинної дистонії; ендокринних порушеннях; діенцефальних кризах; метеозалежності; дисциркуляторній енцефалопатії; головних болях; неврозоподібних і депресивних станах.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, особи, гострі запальні захворювання шлунка, нирок, кишечника, виражена артеріальна гіпотонія, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

ДІАБЕТІН

Для нормалізації обміну речовин та полегшення перебігу цукрового діабету.

Фітоконцентрат Діабетін має цукронормалізуючу дію, а також знижує апетит, що дає можливість зменшувати денний обсяг їжі. Фітоконцентрат сприяє покращенню засвоєння вуглеводів (глюкози), особливо в умовах її стійкого збільшення у крові.

Склад: водно-спиртові екстракти листя шавлії, берези, чорниці, трави звіробою, сухоцвіту, полину, цикорію, квіток цмину, кореня кульбаби.

Застосовується при:
– явищах гіперглікемії (збільшення рівня глюкози у крові);
– діабетичних ускладненнях, викликаних ураженнями судин і нервових волокон;
– явищах спраги, сухості у роті, ніктурії;
– патологічно збільшеному апетиті.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

Діабетін-плюс

Сприяє нормалізації метаболічних процесів та контролю рівня глюкози в крові.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Діабетін» (екстракти листя шавлії, берези, чорниці, трави звіробою, сухоцвіту, полину, цикорію, квіток цмину, кореня кульбаби), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Діабетін-плюс має цукронормалізуючу дію, а також знижує апетит, що дає можливість зменшувати денний обсяг їжі. Фітоекстракт сприяє покращенню засвоєння вуглеводів (глюкози), особливо в умовах її стійкого збільшення у крові.

Застосовується при: явищах гіперглікемії (збільшення рівня глюкози у крові); діабетичних ускладненнях, викликаних ураженнями судин і нервових волокон; явищах спраги, сухості у роті, ніктурії; патологічно збільшеному апетиті.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

Імунна система

ДЖЕРЕЛО-І (Immunoxel)

Для підвищення опору організму до вірусно-інфекційних захворювань. Сприяє підвищенню імунітету.

Фітоконцентрат Джерело-І (Immunoxel) – імуномодулятор, який має виражений, у порівнянні з фітоконцентратом Джерело, вплив на противірусні механізми імунної системи. Завдяки збільшеному виробленню власного інтерферону, сприяє підсиленню захисних властивостей слизових оболонок дихальної і травної систем, що гальмує подальший розвиток інфекційного процесу. У результаті активації неспецифічних факторів імунного захисту, сприяє припиненню зараження вірусами нових клітин.

Являється переможцем Всеукраїнського конкурсу “Іноваційний прорив року” у номінації “Краща інновація для Києва”- застосування імонумодулятора Джерело Immunoxel, а також фіналіст міжнародного конкурсу Кремнієвої долини від Singularity University.

Склад: водно-спиртові екстракти бруньок сосни, листя алое, берези, кропиви, подорожника, трави ехінацеї, звіробою, золототисячника, полину звичайного, суниці, череди, квіток нагідок, плодів обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, кореня елеутерококу, оману, родіоли, солодки, чаги.

Застосовується при:
– застудних явищах (з поєднанням внутрішнього та місцевого вживання);
– гострих та хронічних вірусних процесах різного походження і локалізації;
– інфекціях хронічного характеру, які не дають яскравих симптомів;
– грибкових ураженнях.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 40 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні.

Протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°
Форма випуску: 30 мл., водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

ДЖЕРЕЛО-І (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для підвищення опору організму до
вірусно-інфекційних захворювань. Сприяє підвищенню імунітету.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 пігулки двічі на день за 30 хвилин до або після вживання їжі. Пігулку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл.,1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Джерело І (Immunoxel) (водно-спиртові екстракти бруньок сосни, листя алое, берези, кропиви, подорожника, трави ехінацеї, звіробою, золототисячника, полину, суниці, череди, квіток нагідок, плодів обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, кореня елеутерокока, оману, родіоли, солодки, чаги), кальцію стеарат.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011 Не є лікарським засобом.
Штрих-код / Barcode / Prodact Code / EAN / UPC / ISBNCode: 4820019210926
Код Моріона 188390

Джерело-І Immunoxel-плюс

Сприяє підвищенню імунітету та опору організму до вірусно-інфекційних захворювань.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Джерело-Immunoxel» (екстракти бруньок сосни, листя алое, берези, кропиви, подорожнику, трави ехінацеї, звіробоя, золототисячника, полину, суниці, череди, квіток нагідок, плодів обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, кореня елеутерококу, оману, родіоли, солодки, чаги), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Джерело-І (Immunoxel)-плюс – імуномодулятор, який має виражений вплив на противірусні механізми імунної системи. Завдяки збільшеному виробленню власного інтерферону, сприяє підсиленню захисних властивостей слизових оболонок дихальної і травної систем, що гальмує подальший розвиток інфекційного процесу. У результаті активації неспецифічних факторів імунного захисту, сприяє припиненню зараження вірусами нових клітин.

Застосовується при: застудних явищах з поєднанням внутрішнього та місцевого вживання; гострих та хронічних вірусних процесах різного походження і локалізації; інфекціях хронічного характеру, які не дають яскравих симптомів; грибкових ураженнях.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

ДЖЕРЕЛО

Для підвищення опору організму до вірусно-інфекційних захворювань. Сприяє підвищеню імунітету.

Фітоконцентрат   Джерело – рослинний імуномодулятор, що сприяє нормалізації роботи імунної системи. Джерело  має протизапальну, загальностимулюючу, імуномодулюючу, радіопротекторну та антиоксидантну дію, активізує кровотворення.

Сприяє нормалізації кількості лімфоцитів та їх субпопуляційного складу, регуляторних механізмів імунітету (співвідношення Т-хелперів та Т-супресорів), сприяє регулюванню їх активності та виробленню монокінів та лімфокінів, нормалізує антитілопродукуючу функцію як за видами імуноглобулінів, так і за їх молекулярним складом.

Склад: водно-спиртові екстракти листя алое, подорожника, шавлії, кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), деревію, ехінацеї, звіробою, золототисячнику, материнки, полину, сухоцвіту, чебрецю, череди, квіток нагідок, плодів калини, обліпихи, шипшини, фенхелю, ялівцю, кореня кульбаби, родіоли, солодки, кореневища аїру, оману, перстачу, чаги. 

Застосовується при:
– різноманітних респіраторних інфекційних захворюваннях вірусного та бактеріального походження, які уражають верхні дихальні шляхи та легені;
– бактеріальних процесах у сечовивідних шляхах та нирках;
– кишкових інфекціях гострого та хронічного характеру (зокрема дисбактеріоз);
– вірусних інфекціях герпетичного та іншого походження;
– грибкових процесах на поверхні шкіри та слизових оболонок;
– необхідності профілактики респіраторних та інших інфекційних захворювань, які часто повторюються;
– зниженні рівня гемоглобіну крові.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 40 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні.

Протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°
Форма випуску: 30 мл., водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Супутні препарати:
Не є лікарським засобом.

 

ДЖЕРЕЛО-ПІ

Для підвищення опору організму до вірусно-інфекційних захворювань. Сприяє прискоренню одужання при застудах.

Фітоконцентрат Джерело ПІ має виражений, у порівнянні з фітоконцентратом Джерело, біологічно-активний вплив на імунну систему. Сприяє зменшенню частоти епізодів гострих респіраторних процесів, зменшенню важкості та тривалості захворювання.
Джерело ПІ сприяє нормалізації кількості Т-лімфоцитів та збільшенню кількості В- лімфоцитів. Вживання фітоконцентрату Джерело ПІ ефективно для практично повної нормалізації імунологічних показників.

Склад: водно-спиртові екстракти листя алое, берези, кропиви, трави деревію, ехінацеї, материнки, полину гіркого, суниці лісової, сухоцвіту багнового, чистотілу, квіток нагідок, плодів калини, обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, коренів елеутерококу, кульбаби, родіоли, чаги.

