Питання користувачів

У данному розділі зібрані найбільш часті питання від наших користувачів

Передбачити реакцію організму на щеплення неможливо. І які б хороші вакцини не використовувалися, завжди бувають випадки негативного впливу на окремі системи (імунну, нервову) і органи (печінка, нирки). Для цього фахівці НВО ЕКОМЕД розробили сучасну методику і натуральні засоби. Фітоконцентрати виробництва НВО Екомед відносяться до розряду таких функціональних засобів, які сприяють нормалізації функцій організму. Компоненти кожного засобу видобуваються з тропів для даного органу рослин, що забезпечує високу физиологичность препаратів з організмом, а значить відсутність побічних дій. Висока ефективність цих засобів досягається таким підбором компонентів, де кожен з них підсилює позитивні ефекти іншого. Підготувати імунну систему до ефективної імунізації допоможе тритижневий курс використання фітоконцентрату Джерело. Джерело І (Immunoxel) допоможе  підсилити імунну відповідь тим, у кого після вакцинації загострилися хронічні захворювання (тонзиліт, запальні реакції в горлі: гланд, аденоїдів ...). Захистити печінку і підвищити її функціональні резерви для зменшення ризиків від вакцинації допоможе гепатопротектор Світанок, який крім того сприяє підвищенню антиоксидантного захисту організму у всіх його тканинах. Полінорм - підвищує якість імунізації через нормалізацію регуляторних взаємозв'язків між клітинами, очищенню міжклітинного матриксу і виведенню токсинів. Сприяє швидкому і досконалій відповіді на введення вакцини, попереджає алергічні реакції. При появі вираженої хворобливості, почервоніння, свербіння - тобто алергічних реакцій на щеплення застосовують фітоконцентрати Лізорм, який буде сприяти зняттю гіперреакції на щеплення. Також буде ефективно зовнішнє застосування Лізорму на місце щеплення для зняття алергічних проявів.

Джерело - приймають з метою профілактики для посилення іммунітета. Дозування для дітей: 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини одно добовій дозі, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою з розрахунку кожні 5 крапель на столову ложку води.

Приймати препарати Екомед "одночасно" можна. Правила прийому: за 30 хвилин До або ПІСЛЯ їжі, 15 хвилин між препаратами. Зверніть увагу, що деякі препарати (Тропонорм, Холенорм, Ренорм і ін.) Можуть призначатися по-іншому (натщесерце, перед сном ...). При написанні схеми лікування лікар описує такі правила.

Джерело - приймають з метою профілактики для посилення іммунітета. Фітоконцентрат має виражену нормализируючу дію і відновлює  імунну систему, є "м'яким" иммуномодулятором і адаптогеном. З метою профілактики Джерело приймають курсом 1-1,5 місяці восени і навесні перед початком сезону простудних захворювань - 2 рази на день за 30 хвилин до їди. Зовнішнє застосування Джерела: при нежиті, запальних процесах в носоглотці додатково з прийомом всередину використовується закопування в ніс розчину Джерела 1: 6-1: 8 з водою. Додавання фітоконцентратів Джерело і Джерело Пі в комплексну терапію ГРВІ у дітей ПРИСКОРЮЄ зникнення основних симптомів захворювання і попереджає розвиток вторинних бактеріальних ускладнень. Джерело І (Immunoxel) - НОВА ефективна модифікація, відрізняється швидким противірусну дію і відповіддю механізмів імунітету, в тому числі неспецифічного, сприяє виробленню власного інтерферону. При появі перших симптомів захворювання - приймають Джерело І (Immunoxel). У перші 3-5 днів гострої респіраторної інфекції і при інших вірусних захворюваннях можна приймати до 50-70 крапель 2 - 3 рази на день. Джерело Пі - створений для боротьби з хронічними запальними процесами бактеріального походження. Забезпечує нормалізацію і узгодження взаємодії основних факторів імунної системи.

Дозування для дітей:

1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини одно добовій дозі, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою з розрахунку кожні 5 крапель на столову ложку води

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.