БІБЛІОТЕКА Здоров'я

Тут ми зібрали всю інформацію, необхідну для допомоги в лікуванні.

Бібліотека здоров'я

Різні порушення менструальної функції і пов'язані з ними симптоми (головний біль, безсоння, депресії, збільшення маси тіла, набряки, дратівливість, зниження працездатності і ін.), А також кровотечі ускладнюють життя багатьох жінок.

Всі ці порушення в жіночому організмі викликаються гормональним дисбалансом. Дефіцит естрогенів і прогестерогену або лютеинизирующих гормонів не тільки викликають менструальні порушення, а й часто є причиною безпліддя. На жаль, фактори, що викликають такий дисбалансів організмі жінки, останнім часом зросли. Це - стреси, перевантаження, вплив алкоголю і нікотин, порушення харчування, інфекції, вищого генітальні захворювання, шкідливі екологічні чинники.

Кожна жінка повинна знати, що необхідно усунути такі порушення як можна раніше, так як крім дискомфорту, що викликається наведеними вище симптомами, ці явища призводять до розвитку поліпозу або залозістокістозной гіперплазії. Гіперплазований ендометрій достроково відкривається, який супроводжується ациклічні кровотечами. Крім того, виникає сприятливий фон для виникнення різного роду пухлинних процесів.

Сучасна терапія подібних порушень не спрямована на корекцію гормонального дисбалансу, а носить замісний характер, і тому часто виявляється малоефективною. По-перше, важко ідеально підібрати заміщають дози гормонів для ліквідації їх дефіциту, по - друге, при народженні зовнішніх гормонів ще більше пригнічується вироблення власних. Крім того, тривале їх застосування має численні побічні дії на організм.

Справжнім порятунком для жінок в цих випадках фітоконцентрати Фемінал, надійно нормалізує рівень власних естрогенів і прогестерону з тривалої подальшої їх стабілізацією. В результаті нормалізується протікання місячних, зникають явища перед менструального синдрому - головні болі, роздратування, депресії, набряки, стомлюваність і інші. В одній з перевірок, навіть при знижених дозах фітоконцентрату (20 крапель 2 рази в день), у 75% жінок ці явища зникали за один цикл, а в інших 25% - досягалося поліпшення.

Найбільше значення серед фітоконцентратів НВО Екомед для медичної реабілітації хворих з патологією статевої системи мають препарати Фемінал, Тропонорм, Предзарен, Джерело.

Застосування Фемінал для нормалізації гормонального фону жінки є фізіологічним, поєднується з природними процесами в організмі жінки і не викликає побічних явищ, а головне - забезпечує надійний профілактичний ефект. Крім того, фітоконцентрати попереджає розвиток поліпозу, залізисто-кістозної гіперплазії ендометрію, зменшує ризик утворення пухлин. Численні апробації Фемінал підтвердили, що його застосування ефективно для жінок в будь-якому віці, починаючи з періоду менархе і закінчуючи клімактеричним (часто протікає патологічно).

Слід підкреслити, що відновлення гормонального фону жінки може бути ще більш повним і тривалим, якщо паралельно з Феміналом приймати фітоконцентрат Тропонорм, нормалізує рівень гонадотропних гормонів гіпофіза. Особливо це важливо при комплексному подоланні безпліддя і полікістоз яєчників.

При андрологічної патології відновлення гормональної активності також виходить на перший план. Фітоконцентрат Предзарен сприяє нормалізації структури і функції передміхурової залози-центрального органу чоловічої статевої системи.

Зниження потенції у чоловіків дуже часто пов'язане з судинними проблемами (наприклад, при цукровому діабеті) і може бути першою ознакою розвитку атеро склерозу. Тому слід нагадати про фітоконцентратів Кришталь і Холенорм, які були розібрані в розділі про захворювання серцево-судинної системи.

При запальних процесах в статевих органах (аднексит, кольпіт, бартолініт, простатит, орхіт та ін.), А також при наявності інфекцій, що передаються статевим шляхом, необхідно додатково використовувати фітоконцентрати Джерело з метою стимуляції імунітету. Поліпшення значно прискорюється, якщо один раз в день робити на область патології аплікації з Джерела (30 крапель на кожну столову ложку води), або вагінальні тампони. Застосування Джерела за такою схемою ефективне навіть при хламідіозі, а в поєднанні з Феміналом і Тропонорм часто ефективно при залозисто-кістозної гіперплазії ендометрію і яєчників. Прийом Джерела тімулірующее діє також на чоловічу потенцію.