Застосовується при:
– інфекціях дихальних шляхів гострого і хронічного характеру;
– стрептококових та стафілококових інфекціях різних органів та шкіри;
– важкому перебігу захворювання, яке пригнічує роботу імунної системи;
– гнійних процесах;
– хронічних вірусних процесах.

Спосіб застосуваня та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 40 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні.

Протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°
Форма випуску: 30 мл., водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки.
Не є лікарським засобом.

ЛІЗОРМ

Сприяє зменшенню активності аутоімунних процесів і алергічних проявів.

Фітоконцентрат Лізорм впливає на імунну систему та сполучну тканину. Дія Лізормусприяє відновленню регуляторних зв’язків між імунними клітинами, що веде до гальмування алергічних та аутоімунних реакцій. Також фітоконцентрат сприяє підвищенню розчиняючої здатності сироватки крові (система комплемента) та «очищенню» внутрішнього середовища організму (зниження рівня ЦИК та «середніх молекул»)

Склад: водно-спиртові екстракти листя кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), звіробою, золототисячника, суниці, чистотілу, квіток цмину, плодів аронії чорноплідної, кореня барбарису.

Застосовується при:
– запальних процесах аутоімунного характеру – щитовидної залози, хребта, суглобів, сполучної тканини;
– атеросклеротичних явищах у комплексі з фітоконентратом Холенорм;
– алергічних та алергоподібних реакціях.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 40 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання:зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

ЛІЗОРМ (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для зменшення активності аутоімунних процесів та алергічних проявів.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Лізорм (водно-спиртові екстракти листя кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), звіробою, золототисячника, суниці, чистотілу, квіток цмину, плодів аронії чорноплідної, кореня барбарису), кальцію стеарат.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом

Лізорм-плюс

Сприяє зменшенню активності  аутоімунних процесів і алергічних проявів

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Лізорм» (екстракти  листя кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), звіробою, золототисячника, суниці, чистотілу, квіток цмину, плодів аронії чорноплідної, кореня барбарису), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Лізорм-плюс впливає на імунну систему та сполучну тканину. Дія Лізорм-плюс сприяє відновленню регуляторних зв’язків між імунними клітинами, що веде до гальмування алергічних та аутоімунних реакцій. Також фітоекстракт сприяє підвищенню розчиняючої здатності сироватки крові (система комплемента) та «очищенню» внутрішнього середовища організму (зниження рівня ЦІК та «середніх молекул»).

Застосовується при: запальних процесах аутоімунного характеру – щитоподібної залози, хребта, суглобів, сполучної тканини; атеросклеротичних явищах у комплексі з фітоекстрактом Холенорм-плюс; алергічних та алергоподібних реакціях.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

АЛЕРГІЛ

Сприяє нормалізації чутливості організму до алергічних чинників та зменшує схильність до алергічних захворювань, діатезів.

Фітоконцентрат Алергіл сприяє зниженню реакції організму на алергени та зменшенню алергічних проявів різного походження (харчові, пилкові, побутові, медикаментозні та ін.). Чинить позитивний вплив при постійній та сезонній алергічній нежиті, сприяє боротьбі з запаленням і свербіжом при шкірних формах алергічних процесів . Сприяє покращенню імунологічних показників та зменшенню ймовірності рецидивів астматичних нападів.

Склад: водно-спиртові екстракти листя брусниці, берези, трави череди, гірчаку пташиного (споришу), фіалки, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів аронії чорноплідної, кореня солодки.

Застосовується при:
– тривалій нежиті (ринореї), закладанні носа;
– частому чханні, свербіжі в носі;
– набряках алергічного походження;
– астматичних процесах;
– почервонінні очей, свербіжі та сльозотечі;
– шкірних алергічних реакціях (дерматити та дерматози);
– ексудативно-катаральному діатезі у дітей.

Спосіб застосування та дозування:

по 30- 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день.
Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

ПОЛІНОРМ

Для виведення токсичних речовин з організму та нормалізації обмінних речовин.

Фітоконцентрат Полінорм сприяє покращенню стану міжклітинної речовини (позаклітинного матриксу), тим самим стимулюючи відновлювальні процеси у всьому організмі. Сприяє прискоренню виведенню токсинів, чим полегшує загальний стан при інтоксикації. Також сприяє нормалізації регуляторних взаємозв’язків між клітинами, їх дозрівання і розмноження, пригнічує неконтрольований ріст. Має властивості покращувати стан серцево-судинної системи.

Склад: водно-спиртові екстракти трави золототисячнику, меліси, полину, суниці, подорожника, трави ехінацеї, полину, суниці, хвоща, квіток липи, нагідок, плодів шипшини, ялівцю, кореня елеутерококу, чаги.

Застосовується при:
– інтоксикаціях внаслідок тривалих патологічних процесах або отруєннях;
– запальних явищах у м`язах, сухожиллях, суглобах, тканинах хребта;
– фібротичних та циротичних процесах у внутрішніх органах;
– інших хронічних патологічних процесах, зокрема при загоєнні ран, доброякісних пухлинних утвореннях;
– стані хронічної втоми;
– підвищенні артеріального тиску.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 50 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

ПОЛІНОРМ (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для нормалізації обміну речовин.Сприяє виведенню токсичних речовин з організму.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди.Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.
Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Полінорм (водно-спиртові екстракти трави золототисячника, меліси, полину, суниці, хвоща, квіток липи, нагідок, плодів шипшини, ялівцю, кореня елеутерокока, чаги), кальцію стеарат.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом.

Полінорм-плюс

Сприяє виведенню токсичних речовин з організму та нормалізації обміну у сполучній тканині

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Полінорм» (екстракти трави золототисячнику, меліси, полину, суниці, подорожника, трави ехінацеї, хвоща, квіток липи, нагідок, плодів шипшини, ялівцю, кореня елеутерококу, чаги), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Полінорм-плюс – сприяє нормалізації регуляторних взаємозв’язків між клітинами, а також покращує стан міжклітинної речовини (позаклітинного матриксу), тим самим стимулюючи відновлювальні процеси у всьому організмі. Має властивості покращувати стан серцево-судинної системи. Сприяє прискоренню виведенню токсинів, чим полегшує стан при інтоксикації.

Застосовується при: поліартриті; остеохондрозі, міозиті; фіброзі й цирозі внутрішніх органів; інших хронічних патологічних процесах, зокрема при загоєнні ран; артеріальній гіпертензії.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

БАКТРОФОР

Сприяє підвищенню стійкості організму до інфекцій та при сезонних застудних захворюваннях.

Фітоконцентрат Бактрофор сприяє знищенню збудників бактеріальних інфекцій, особливо стафіло- і стрептококів, за рахунок прямого впливу на них. Також має відчутну дію на збудники вірусної та грибкової природи. Доцільно застосовувати Бактрофор паралельно з імуномодулюючим препаратом Джерело. Застосовується як загально, так і місцево(коли доступний вплив фітоконцентрату на вогнище запалення).

Склад:водно-спиртові екстракти бруньок сосни, кори дуба, листя шавлії лікарської, трави звіробою, парила, квіток нагідок, плодів ялівцю, коренів родовика, прополісу.

Застосовується при:

– різноманітних запальних процесах, причиною яких є бактеріальні збудники;

– гнійних процесах різної локалізації;

– запаленнях у верхніх дихальних шляхах з густим жовтуватим мокротинням.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель додати до 100 мл питної води і вживати двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Термін вживання: 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

МІСЦЕВО застосовувати у вигляді аплікацій у розведенні з водою 1:1–1:6 в залежності від характеру процесу.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°

Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.

Термін придатності:2 роки

Не є лікарським засобом.

Бактрофор-плюс

Сприяє підвищенню стійкості організму до інфекцій та при сезонних застудних захворюваннях.

Склад: фітокомплекс «Екомед» «Бактрофор» (екстракти бруньок сосни, кори дубу, листя шавлії лікарської, трави звіробою, парила, квіток нагідок, плодів ялівцю, коренів родовика, прополісу), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Бактрофор-плюс сприяє знищенню збудників бактеріальних інфекцій, особливо стафіло- і стрептококів, за рахунок прямого впливу на них. Також має відчутну дію на збудники вірусної та грибкової природи. Доцільно застосовувати Бактрофор-плюс паралельно з імуномодулюючим препаратом Джерело-Immunoxel-плюс. Застосовується як загально, так і місцево (коли доступний вплив фітоекстракту на вогнище запалення).

Застосовується при: різноманітних запальних процесах, причиною яких є бактеріальні збудники; гнійних процесах різної локалізації; запаленнях у верхніх дихальних шляхах з густим жовтуватим мокротинням.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель додати до 100 мл питної води і вживати двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

Кровотворна система

АНЕМІН

Для підвищення рівня гемоглобіну в крові.

Фітоконцентрат Анемін має протианемічну дію за рахунок кращого засвоєння заліза та вітамінів і сприяння стимуляції кровотворення у кістковому мозку. Також сприяє відновленню імунологічного гомеостазу у вигляді підвищення кількості Т-лімфоцитів та рівня інтерферону.

Складводно-спиртові екстракти листя алое, листя бобівника трилисного, кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу), звіробою, материнки.

Застосовується при:
– зниженні гемоглобіну і кількості еритроцитів (анемії) залізодефіцитного або постгеморагічного походження;
– пригніченні кровотворення у кістковому мозку внаслідок інтоксикації або радіаційного впливу;
– пригніченні імунологічних показників;

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

Нервова система

НЕВРІН

При нервових навантаженнях. Покращує психо-емоційний стан та пам'ять.

Фітоконцентрат Неврін сприяє відновленню нервових волокон, що дозволяє покращити нервову провідність та роботу нервових центрів. Має позитивний ефект при вікових змінах (погіршення пам’яті, слуху, розумової діяльності), наслідках черепно-мозкових травм, а також при затримці розвитку психіки і неврологічних порушеннях у новонароджених.
Фитоконцентрат Неврін позитивно впливає на функції гіпоталамуса і гіпофіза, що сприяє поліпшенню роботи всієї ендокринної та вегетативної нервової системи. Має помірну заспокійливу дію, зменшує метеозалежність, сприяє покращенню сну.

Склад: водно-спиртові екстракти трави полину, плодів ялівцю, бобів харчових, насіння каштану, кореня валеріани.

Застосовується при:
– відновлювальному періоді після гострого порушення кровообігу або струсу мозку;
– неврозоподібних станах, пригніченому настрої, при стресових навантаженнях;
– розладах мозкового кровообігу, головних болях судинного характеру, запамороченні;
– метеозалежності, нейро-циркуляторних (вегето-судинних) порушеннях;
– запальних процесах у периферійній нервовій системі, невралгічних явищах.

Спосіб застосування та дозування:

по 20 – 30 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день.
Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

НЕВРІН (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для покращення психо-емоційногостану та пам’яті при підвищених нервових навантаженнях.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Неврін (водно-спиртові екстракти трави полину, плодів ялівцю, бобів харчових, насіння каштану, кореня валеріани), кальцію стеарат.
Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом

Неврін-плюс

Сприяє покращенню психоемоційного стану та пам’яті, при нервових навантаженнях 

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Неврін» (екстракти трави полину, плодів ялівцю, бобів харчових, насіння каштану, кореня валеріани), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт  Неврін-плюс сприяє відновленню нервових волокон, що дозволяє покращити  нервову провідність та роботу нервових центрів. Має позитивний  ефект при вікових змінах (погіршення пам’яті, слуху, розумової діяльності),  а також при затримці розвитку психіки і енцефалопатії у новонароджених. Неврін-плюс позитивно впливає на функції гіпоталамуса і гіпофіза, що сприяє поліпшенню роботи всієї ендокринної та вегетативної нервової системи. Також має позитивну дію при наслідках черепно-мозкових травм у вигляді відновлення функцій кори головного мозку. По спектру психотропної активності фітоекстракт ближче за все стоїть до групи нейрометаболічних церебропротекторів.

Застосовується при: після інсультів; неврозоподібних, астенічних і депресивних станах; нейроциркуляторних порушеннях; вегето-судинній дистонії; після травм голови, при струсах мозку; гострих порушеннях мозкового кровообігу; як додатковий засіб при дитячих церебральних паралічах, гіперкінезах, паркінсонізму, а також невралгій.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

ЗСП

Для нормалізації сну та психо-емоційного стану.

Фітоконцентрат ЗСП – безпечний заспокійливий рослинний засіб. Сприяє врівноваженню психоемоційного стану, зменшенню наслідків стресу і дає можливість спокійніше ставитися до зовнішніх подразників, не спричиняючи при цьому гальмівних ефектів. Сприяє полегшенню засинання та відновленню сил.

Склад: водно-спиртові екстракти трави материнки, квіток глоду, кореневища з коренями валеріани.

Застосовується при:
– нервовому напруженні, дратівливості;
– розладах сну;
– розладах здоров`я, які викликані стресовими ситуаціями.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води у проміжках між прийомами їжі та перед сном.
Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

ЗСП (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для нормалізації сну та психо-емоційного стану.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат ЗСП (водно-спиртові екстракти трави материнки, квіток глоду, кореневища з коренями валеріани), кальцію стеарат.
Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011.
Не є лікарським засобом.

ЗСП-плюс

Сприяє нормалізації сну та психоемоційного стану

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «ЗСП» (екстракти трави материнки, квіток глоду, кореневища з коренями валеріани), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт ЗСП-плюс – безпечний заспокійливий рослинний засіб. Сприяє врівноваженню психоемоційного стану, зменшенню наслідків стресу і дає можливість спокійніше ставитися до зовнішніх подразників, не спричиняючи при цьому гальмівних ефектів. Сприяє полегшенню засинання та відновленню сил.

Застосовується при: нервовому напруженні, дратівливості; розладах сну; розладах здоров`я, які викликані стресовими ситуаціями.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

Новоутворення

АПОНОРМІЛ

Сприяє підвищенню загальної та специфічної резистентності організму, виведенню токсичних речовин з організму, нормалізації процесів обміну.

Фітокомплекс Апонорміл складається з рослинних компонентів, які мають протизапальну дію, підтверджену фармакопеєю України. За допомогою технології «Екомеду» по оптимізації синергізму, їх сумарний ефект багатократно посилюється і розширюється його спектр дії.

Протизапальний ефект, як відомо, є важливою частиною протипухлинної терапії, тому що пухлина викликає сильне запалення навколишніх тканин і завдяки цьому проростає в них і розповсюджується.

Фітокомплекс Апонорміл сприяє покращенню стану організму при новоутвореннях та підвищенню ефективності їх терапії. Сприяє зростанню резистентності (стійкості) організму до шкідливих впливів та при новоутвореннях, а також в умовах впливу сильнодіючих методів лікування. Дозволяє зменшити інтоксикацію та прискорити виведення з організму токсичних речовин.

Склад: водно-спиртові екстракти листя евкаліпту, трави гадючника, звіробою, пуп’янків гвоздики, плодів кмину, ялівцю, кореню солодки.

Має позитивний ефект  при:

– процесах новоутворення під час проходження хіміо- та променевої терапії та після її закінчення;

– явищах слабкості, нудоти, змінах картини крові під час проходження курсу терапії.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на додати до 100 мл питної води і вживати двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Термін вживання: 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання: діти, вагітні,  жінки в період годування груддю,  підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°

Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

 

 

Опорно-рухова система

МІОТРОП

Сприяє нормалізації обмінних процесів в мязах, та покращує фізичну витривалість.

Фітоконцентрат Міотроп сприяє підсиленню обмінних процесів в скелетній м’язовії тканині, прискоренню відновних процесів після значних фізичних навантажень, покращує фізичну витривалість, тому є відмінним засобом для спортсменів. Завдяки нормалізації тонусу мімічних м’язів, сприяє зменшенню обвисання шкіри на обличчі та шиї. Здатний розслабляти спазмовані скелетні м`язи.