Схеми реабілітації:

У комплексному усуненні захворювань жіночої статевої системи, в основі яких лежать гормональні порушення (дисменорея, аменорея, полікістоз яєчників, передменструальний синдром і ін.) При терміні реабілітації 18-24 дня фітоконцентрати Фемінал приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їжі, Тропонорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері.

При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препаратів: Фемінал - до 50 крапель два рази на день, Тропонорм - до 70 крапель один раз в день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель і збільшувати її на 5 крапель щодня.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза - препарату Фемінал в дозі 60 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку, Тропонорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері протягом 2-6 міс. без перерв.

У комплексному усуненні захворювань жіночої статевої системи, в основі яких лежать запальні процеси (аднексит, вульвовагініт, кольпіт, бартолініт, ендометрит та ін.), А також доброякісні пухлинні утворення (фіброматозу матки, ендометріоз, мастопатія та ін.) До цієї схеми додається фітоконцентрати Джерело в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їжі (при терміні 18-24 діб). При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Джерела - 50 крапель один раз в день за 40 хвилин до сніданку протягом 2-4 місяців без перерв.

У комплексному усуненні різних захворювань чоловічої статевої системи дисгормональной і запальної природи (чоловічий клімакс, аденома або гіперплазія простати, простатит, зниження потенції та ін.) При терміні реабілітації 18-24 дня фітоконцентрати Джерело приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їди Предзарен в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їжі, Тропонорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері.

При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препаратів: Джерело і Предзарен - до 50 крапель два рази на день, Тропонорм - до 70 крапель один раз в день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель і збільшувати її на 5 крапель щодня.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза - препарат Джерело в дозі 60 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку, Предзарен в дозі 60 крапель один раз в день за 20 хвилин до вечері, Тропонорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері протягом 2-6 міс. без перерв.

При легких формах розладів дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного зі збереженням наведених схем реабілітації.

При зниженні потенції внаслідок судинних порушень доцільно підключення фітоконцентратів Кришталь і Холенорм (див. Розділ паталогії серцево-судинної системи).

При захворюваннях ендокринної системи доцільно застосовувати комплексний підхід. Часто необхідно усунути запальні або аутоімунні процеси, що виникли в ураженому органі ендокринної системи, іноді потрібно поліпшити кровопостачання цього органу, або зменшити вплив інтоксикації. Ліквідація цих поразок проводиться відповідно до рекомендацій, наведених у відповідних розділах посібника в залежності від типу патології.

З іншого боку, порушення ендокринної функції ураженого органу викликає в організмі порушення обмінних процесів, від яких страждає пацієнт. Природно, що крім усунення явищ, виникали порушення функцій ураженого органу, необхідно якомога швидше відновити порушену функцію, щоб зменшити масштаби руйнування організму. Крім того, при гіпофункції ендокринної залози призначається відповідна замісна гормонотерапія, яка майже завжди викликає небажані явища і ще більше пригнічення синтезу власних гормонів.

З цією метою фахівцями НВО Екомед створено кілька засобів, кожен з яких тропний до клітин певної залози ендокринної системи. Кожен з них відновлює біохімічні процеси в клітинах відповідної залози ендокринної системи, дозволяє позитивно впливати на її структуру і функцію. Зокрема, за рахунок відновлення гормон продукується функції, можна поступово (під наглядом лікаря!) Зменшити дозу або навіть позбутися замісної гормонотерапії.

Велике значення серед фітоконцентратів НВО Екомед для медичної реабілітації хворих з патологією ендокринної системи володіють препарати Тропонорм, Щизарен, Діабетін, Фемінал, Предзарен, Лізорм, Полінорм.

Фітоконцентрат Тропонорм, який розглядається також в розділі про хвороби нервової системи, нормалізує вплив на вироблення гормонів тропів гіпоталамуса і гіпофіза, позитивно впливає на всю ендокринну систему організму.

Фітоконцентрат Щизарен сприяє нормалізації функцій щитовидної залози і покращує процеси метаболізму в її клітинах. Нормалізує навіть грубі морфо функціональні зміни в структурі щитовидної залози. Так, в одному з досліджень, у 75% хворих на вузловий зоб на фоні прийому цього апарату спостерігалося зменшення розміру вузлів на 1 мм на місяць. Щизарен значно покращує загальний стан і працездатність хворих з різними захворюваннями щитовидної залози.