Складводно-спиртові екстракти листя алое, квіток арніки, плодів вівса, обліпихи, ялівцю, коренів елеутерокока, бульб зозулинця.

При додаванні Міотропа в масажний крем стимулюється місцевий кровообіг, відбувається швидке і глибоке розслаблення тіла.

Застосовується при:
– слабкості скелетних м’язів, необхідності посилити їх силу, пружність і працездатність;
– послабленні (розтягненні) черевної стінки;
– підвищенні пружності та тонусу м’язів на обличчі, шиї, животі
– м’язових болях та спазмах, особливо в поперековій та тазовій області (корінцеві болі, спазм грушовидного м`язу тощо).

Спосіб застосувааня та дозування:

по 1 ч.л. на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 50 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

РЕВМОСАН

При ревматоїдних артритах.

Фітоконцентрат Ревмосан сприяє зменшенню неприємних відчуттів, скутості та набряку в суглобах при їх запаленнях ревматоїдної та неревматоїдної природи. Паралельно з цим, сприяє пригніченню розвитку бактеріальної інфекції завдяки високому вмісту прополісу. Має позитивний вплив на пригнічення аутоімунних запальних процесів у різних органах і тканинах організму, завдяки чому досягається контроль над перебігом захворювання без пригнічення імунітету.

Склад: водно-спиртові екстракти листя алое, трави звіробою, материнки, полину, сухоцвіту, кореня родіоли, прополісу.

Застосовується при:
– неприємних больових відчуттях у суглобах як при рухах, так і у спокої;
– запальній набряклості, скутості у суглобах;
– ревматоїдних процесах;
– вікових змінах суглобів (артрозах) та хребта (остеохондрозі);
– вогнищах бактеріальної інфекції в організмі;
– різних аутоімунних реакціях.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

АРТРОСАН

При артритах та набряках суглобів.

Фітоконцентрат Артросан – використовується при захворюваннях суглобів та хребта внаслідок запалення та деструктивних змін. Сприяє відновленню хрящової та волокнистої тканини у ділянці суглобів та хребта, зменшує больові відчуття. Більш ефективний при зовнішньому застосуванні шляхом втирань і компресів.

Склад: водно-спиртові екстракти листя алое, квіток і насіння каштану, плодів шипшини, чаги, прополісу.

Застосовується при:
– запаленнях суглобів ревматоїдної природи;
– дегенеративних та деструктивних змінах суглобів (артрозах);
– вікових та посттравматичних змінах тканин хребта (остеохондрозі);
– запально-деструктивному процесі опорно-рухового апарату;
– зовнішньо – при невралгіях, радикулярному синдромі;
– болях у м`язах запального характеру або після фізичних навантажень;
– явищах скутості, обмеження рухів;
– забитті м’яких тканин без пошкодження шкіри.

Спосіб застосування та дозування:

по 1 ч.л. на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один-два рази на день. Курс -3 тижні.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 50 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

АРТРОСАН-СПОРТ

При навантаженнях на опорно-руховий апарат та розтягненні сухожиль.

Фітоконцентрат Артросан-спорт сприяє протизапальному, розсмоктуючому та зігріваючому ефекту,усуненню набряків, зменшенню больових відчуттів в області суглобів, хребта і м`яких тканин. Фітоконцентрат має переважний вплив на сухожилля, зв’язки та інші сполучнотканинні утворення, зменшуючи їх запалення і наслідки травм, та покращуючи еластичність. Особливо корисний для тканин хребта. Може також використовуватись місцево.

Склад: водно-спиртові екстракти листя алое, шавлії, трави вовчого тіла болотного, квіток арніки, липи, насіння каштану, кореня солодки, живокосту лікарського, прополісу.

Застосовується при:
– запальних процесах в області хребта і суглобів;
– забитті м’яких тканин без пошкодження шкіри;
– розтягненні м’язів та сухожиль, “крепатурі”;
– больових відчуттях у м’язах та ділянках хребта.

Спосіб застосування та дозування:

по 1 ч.л. на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один-два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 50 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

Реабілітація та омолодження

ОМОВІТ

Сприяє виведенню токсичних речовин з організму, гальмуванню процесів старіння.

Фітокомплекс Омовіт чинить на організм багатосторонню дію, яка сприяє затримці вікових змін та омолодженню. Сприяє покращенню водно-сольового обміну, розчиненню кальцинатів і виведенню солей, зокрема, сечової кислоти, на фоні стимуляції роботи нирок. Як наслідок, зменшується скутість і неприємні відчуття у хребті та суглобах, виводяться сольові відкладання з нирок та інших органів. Засіб сприяю виведенню зайвої рідини, що зменшує набряклість, відновленню стану міжклітинної речовини, покращенню еластичності шкіри.

Склад: водно-спиртові екстракти листя брусниці, толокнянки, трави астрагала, суниці, хвоща, квіток липи, кореня солодки.

Застосовується при:

-вікових змінах організму;

– хронічних запально-деструктивних процесах опорно-рухового апарату;

– подагричних явищах, наявності кальцинатів;

– порушенні роботи нирок, скупченнях в них «піску» и солей;

– набряках обличчя, ніг.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс – 3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

ГІАЛОСІН

Сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату, зволоженню хрящовидних тканин та шкіри.

Фітоконцентрат Гіалосін є індуктором вироблення власної гіалуронової кислоти, що сприяє посиленню секреції синовіальної  рідини, прискоренню регенерації кісткової та хрящової тканини, зменшенню запальних реакції, покращенню стану шкіри. Гіалуронова кислота міститься у сполучній тканині, суглобах, шкірі, а з віком її кількість падає, що зумовлює втрату води цими органами. Прийом фітоконцентрату сприяє омолоджуючому ефекту для опорно-рухової системи та шкіри, підвищує еластичність та пружність,.

Склад: водно-спиртові екстракти листя гінкго білоба, квіток каштану, плодів шипшини, кореня живокосту, родіоли.

Застосовується при:

– вікових змінах суглобів – дискомфорті, хрускіті, деформації;

– порущенні стану хребта, скутості, змінах міжхребцевих дисків;

– зменшенні еластичності зв`язок та сухожиль, їх розтягненні;

– вікових змінах шкіри, зниженій пружності, зморшках.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс – 3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання:вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°

Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.

Термін придатності:2 роки

Не є лікарським засобом.

 

РЕОВІТАЛ

Сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату та синтезу колагену, поліпшенню стану з'єднувальної тканини.

Фітоконцентрат Реовітал сприяє відновленню структури волокнистої сполучної тканини та нормалізації обмінних процесів в ній. Укріплює колагеновий каркас, який є основою сполучної тканини та забезпечує її міцність. Сприяє збільшенню синтезу колагену і еластину у складі шкіри, міжхребцевих дисків, тканин навколо хребта і суглобів (сухожиль. зв’язок),  кісткової тканини.

Склад: водно-спиртові екстракти листя чорниці, шавлії, трави хвоща, квіток каштану, кореня живокосту.

Застосовується при:

-вікових змінах сполучної тканини, зменшенні її міцності та еластичності;

– обвисанні та дряблості шкіри, явищах целюліту (зокрема, місцево);

– опущенні внутрішніх органів – нирок, кишечника та інших;

– слабкості сполучної тканини, схильності до вивихів, вип`ячувань, гриж;

– запальних та дистрофічних змінах зв`язочного апарату хребта та суглобів;

– порушеннях цілісності міжхребцевих дисків та їх оболонки.

Спосіб застосування та дозування:

по 1 ч.л. на півсклянки води за 30 хвилин до їдиабо через 30 хвилинпісляїди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – післядвотижневої перерви.

МІСЦЕВО у вигляді розтирань: 1 пляшечка фітоконцентрату в розведенні з 200 мл горілкиабо води.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°

Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.

Термін придатності:2 роки

Не є лікарським засобом.

Реовітал-плюс

Сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату та синтезу колагену, поліпшенню стану сполучної тканини.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Реовітал» (екстракти листя чорниці, шавлії, трави хвоща, квіток каштану, кореня живокосту), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Реовітал-плюс сприяє відновленню структури во-локнистої сполучної тканини та нормалізації обмінних процесів в ній. Укріплює колагеновий каркас, який є основою сполучної тканини та забезпечує її міцність. Сприяє збільшенню синтезу колагену та еластину у складі шкіри, міжхребцевих дисків, тканин навколо хребта і суглобів (сухожиль, зв’язок), кісткової тканини.

Застосовується при: вікових змінах сполучної тканини, зменшенні її міцності та еластичності; обвисанні та дряблості шкіри, явищах целюліту (зокрема, місцево); опущенні внутрішніх органів – нирок, кишечника та інших; слабкості сполучної тканини, схильності до вивихів, вип`ячувань, гриж; запальних та дистрофічних змінах зв`язочного апарату хребта та суглобів; порушеннях цілісності міжхребцевих дисків та їх оболонки.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

Сердцево-судинна система

КРИШТАЛЬ

Сприяє нормалізації кровообігу та мікроциркуляції крові, покращує еластичність судин та проникливість капілярів.

Фітоконцентрат Кришталь сприяє нормалізації кровообігу в організмі, чим покращує приплив крові до органів. Нормалізує пропускну здатність судин і капілярів, покращує еластичність судин, та їх тонус. Кришталь сприяє покращенню мікроциркуляції, розрідженню крові.

Склад: водно-спиртові екстракти листя берези, брусниці, шавлії, пагонів багна, трави буркуну лікарського, суниці, сухоцвіту, фіалки, хвоща польового, квіток волошки синьої, каштана, липи, нагідок, стовпчиків з приймочками кукурудзи, коренів солодки, буряка столового.

Застосовується при:
– стійкому підвищенню артеріального тиску;
– атеросклеротичним змінах судинних стінок;
-порушеннях кровообігу внаслідок спазматичних та облітеруючих явищ;
– розладах кровотоку головного мозку;
– недостатності кровообігу серцевого м`язу.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 40 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки.
Не є лікарським засобом.

КРИШТАЛЬ (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для нормалізації кровообігу тамікроциркуляції крові, покращення еластичності та проникливості капілярів.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Кришталь (водно-спиртові екстракти листя берези, брусниці, шавлії, пагонів багна, трави буркуна лікарського, суниці, сухоцвіту, фіалки, хвоща польового, квіток волошки синьої, каштану, липи, нагідок, стовпчиків з приймочками кукурудзи, коренів солодки, буряка столового), кальцію стеарат.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом.

Кришталь-плюс

Сприяє нормалізації кровообігу та мікроциркуляції крові, покращенню еластичності судин та проникливості капілярів.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Кришталь» (екстракти листя берези, брусниці, шавлії, пагонів багна, трави буркуну лікарського, суниці, сухоцвіту, фіалки, хвоща польового, квіток волошки синьої, каштана, липи, нагідок, стовпчиків з приймочками кукурудзи, коренів солодки, буряка столового), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Кришталь-плюс сприяє нормалізації кровообігу в організмі, чим покращує приплив крові до органів. Нормалізує пропускну здатність судин і капілярів, покращує
еластичність судин, та їх тонус. Кришталь-плюс сприяє покращенню мікроциркуляції, розрідженню крові.

Застосовується при: стійкому підвищенню артеріального тиску; атеросклеротичним змінам судинних стінок; порушеннях кровообігу внаслідок спазматичних та облітеруючих явищ; розладах кровотоку головного мозку; недостатності кровообігу серцевого м`яза.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

КОРДЕВІТ

Для нормалізації обмінних процесів та функції серця. Сприяє покращенню переносимості фізичних та психо-емоційних навантажень.

Фітоконцентрат Кордевіт має сприятливий трофічно-регуляторний вплив на міокард,покращує функціонування серцевого м’язу. Має кардіотропну, кардіопротекторну і кардіотонізуючу дію.Вживання фітозасобу уповільнює частоту серцевих скорочень, сприяє кращій скорочувальній функції лівого шлуночка, що посилює роботу серця та дозволяє краще переносити фізичні навантаження.

Склад: водно-спиртові екстракти листя м’яти, шавлії, квіток глоду, каштану, нагідок, кореневища з коренями валеріани.

Застосовується при:
– ознакахішеміїсерцевого м`язу, порушеннях його кровотоку;
– болях у серці та задишці, що пов`язані з фізичним навантаженням;
– явищах атеросклерозусудин серця;
– прискоренні серцевого ритму (тахікардії);
– на етапі реабілітації післяінфаркту міокарду;
– недостатності роботи серця;
– гіпертрофічних змінахміокарду;
– кардіоневрозі;
– швидкій втомлюваності внаслідок фізичних навантажень.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки.
Не є лікарським засобом.

 

 

 

КОРДЕВІТ (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для нормалізації обмінних процесів та функції серця при підвищених фізичних та психо-емоційних навантаженнях.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Кордевіт (водно-спиртові екстракти листя м’яти, шавлії, квіток глоду, каштану, нагідок, кореневища з коренями валеріани), кальцію стеарат.
Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом

Кордевіт-плюс

Сприяє покращенню переносимості фізичних та психоемоційних навантажень, нормалізації обмінних процесів та функції серця.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Кордевіт» (екстракти  листя м’яти, шавлії, квіток глоду, каштану, нагідок, кореневища з коренями валеріани), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Кордевіт-плюс має сприятливий трофічно регуляторний вплив на міокард, покращує функціонування серцевого м’яза. Має кардіотропну, кардіопротекторну і кардіотонізуючу дію. Вживання фітозасобу уповільнює частоту серцевих скорочень, сприяє кращій скорочувальній функції лівого шлуночка, що посилює роботу серця та дозволяє краще переносити фізичні навантаження.

Застосовується при: ознаках ішемії серцевого м`яза, порушеннях його кровотоку; болях у серці та задишці, що пов`язані з фізичним навантаженням; явищах атеросклерозу судин серця; прискоренні серцевого ритму (тахікардії); на етапі реабілітації після інфаркту міокарду; недостатності роботи серця; гіпертрофічних змінах міокарду; кардіоневрозі; швидкій втомлюваності внаслідок фізичних навантажень.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

АНГІОВІТАЛЬ

Сприяє покращенню мікроциркуляції та нормалізації капілярного кровотоку.

Фітоконцентрат Ангіовіталь сприяє нормалізації кровообігу в організмі та покращенню кровопостачання за рахунок відновлення мікроциркуляції та розрідження крові. Покращення кровотоку по дрібних судинах приводить до зменшення явищ ішемії та відновлення доставки кисню до органів, які найбільше його потребують в умовах захворювань та вікових змін. Фітоконцентрат сприяє нормалізації проникливості та еластичності судин, відновлення їх просвітів, покращення стану капілярів. 

Склад: водно-спиртові екстракти листя гінкго, шавлії лікарської, трави буркуна, квіток арніки, каштану, липи, плодів шипшини.

Застосовується при:

– розладах мікроциркуляції крові як при підвищеному, так і при нормальному чи зниженому артеріальному тиску;

– порушеннях кровообігу різних органів внаслідок спазматичних та облітеруючих явищ;

– порушенні кровотоку ніг діабетичної або атеросклеротичної природи;

– розладах кровопостачання головного мозку;

– недостатності кровообігу серцевого м`язу.

Спосіб застосування та дозування:

по 35- 50 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день.
Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

МУЛЬТИКОРД

Сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи, має м’які заспокійливі властивості.

Фітокомплекс Мультикорд сприяє покращенню обмінних процесів в клітинах серцевого м`язу та відновленню його функції після порушеного кровопостачання або після надмірного фізичного навантаження чи емоційного стресу. У порівнянні з фітоконцентратом Кордевіт, відрізняється  посиленою дією на міокард для сприяння кращій скоротливій функції та  затримці розвитку серцевої недостатності при вікових і патологічних змінах у його тканинах.

Склад: водно-спиртові екстракти листя м’яти перцевої, трави меліси, суниці лісової, череди, квіток та листя глоду, квіток нагідок, коренів валеріани.