Фітоконцентрат Діабетін покращує ендокринну функцію підшлункової залози і покращує процеси метаболізму клітин її острівковогоапарату.

Фітоконцентрат Фемінал відновлює ендокринну функцію яєчників, нормалізує рівень естрогену і прогестерону і сприяє лікуванню порушень менструального циклу та деяких інших захворювань.

Фітоконцентрат Предзарен ефективно сприяє нормалізації функцій передміхурової залози і покращує процеси метаболізму в її клітинах.

Фітоконцентрат Лізорм може бути корисним при усуненні хвороб ендокринної системи, де присутні аутоімунні механізми. Його застосування при аутоімунному тиреоїдиті, дифузному токсичному зобі, вузловому зобі, цукровому діабеті 1 типу і при інших патології, де доведені або передбачаються аутоімунні механізми, прискорює нормалізацію ендокринних функцій і знижує рівень аутоантитіл.

При хронічних ендокринологічних захворюваннях (цукровий діабет, тиреотоксикоз, гіпотиреоз) Полінорм призначається в комплексі з Діабетіном, Щізареном.

У комплексному усуненні при терміні 18-24 діб Полінорм в дозі 40 крапель два рази на день до їди. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Полінорм до 50 крапель два рази на день за 40 хвилин до їди.

Схеми реабілітації:

У комплексному усуненні функціональних порушень гіпоталамуса і гіпофізапрі терміні реабілітації 18-24 дня фітоконцентрати Тропонорм приймається в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері. При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препарату до 70 крапель. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель і збільшувати її на 5 крапель щодня.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Тропонорм - 60 крапель через 40 хвилин після вечері протягом 2-6 міс. без перерв. При легких формах порушень дозу можна скоротити на 10-20 крапель зі збереженням наведених схем реабілітації.

У комплексному усуненні різних захворювань щитовидної залози (при зниженою, нормальною або підвищеною функції) при терміні реабілітації 18-24 дня препарат Щизарен приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їжі, Лізорм в дозі 60 крапель через 20 хвилин після вечері , Тропонорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері.

При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препаратів: Щизарен - до 50 крапель два рази на день, Лізорм і Тропонорм - до 70 крапель один раз в день кожен. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель і збільшувати її на 5 крапель щодня.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза - Щизарен в дозі 60 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку, Лізорм в дозі 60 крапель через 20 хвилин після вечері, Тропонорм в дозі 60 крапель через 20 хвилин після вечері протягом 2 6 міс. без перерв.

У комплексному усуненні цукрового діабету 1 і 2 типу при терміні реабілітації 18-24 дня препарат Діабетін приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їжі, Лізорм в дозі 60 крапель через 20 хвилин після вечері.

При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препаратів: Діабетін - до 50 крапель два рази на день, Лізорм - до 70 крапель один раз в день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель і збільшувати її на 5 крапель щодня.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Діабетіна - 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до сніданку та вечері, Лізорм в дозі 60 крапель через 20 хвилин після вечері протягом 2-6 міс. без перерв.

При легких формах хвороби дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного зі збереженням наведених схем реабілітації.

Застосування фітоконцентратів Фемінал і Предзарен в комплексному усуненні гормональних порушень статевої системи розібрані у відповідному розділі.

Головна проблема неврології - проблема відновлення порушених нервових функцій. Це стосується як хвороб центральної нервової системи, так і периферичної. Скептичне ставлення до можливості регенерації і нервової тканини ( «нервові клітини не відновлюються»!) Обумовлено насамперед науковими фактами про дуже низький рівень мітотичної активності серед нейронів. Але існують більш сучасні дані про високий рівень внутрішньоклітинної регенерації нейронів шляхом утворення нових відростків і розгалуження вже існуючих. Посилення цієї функції за допомогою фітоконцентрату Неврін здатне значно прискорити процеси відновлення в центральній і периферичної нервової системи.

Найбільше значення серед фітоконцентратів НВО Екомед для медичної реабілітації хворих з патологією нервової системи мають препарати Неврін, Тропонорм, ЗСП, Кришталь, Провен, Джерело І (Immunoxel), Полінорм.