Застосовується при:

– періоді відновлення після інфаркту міокарду;

– ознаках ішемії серцевого м`язу, порушеннях його кровотоку;

– болях у серці та задишці, що пов`язані з фізичним навантаженням;

– недостатності роботи серця, набряках ніг, задишці;

– гіпертрофічних змінах міокарду в умовах підвищеного тиску або вадах клапанів серця;

– кардіоневрозі, впливі стресів на роботу серця;

– швидкій втомлюваності внаслідок фізичних навантажень.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель додати до 100 мл питної води і вживати двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Курс вживання – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Протипоказання:діти, вагітні,  жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°

Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

ГЕМОТЕК

Сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи, зниженню в’язкості крові і поліпшенню кровообігу в периферійних судинах.

Фітоконцентрат Гемотек сприяє розвитку антикоагулянтногота антисклеротичного ефекту, нормализаціїліпідногообміну.Сприяє розрідженню крові, захисту від тромбоутворення та емболізації (закупорки) судин. Може прийматися у всіх ситуаціях, коли необхідно покращити мікроциркуляцію крові.

Склад: водно-спиртові екстракти листя берези, квіток арніки, каштану, нагідок, липи, плодів шипшини, коренів солодки.

Застосовується при:

– згущенні крові та схильності до тромбоутворень (за даними аналізу крові);

– наявності варикозно змінених вен;

– хронічних порушеннях роботи серця та судин, недостатності кровообігу;

– атеросклеротичних змінах стінок артерій.

Спосіб застосування і дозування:

по 30 – 40 крапель додати до 100 мл питної води і вживати двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди.

Термін вживання: 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Протипоказання:діти, вагітні,  жінки в період  годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°

Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

 

 

ПРОВЕН

При варикозному розширенні вен, геморої. Сприяє зменшенню набряків та відчуття важкості в ногах.

Фітоконцентрат Провен позитивно впливає на характер кровотоку, нормалізує в’язкість венозної крові, покращує скоротливу здатність і тонус венозних судин. Сприяє покращенню венозного відтоку від головного мозку при явищах дисциркуляції. Фітоконцентрат має венотропний ефект та сприяє покращенню відтоку лімфи.

Склад: водно-спиртові екстракти трави буркуна лікарського, фіалки триколірної і польової, квіток арніки, липи, нагідок, каштану, насіння каштану, коренів солодки.

Застосовується при:
– варикозному розширенні вен;
– відчутті важкості в ногах, схильності до судом;
– недостатності венозного кровотоку;
– набряках і лімфатичних застійних явищах у ногах;
– порушеннях венозного відтоку в судинах головного мозку;
– варикозному розширенні вен прямої кишки.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 40 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні.

Протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°
Форма випуску: 30 мл., водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

ПРОВЕН (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для зменшення набряків та відчуттяважкості в ногах.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Провен (водно-спиртові екстракти трави буркуна лікарського, фіалки триколірної і польової, квіток арніки, липи, нагідок, каштану, насіння каштану, коренів солодки), кальцію стеарат.
Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом.

Провен-плюс

Сприяє зменшенню набряків та відчуття важкості в ногах, покращенню венозного відтоку

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Провен» (екстракти  трави буркуна лікарського, фіалки триколірної і польової, квіток арніки, липи, нагідок, каштану, насіння каштану, коренів солодки), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Провен-плюс позитивно впливає на характер кровотоку, нормалізує в’язкість венозної крові, покращує скоротливу здатність і еластичність венозних судин. Сприяє покращенню венозного крововідтоку від головного мозку при явищах дисциркуляції, підвищенню тонусу вен, має венотропний ефект.

Застосовується при: варикозному розширенні вен; відчутті важкості в ногах, схильність до судом; венозній недостатності; набряках і застійних явищах; порушеннях венозного відтоку в судинах головного мозку; при варикозному розширенні вен прямої кишки.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

ХОЛЕНОРМ

Для нормалізації жирового обміну та рівня холестерину в крові.

Фітоконцентрат Холенорм сприяє покращенню обміну холестерину та жирового метаболізму. Завдяки цьому, сприяє покращенню гемодинаміки (кровообігу) та роботи серця. На ранніх етапах застосування може дещо збільшувати рівень холестерину крові за рахунок, як припускається, мобілізації (розсмоктування) холестеринових відкладань у стінках артеріальних судин. Після 3-4 місяців вживання сприяє позитивній динаміці рівня холестерину крові. Також сприяє активізації використання депонованого жиру, за рахунок чого досягається зниження маси тіла, поліпшення самопочуття та працездатності.

Склад: водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя м’яти, трави звіробою, полину гіркого, квіток цмину піскового, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів фенхелю.

Застосовується при:
– порушеннях роботи серцево-судинної системи;
– стійкому підвищенні артеріального тиску;
– відкладаннях атеросклеротичних бляшок на стінках аорти та інших судин;
– гострих та хронічних порушеннях мозкового кровообігу;
– порушеннях роботи серця, пов’язаних з недостатністю його роботи;
– порушеннях реологічних властивостей крові і для зниження рівня сечової кислоти;
– надмірній вазі тіла.

Спосіб застосуванн ята дозування:

дорослим по чайній ложці на півсклянки води натще або на ніч. Курс – 3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

ХОЛЕНОРМ (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для нормалізації жирового обміну.Сприяє зниженню рівня холестерину в крові.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Холенорм (водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя м’яти, трави звіробою, полину гіркого, квіток цмину піскового, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів фенхелю), кальцію стеарат.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом

Холенорм-плюс

Сприяє нормалізації  жирового обміну та обміну холестерину в організмі.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Холенорм» (екстракти чаю зеленого, листя м’яти, трави звіробою, полину гіркого, квіток цмину піскового, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів фенхелю), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Холенорм-плюс сприяє покращенню обміну холестерину та жирового метаболізму. Завдяки цьому, сприяє покращенню гемодинаміки (кровообігу) та роботи серця. На ранніх етапах застосування може дещо збільшувати рівень холестерину крові за рахунок, як припускається, мобілізації (розсмоктування) холестеринових відкладань у стінках артеріальних судин. Після 3-4 місяців вживання сприяє позитивній динаміці рівня холестерину крові. Також сприяє активізації використання депонованого жиру, за рахунок чого досягається зниження маси тіла, поліпшення самопочуття та працездатності.

Застосовується при: порушеннях роботи серцево-судинної системи; стійкому підвищенні артеріального тиску; відкладаннях атеросклеротичних бляшок на стінках аорти та інших судин; гострих та хронічних порушеннях мозкового кровообігу; порушеннях роботи серця, пов`язаних з недостатністю його роботи; порушеннях реологічних властивостей крові і для зниження рівня сечової кислоти; надмірній вазі тіла.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

Сечовидільна система

ДРЕНОСАН

Сприяє покращенню водно-сольового обміну та розрідженню лімфи

Фітоконцентрат Дреносан сприяє нормалізації водно-сольового обміну, розчиненню та виведенню сольових відкладань з організму, особливо солейкальцію та сечовоїкислоти.Сприяє розчиненню та виведенню з сечею оксалатів, фосфатів та уратів, розчиненню остеофітів у ділянці суглобів та кальцинатів внутрішніх органів.

Складводно-спиртові екстракти листя брусниці, ортосифону, толокнянки, трави споришу, квіток каштану.

Застосовується при:

-подагричних процесах з підвищенням рівня сечової кислоти в крові;

– явищах хрускіту, та скутості у суглобах, їх деформації, при «п`яточній шпорі»;

– наявності кальцинатів у внутрішніх органах (легені, стінки артерій, серцеві клапани тощо);

– накопиченні сольових відкладань, «піска» у нирках, вихід їх з сечею;

– утворенні камінців у нирках та жовчовивідних шляхах.

Спосіб застосування та дозування:

по ЗО – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

ОМОВІТ

Сприяє виведенню токсичних речовин з організму, гальмуванню процесів старіння.