Після перенесеного інсульту з тих, хто залишився в живих, до нормальної діяльності повертається не більше 10-15% хворих, і в тих залишається ризик повторного інсульту. Решта - довічні інваліди, які потребують постійного догляду. Особливо важко доводиться сім'ям, де хворий залишається паралізованим, в Україні серед дорослих інвалідів 25% - це хворі після інсультів. Лікування таких хворих крім симптоматичних засобів обов'язково потребує коштів для поліпшення метаболізму в тканинах мозку і засобів для відновлення кровообігу. Унаслідок захисту тканин мозку гематоенцефалічний бар'єр хімічні препарати в більшості випадків виявляються малоефективними. Засоби натурального походження, які не містять великих молекул, значно легше проходять через цей бар'єр. Саме до таких належить фітоконцентрат Неврін.

Для реабілітації хворого після перенесеного інсульту необхідно в першу чергу відновити порушений кровообіг. У таких випадках дуже ефективними будуть фітоконцентрати Холенорм, Кришталь і Лізорм, які вже розглянуті в розділі паталогії серцево-судинної системи. Однак, для відновлення втрачених або порушених в результаті інсульту функцій, не обійтися без фітоконцентрату Неврін, який ефективно впливає на метаболізм клітин мозку. Маючи широке нейротропну дію, Неврін дозволяє в широких межах відновлювати втрачені внаслідок інсульту функції, як відразу після інсульту, так і через тривалий час.

Менш загрозливими, але надзвичайно поширені хронічні розлади мозкового кровообігу, які часто називають дисциркуляторними енцефалопатіями. Найчастіше вони розвиваються на основі атеросклерозу мозкових судин, перетискання хребетних артерій в шийному відділі хребта в результаті остеохондрозу і порушень тонусу судин. Спазм артеріальних судин і / або порушення венозного відтоку - типові механізми дисциркуляторної енцефалопатії. Корекція таких розладів за допомогою фітоконцентратів Кришталь, Провен, призводить до зменшення або повного усунення симптомів хвороби на тлі нормалізації показників реоенцефалографії і доплерографії. Додавання препаратів Холенорм і Лізорм необхідно при атеросклеротичної енцефалопатії.

Більш глибоке лікування дисциркуляторної енцефалопатії полягає в ліквідації її причин, тобто нормалізації нейро-гуморальних механізмів регуляції тонусу судин. Фітоконцентрат Тропонорм, завдяки здатності відновлювати нервово-гормональні регуляторні зв'язку в гіпоталамусі і гіпофізі, надзвичайно ефективний для усунення судинних порушень головного мозку, зокрема тих, які не піддавалися ще ніякому лікуванню. Цей препарат ефективний також при цілому ряді функціональних порушень центральної нервової системи: вегетосудинна дистонія, діенцефальні кризи, метеозалежність, головний біль, зокрема мігренозні, астенічні, неврозоподібні і депресивні стани.

Наявність і характер симптомів дисциркуляторної енцефалопатії (головний біль, запаморочення, шум у вухах і ін.), А також результати досліджень (реоенцефалографія, доплерографія та ін.) Дозволяє лікарю визначити необхідний набір фітоконцентратів з наведених вище для індивідуальної схеми реабілітації у кожного пацієнта.

Стресові стани, які супроводжують наше сучасне життя, вимагають м'якої і безпечної корекції. Натуральним засобом, який дає надійний заспокійливий ефект, не викликаючи сонливості і «гальмування», є фітоконцентрати ЗСП. Його можна використовувати при сильних психоемоційних навантаженнях, неврозоподібному стані, а також для боротьби з безсонням. Цей препарат можна включати в різні схеми лікування при захворюваннях, що виникають чи загострюються внаслідок стресових ситуацій (гастрит, виразкова хвороба, стенокардія, гіпертонія та ін.).

При запальних процесах (невритах, радикулітах, і дисциркуляторна енцефалопатія), Джерело І (Immunoxel) застосовується в комбінації з невриному.

У комплексі при терміні 18-24 діб Джерело І (Immunoxel) в дозі 40 крапель два рази на день. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Джерело І (Immunoxel) до 50 крапель два рази на день.

При хронічних захворюваннях нервової системи (центральної і периферичної) таких як гіпертонічна хвороба, дисциркуляторна енцефалопатія, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, неврозоподібні стани Полінорм використовується в комплексі з невриному.

У комплексі при терміні 18-24 діб Полінорм в дозі 40 крапель два рази на день. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Полінорм до 50 крапель два рази на день до їди за 40 хвилин.

Схеми реабілітації:

У комплексному усуненні наслідків гострих порушень мозкового кровообігу при терміні реабілітації 18-24 дня Холенорм приймається в дозі 1 чайна ложка за 60 хвилин до сніданку, препарат Кришталь в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їжі, Неврін в дозі 30 крапель два рази в день через 20 хвилин після вечері Лізорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері. Вибір необхідної схеми з наведених препаратів здійснюється лікарем.

При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препаратів: Холенорм - до 2 чайних ложок, Кришталь - до 50 крапель два рази на день, Лізорм - до 70 крапель один раз в день, доза Невріну залишається незмінною. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель і збільшувати її на 5 крапель щодня.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза -Холенорм в дозі 1 чайна ложка за 60 хвилин до сніданку, препарат Кришталь в дозі 60 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку, Лізорм в дозі 40 крапель через 40 хвилин після вечері, Неврін в дозі 30 крапель через 20 хвилин після сніданку іужіна протягом 2-6 міс. без перерв.

При легкій формі хвороби дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного зі збереженням наведених схем реабілітації.

У комплексному усуненні дисциркуляторної енцефалопатії при терміні реабілітації 18-24 дня Холенорм приймається в дозі 1 чайна ложка за 60 хвилин до сніданку, препарат Кришталь в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їжі, Провен в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їжі, Лізорм в дозі 60 крапель через 20 хвилин після вечері, Тропонорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері. Вибір необхідної схеми з наведених препаратів здійснюється лікарем.

При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препаратів: Холенорм - до 2 чайних ложок, Кришталь і Провен - до 50 крапель два рази на день, Лізорм і Тропонорм - до 70 крапель один раз в день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель і збільшувати її на 5 крапель щодня.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза -Холенорм в дозі 1 чайна ложка за 60 хвилин до сніданку, препарат Кришталь в дозі 60 крапель один раз в день за 40 хвилин до сніданку, Провен в дозі 60 крапель один разв день за 20 хвилин до сніданку, Лізорм в дозі 40 крапель через 20 хвилин після вечері, Тропонорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері протягом 2-6 міс. без перерв. При легкій формі хвороби дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного зі збереженням наведених схем реабілітації.

У комплексному усуненні неврозоподібного стану і безсоння при терміні реабілітації 18-24 дня наведених вище схем реабілітації додається прийом фітоконцентрату ЗСП в дозі 40 крапель два рази на день (останній прийом - безпосередньо перед сном). При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препарату до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза ЗСП - 60 крапель один раз в день перед сном протягом 2-6 міс. без перерв.

При легкій формі хвороби дози можна скоротити на 10-20 крапель зі збереженням наведених схем реабілітації.

Нормальні аутоімунні реакції протікають у здорових людей протягом усього життя, перш за все, для усунення старіючих клітин власного організму. На жаль, під дією екологічних, стресових, інфекційних і багатьох інших чинників, які зараз в надлишку, ці реакції посилюються - імунна система починає руйнувати здорові клітини і тканини. Вироблення аутоантитіл обумовлює розвиток важких запально-деструктивних процесів в різних органах і тканинах, що призводить до інвалідизації хворих, зниження якості життя і часто навіть до летального результату. Терапія аутоімунних хвороб дає тимчасовий ефект і складається, в основному, в симптоматичному усуненні за допомогою гормональних і негормональних препаратів з численними побічними діями.

Як остаточно виявилося в останні роки, поряд з «класичними» аутоімунними або аутоалегічніми хворобами (ревматоїдний артрит, гломерулонефрит, системний червоний вовчак, аутоімунний тиреодит і ін.), Є багато інших, де аутоімунний компонент посилює і ускладнює розвиток патології. Серед них - більшість захворювань опорно-рухового апарату, зокрема остеохондроз хребта, різні артрити і артрози.

Найбільше значення серед фітоконцентратів НВО Екомед для медичної реабілітації хворих з патологією опорно-рухового апарату мають препарати Ревмосан, Артросан, Лізорм, Полінорм.