Фітокомплекс Омовіт чинить на організм багатосторонню дію, яка сприяє затримці вікових змін та омолодженню. Сприяє покращенню водно-сольового обміну, розчиненню кальцинатів і виведенню солей, зокрема, сечової кислоти, на фоні стимуляції роботи нирок. Як наслідок, зменшується скутість і неприємні відчуття у хребті та суглобах, виводяться сольові відкладання з нирок та інших органів. Засіб сприяю виведенню зайвої рідини, що зменшує набряклість, відновленню стану міжклітинної речовини, покращенню еластичності шкіри.

Склад: водно-спиртові екстракти листя брусниці, толокнянки, трави астрагала, суниці, хвоща, квіток липи, кореня солодки.

Застосовується при:

-вікових змінах організму;

– хронічних запально-деструктивних процесах опорно-рухового апарату;

– подагричних явищах, наявності кальцинатів;

– порушенні роботи нирок, скупченнях в них «піску» и солей;

– набряках обличчя, ніг.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс – 3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

НЕФРОПАТІН

Сприяє нормалізації водно-сольового обміну та функції нирок.

Фітоконцентрат Нефропатін сприяє нормалізації функцій нирок, покращенню аналізів сечі і показників крові («ниркових проб», «середніх молекул»). Засіб сприяє підвищенню діурезу, виведенню зайвої рідини, солей та «шлаків» з організму, відновлює водно-електролітний баланс. Сприяє також кровотворній функцій нирок, що корисно при недостатності їх роботи. Має позитивний вплив на сечовивідні шляхи.

Склад: водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя мучниці, брусниці, трави гірчаку пташиного (споришу), суниці, фіалки, хвоща польового, квіток волошки, цмину піскового.

Застосовується при:
– запаленні нирок бактеріального характеру;
– запаленні нирок аутоімунного характеру;
– недостатності роботи нирок внаслідок утворення камінців, кист, запальних процесів;
– підвищеному артеріальному тиску, недостатності функції серця, набряках;
– станах, що супроводжуються явищами інтоксикації;
– утворенні в нирках сольових відкладань, «піску», камінців;
– анемії в умовах хронічного порушення роботи нирок.

Спосіб застосування і дозування:
по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс – 3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання:зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

НЕФРОПАТІН (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для створення оптимальнихдієтологічних умов функціювання нирок та нормалізації водно-сольового обміну.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Нефропатін (водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя мучниці, брусниці, трави гірчаку пташиного (споришу), суниці, фіалки, хвоща польового, квіток волошки, цмину піскового), кальцію стеарат.
Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом

Нефропатін-плюс

Сприяє нормалізації функцій та структури нирок

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Нефропатін» (екстракти  чаю зеленого, листя мучниці, брусниці, трави гірчаку пташиного (споришу), суниці, фіалки, хвоща польового, квіток волошки, цмину піскового), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Нефропатін-плюс сприяє нормалізації функцій нирок і забезпечує покращення аналізів сечі та рівня середніх молекул. Фітоекстракт нормалізує роботу нирок, виводить зайву рідину, солі та  шлаки з організму. Сприяє нормалізації функцій ацидо-та амоніоґенезу, нормалізує концентраційну здатність нирок. Має позитивний вплив на функціональний стан нирок.

Застосовується при: пієлонефриті; гломерулонефриті; нирковій і серцевій недостатності; гіпертонічній хворобі; станах, що супроводжуються явищами інтоксикації; сечокислому діатезі; анемії.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

ПРЕДЗАРЕН

Для профілактики захворювань передміхурової залози та розвитку аденоми.

Фітоконцентрат Предзарен сприяє нормалізації функцій і структури передміхурової залози, порушених внаслідок інволютивних або запальних процесів. Також сприяє стабілізації гормональної сфери у чоловіків на фоні чоловічого клімаксу, пом`якшенню пов`язаних з ним дизурічних та психологічних розладах.

Склад: водно-спиртові екстракти листя берези, кропиви, квіток арніки, трави фіалки, чебрецю, кореня елеутерококу.

Застосовується при:
– розладах сечовипускання (дизурії) внаслідок захворювань простати – часті позиви, неприємні відчуття, слабкий струмінь сечі, неутримання сечі;
– розладах чоловічої статевої йункції;
– змінах простати запального або аденоматозного характеру;
– збільшенні розмірів простати;
– втомлюваності та зниженому настрої внаслідок чоловічого клімаксу.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс – 3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15- +25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

ПРЕДЗАРЕН (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування чоловіків для створення оптимальних дієтологічних умов функціювання передміхурової залози.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Предзарен (водно-спиртові екстракти листя берези, кропиви, квіток арніки, трави фіалки, чебрецю, кореня елеутерококу), кальцію стеарат.
Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом.

Система травлення

НОРК

Для нормалізації секреції та кислотності шлункового соку.

Норк – рослинний фітокомплекс, який сприяє нормалізації кислотності шлункового соку і відновлення слизової оболонки шлунка, покращенню ферментоутворюючій функції шлунку.

Склад: водно-спиртові екстракти трави звіробою, квіток липи, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, кореневища аїру, кореня солодки.  

Застосовується при:
– підвищеній кислотності шлункового соку при запаленні слизової оболонки шлунку (гастриті) та при ерозивно-виразкових явищах у шлунку;
– необхідності профілактики загострень хвороб шлунку сезонного характеру (весна, осінь);
– печії, відчуття кислоти на корені язика;
– диспептичних симптомах (нудота, відрижка порушення апетиту та ін.).

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день.
Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 50 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

ПАНКРЕН

Сприяє нормалізації обмінних процесів підшлункової залози та покращенню її функцій.

Фітоконцентрат Панкрен сприяє нормалізації функції екзокринних клітин підшлункової залози, які виробляють підшлунковий сік. Панкрен сприяє активації процесів травлення і розщепленню «важкої їжі» (жирне, смажене, кондитерські вироби та інше). Також сприяє покращенню травлення в цілому, зокрема при дисбактеріозах та діареях.

Склад: водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя берези, бобівника трилисного, трави фіалки, звіробою, деревію, золототисячника, череди, плодів шипшини, аронії чорноплідної, кореневища аіру.

Застосовується при:
– ферментативній недостатності підшлункової залози;
– хронічному запаленні підшлункової залози з порушенням і без порушення екзокринної функції;
– структурних змінах, ущільненні підшлункової залози;
– порушеннях травлення (диспепсії) з здуттям та нестійким стільцем.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску: 30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Не є лікарським засобом.

 

ПАНКРЕН (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для створення оптимальних дієтологічних умов функціювання підшлункової залози.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Панкрен (водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя берези, бобівника трилисного, трави фіалки, звіробою, деревію, золототисячника, череди, плодів шипшини, аронії чорноплідної, кореневища аіру), кальцію стеарат.
Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом

Панкрен-плюс

Сприяє нормалізації обмінних процесів у підшлунковій залозі  та покращенню її функцій.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Панкрен» (екстракти  чаю зеленого, листя берези, бобівника трилистого, трави фіалки, звіробою, деревію, золототисячника, череди, плодів шипшини, аронії чорноплідної, кореневища аїру), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Фітоекстракт Панкрен-плюс – сприяє нормалізації функції екзокринних клітин підшлункової залози, які виробляють підшлунковий сік.  Панкрен-плюс покращує процеси травлення, і сприяє  розщепленню «важкої їжі»  (жирне, смажене, кондитерські вироби та інше). Також сприяє покращенню травлення в цілому, зокрема при дисбактеріозах та діареях.

Застосовується при: ферментативній недостатності підшлункової залози; хронічному панкреатиті з порушенням і без порушення екзокринної функції підшлункової залози; структурних змінах в підшлунковій залозі; диспепсії і здутті.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

РЕНОРМ

При захворюваннях органів кишково-шлункового тракту. Сприяє покращенню процесу травлення та перистальтики кишечнику.