Контроль над аутоімунними процесами в організмі безпечно і ефективно забезпечує фітоконцентрат Лізорм. Цей препарат можна порекомендувати як фонової при будь-запально - деструктивної патології опорно - рухового апарату. Найбільш ефективний він при хворобах хребта - остеохондроз з ускладненнями (радикуліти, ішіас, люмбалгія), грижах міжхребцевих дисків, виразкової хвороби шлунку і ін.

У клінічному дослідженні на групі хворих остеохондрозом хребта на ранній стадії Лізорму в схему реабілітації призводило до прискорення редукції симптомів і вираженого зниження тенденції до хронізації захворювання. У більш пізніх стадіях остеохондрозу (при наявності морфологічних змін кісткової і хрящової тканини) Лізорм ефективно нівелював прогресію процесу. Тривалий прийом фітоконцентрату (3 міс.) Показав хорошу переносимість і відсутність алергічних реакцій. На тлі прийому даного імуномодулятора поліпшується переносимість нестероїдних протизапальної терапії, зменшується її кількість, яка необхідна для досягнення терапевтичного ефекту, знижується ризик виникнення побічних ефектів. цікаво, що після закінчення 3-місячного курсу прийому Лізорму подальші спостереження за хворими протягом 9 місяців зафіксували прогресуюче поліпшення стану. Такі віддалені результати підтверджують дію фітоконцентрату саме на причину виникнення і хронізації запального процесу в хребті.

При ревматизмі, ревматоїдних артритах, поліартритах і ін. Доцільно додатково використовувати фітоконцентрати Ревмосан, який є тропних до тканин суглобів. Ревмосан більш помірковано гасить активність аутоімунних процесів ніж Лізорм, проте він сприяє зворотності деструктивних змін в суглобах і зменшує їх скутість і ексудацію. Крім того дає позитивний ефект і при усуненні остеоартрозу.

Відновлення хрящових і кісткових тканин суглобів значно прискорюється, і при цьому дуже швидко зникає больовий синдром, якщо в область патологічного процесу втирати фітоконцентрат Артросан. Місцева дія цього препарату доповнює і підсилює ефект Ревмосану і Лізорму за рахунок стимуляції кровообігу і зменшення запальних реакцій в області втирання і компресів.

Модифікація цього фітоконцентрату - Артросан-Спорт може використовуватися в тих же випадках, але він має більше вплив на м'які тканини (м'язи, сухожилля, зв'язки).

Також отримані хороші результати при введенні Артросану і Артросану-Спорт шляхом електрофорезу (з обох полюсів) і шляхом мезотерапії.

При хронічної патології кісток (остеохондроз, остеопороз, ревматоїдні захворювання, артрити, артрози). Полінорм приймають в поєднанні з Артросаном, Ревмосаном, Лізорм.

У комплексному усуненні хвороби при терміні 18-24 діб Полінорм в дозі 40 крапель два рази на день. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Полінорм до 50 крапель два рази на день.

Схеми реабілітації:

У комплексному усуненні хвороб хребта (остеохондроз і його ускладнення, грижі міжхребцевих дисків, хвороба Бехтерева та ін.) При терміні реабілітації 18-24 дня Лізорм приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їди. Бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Розтирання Артросаном проводити 2 рази на день по 5 хвилин (вранці і ввечері), на ніч робити компреси з поступовим збільшенням тривалості.

При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу 50 крапель Лізорму двічі в день. Бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшити її на 5 крапель щодня. Розтирання Артросаном проводити 3 рази в день на 5-7 хвилин (вранці, вдень і ввечері), на ніч роботи компреси з поступовим збільшенням тривалості.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Лізорму - 50 крапель один раз в день за 20 хвилин до вечері протягом 2-4 місяців без перерв. розтирання Артросаном 1-2 рази на день по 5 хвилин і компреси на ніч бажано проводити курсами по 10-15 днів підряд з перервами між ними по 10-15 днів.

У комплексному усуненні хвороб суглобів (ревматизм, ревматоїдний артрит, полеартріти, артрози та ін.) До цієї схеми додається фітоконцентрати Ревмосан в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їжі (при терміні 18-24 діб). При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Ревмосану - 50 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку протягом 2-4 місяців без перерв.

При легких формах хвороби дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного зі збереженням наведених схем реабілітації.