Ренорм – фітоконцентрат, який сприяє налагодженню роботи шлункута кишечника, відновленню стану слизових оболонок, нормалізує процеси моторики, секреції і всмоктування. Сприяє позитивному впливу на синдром інтоксикації та тривалість діареї при харчових «отруєннях». При запаленнях підшлункової залози сприяє зменшенню явищ метаболічної інтоксикації, антиоксидантному та репаративному впливу. Має захисну дію в умовах ерозивних та виразкових уражень слизової оболонки шлунку та дванадцятипалої кішки.

Склад: водно-спиртові екстракти листя алое, трави гірчаку пташиного (споришу), звіробою, парила звичайного, квіток нагідок, плодів гарбуза харчового, обліпихи, кореневища з коренями валеріани, оману.

Застосовується при:
– виразкоутворенні та ерозивних явищах у шлунку та дванадцятипалій кишці;
– запаленнях слизової оболонки шлунку (гастрити) та дванадцятипалої кишки;
– запаленні та подразненні тонкої та товстої кишки;
– запальних явищах у підшлунковій залозі та жовчовивідних шляхах;
– явищах дисбактеріозу кишечника;
– діспепсії (розладах травлення);
– атонії кишечника, схильності до закрепів;
– розширенні вен прямої кишки;
– вірусно-інфекційних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (як супутній засіб).

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності:2 роки
Не є лікарським засобом.

 

РЕНОРМ (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для створення оптимальнихдієтологічних умов функціювання органів кишково-шлункового тракту, покращення процесу травлення, перистальтики кишечника.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., : крупка цукрова, фітоконцентрат Ренорм (водно-спиртові екстракти листя алое, трави гірчаку пташиного (споришу), звіробою, парила звичайного, квіток нагідок, плодів гарбуза харчового, обліпихи, кореневища з коренями валеріани, оману), кальцію стеарат.
Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом.

Ренорм-плюс

Сприяє покращенню процесу травлення та перистальтики кишечнику, при захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту.

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Ренорм» (екстракти листя алое, трави гірчаку пташиного (споришу), звіробою, парила звичайного, квіток нагідок, плодів гарбуза харчового, обліпихи, кореневища з коренями валеріани, оману), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Ренорм-плюс – рослинний фітоекстракт, який сприяє налагодженню роботи шлунку та кишечника, відновленню стану слизових оболонок. Має позитивний вплив на синдром інтоксикації та тривалість діареї при харчових токсикоінфекціях. При загостреннях хронічного панкреатиту сприяє зменшенню явищ метаболічної інтоксикації та покращує загальний стан організму.
Має захисну дію на шлунок в умовах ерозивних та виразкових уражень слизової оболонки шлунку та дванадцятипалої кишки.

Застосовується при: виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки; гастрити (зокрема ерозійні); дуоденіти; ентерити; коліт; дисбактеріоз;  діспепсії; атонія і парез кишечника; запори; геморої; хронічні вірусно-інфекційні захворювання (в якості супутнього засобу).

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чут-ливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

СВІТАНОК

Сприяє нормалізації функції печінки та жовчного міхура, зменшує прояви побічних ефектів хіміо- та антибіотикотерапії.

Фітоконцентрат Світанок має гепатопротекторну дію, сприяє покращенню регенерації клітин печінки при запаленні і ураженні печінки різного походження, швидкому відновленню рівня біохімічних показників, зменшенню симптомів інтоксикації, усуненню диспептичних явищ та симптомів холециститу. Фітоконцентрат Світанок також сприяє покращенню імунологічних показників та антиоксидантному ефекту.

Склад: водно-спиртові екстракти трави золототисячника, полину гіркого, квіток нагідок, цмину піскового, плодів коріандру, шипшини, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, кореня барбарису, кореня цикорію.

Застосовується при:
– запаленні печінки (гепатиті) різного походження;
– жировому переродженню печінки (гепатозі);
– запаленні жовчовивідних протоків та жовчного міхура;
– запаленні підшлункової залози хронічного характеру;
– неправильному скороченні (дискінезії) жовчних шляхів;
– важких ураженнях печінки цирротичного характеру;
– алергічних реакціях, ексудативно-катаральному діатезі;
– отруєннях різного характеру;
– під час медикаментозної терапії, яка має побічні дії;
– ферментопатіях та порущеннях засвоєння їжі.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди один – два рази на день.
Курс -3 тижні. Повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25 C°
Форма випуску:30 мл, водно-спиртовий розчин.
Термін придатності:2 роки
Не є лікарським засобом.

 

СВІТАНОК (пігулки)

Добавка дієтична до раціону харчування для створення оптимальних дієтологічних умов функціювання печінки та жовчного міхура, зменшення проявів побічних ефектів медикаментозної терапії.

Вживати: дорослим, по 1 – 2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати.
Курс – 3 тижні. За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Склад, табл., 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Світанок (водно-спиртові екстракти трави золототисячника, полину гіркого, квіток нагідок, цмину піскового, плодів коріандру, шипшини, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, кореня барбарису, кореня цикорію), кальцію стеарат.

Протипоказання: вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Строк придатності: 2 роки.
Умови зберігання: при температурі від 4°С до 25ºС.
Пакування: 60 таблеток в контейнері.
ТУ У 15.8-23732912-017:2011
Не є лікарським засобом.

Світанок-плюс

Сприяє нормалізації функцій печінки та жовчного міхура, має гепатопротекторну дію

Склад: фітоконцентрат «Екомед» «Світанок» (екстракти трави золототисячника, полину гіркого, квіток нагідок, цмину піскового, плодів коріандру, шипшини, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, кореня барбарису, кореня цикорію), вода очищена, сорбат калію. Вміст спирту 8,0% об.

Світанок-плюс – рослинний фітоекстракт, має гепатопротекторну дію, сприяє покращенню  регенерації клітин печінки при різних гепатитах,  швидкому відновленню рівня прямого та непрямого білірубіну, ALT, зменшенню симптомів інтоксикації, усуненню диспептичних явищ  та симптомів холециститу. Фітоекстракт Світанок-плюс також сприяє покращенню імунологічних показників.

Застосовується при: гепатозу; холециститі холангіт; панкреатиті; дискінезії жовчних шляхів; цирозі печінки; алергічній реакції; панкреатиті; діатезі отруєння; гастродуоденіті; ферментопатії; постхіміотерапії.

Спосіб застосування та дозування: по 40 – 50 крапель на 100 мл води за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди два рази на день. Курс -3 тижні. За необхідності повторний курс – після двотижневої перерви.

Протипоказання: діти, вагітні, жінки в період годування груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-+25C°

Форма випуску: 50 мл.

Термін придатності: 2 роки

Не є лікарським засобом.

СТОУНФІТ

Сприяє нормалізації функціонування печінки та жовчного міхура, має жовчогінні властивості.

Фітоконцентрат Стоунфіт сприяє літолітичній дії, тобто розчиненню камінців, незалежно від їх складу та локалізації, а також нормалізації порушених обмінних процесів, які призводять до утворення конкрементів. На відміну від фітоконцентрату Світанок, цей засіб не має жовчогінного ефекту, що забезпечує більш м’який ефект Стоунфіту. Сприяє гепатопротекторній дії та розрідженню жовчі, що покращує її відтік.

Склад: водно-спиртові екстракти листя шавлії лікарської, трави золототисячнику, стебел хвоща, квіток липи, плодів шипшини, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, коренів петрушки.

Застосовується при:

– наявності конкрементів (камінців) у жовчному міхурі;

– жировому переродженню печінки та інших порушеннях її стану;

– загостренні запалення жовчного міхура, підшлункової залози;

– неправильному скороченні (дискінезії) жовчних шляхів;

– наявності конкрементів і кальцинатів у нирках, простаті та інших органах.

Спосіб застосування та дозування:

по 30 – 40 крапель на півсклянки води за 40 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один – два рази на день. Курс -3 тижні.

Протипоказання: вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб зберігання: зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°
Форма випуску: 30 мл., водно-спиртовий розчин.
Термін придатності: 2 роки
Супутні препарати:
Не є лікарським засобом.

 

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.