Запальні і виразкові процеси в шлунково - кишковому тракті разом з хворобами печінки і підшлункової залози дуже широко распространенисегодня не тільки у дорослих, але і у дітей. Травна система страждає від багатьох факторів, які супроводжують сучасне життя - неправильне харчування, стреси, зловживання алкоголем, куріння, порушена екологія та ін. Хвороби органів травлення порушують обмін речовин і в подальшому можуть викликати захворювання в інших системах організму. Тим часом, існуючі засоби впливають на травну систему не дають стійкого ефекту і ще часто мають виражені побічні дії.

Найбільше значення серед фітоконцентратів НВО Екомед для медичної реабілітації хворих з патологією травної системи мають препарати Ренорм, Норк, Світанок, Панкрен, Джерело І (Immunoxel), Полінорм.

Часті захворювання шлунково - кишкового тракту на різних рівнях полягають в порушенні процесів секреції, моторики і всмоктування. Функціональні зміни доповнюються структурними у вигляді перш за все запально - дистрофічних процесів в слизових оболонках, часто закінчується утворенням ерозій і виразок. Стимуляція репаративних процесів в поверхневих шарах шлунково-кишкового тракту одночасно з відновленням функціональних порушень - головні лікувальні підходи в гастроентерології. Така дія має фітоконцентрати Ренорм, який за рахунок безпечного різнобічного впливу на травну систему сприяє її відновленню.

Все, що всмоктується в кишечнику, з струмом венозної крові потрапляє в печінку, де відбуваються складні синтетичні процеси. Але, крім поживних речовин у шлунково-кишковому тракті всмоктуються пестициди, солі важких металів, залишки ліків, алкоголь, власні токсини кишечника і ін. Перевантаження печінки, яка повинна знешкоджувати і виводити всі ці речовини, позначається на інших її функціях, серед яких - участь у всіх обмінних процесах, кровотворенні, обміні вітамінів і гормонів і багатьох інших. Очевидно, що за нинішньої екології наша печінка сама потребує допомоги. Фітоконцентрат Світанок за рахунок різнобічності впливу за допомогою 9 рослинних компонентів на тканину печінки і жовчовивідні шляхи комплексно і безпечно відновлює структурно-функціональні порушення цієї системи.

Розлади екзокринної функції підшлункової залози також широко поширені, і їх корекція найчастіше обмежується призначенням ферментних препаратів. Зрозуміло, що така замісна терапія аж ніяк не відновлює функції органу, швидше за ще більше «виключає» його. Для цієї численної групи хворих вкрай необхідне створення препарату для активізації вироблення панкреатичного соку, який буде сприяти відновленню травної функції підшлункової залози. Фітоконцентрат Панкрен повністю відповідає цим вимогам.

При запальних процесах органів шлунково-кишкового тракту (гастрити, холецистити, панкреатити, гепатити, коліти) Джерело І (Immunoxel) застосовується в комплексі з норки, Ренорм, Панкреном.

У комплексному усуненні при терміні 18-24 діб Джерело І (Immunoxel) в дозі 40 крапель два рази на день. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Джерело І (Immunoxel) до 50 крапель двічі на день.

При хронічних захворюваннях кишечника, печінки, підшлункової залози в поєднанні з Ренорм, Світанку і Панкреном.

У комплексному усуненні при терміні 18-24 діб Полінорм в дозі 40 крапель два рази на день. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Полінорм до 50 крапель два рази на день.

Схеми реабілітації:

У комплексному усуненні різних хвороб і дисфункцій шлунково-кишкового тракту (стоматит, глоссодініі, езофагіт, гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, дисбактеріоз, коліт, запори і диспепсичні розлади) при терміні реабілітації 18-24 дня Ренорм приймається в дозі 1 чайна ложка двічі на день - вранці натщесерце на ввечері перед сном. При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 1,5 чайної ложки двічі на день. В обох випадках можна починати з повної дози. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Ренорм -1 чайна ложка один раз на день вранці натщесерце протягом 2-4 місяців без перерв.

У разі збільшення кислотності шлункового соку при терміні 18-24 діб кРенорму додається фітоконцентрати Норк в дозі 30 крапель тричі на день через 20 хвилин після їди. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 40 крапель тричі на день. В обох випадках можна починати з повної дози. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Норка - 30 крапель два рази на день через 20 хвилин після сніданку і ввечері протягом 2-4 місяців без перерв.

У комплексному усуненні захворювань печінки і жовчовивідних шляхів (холецистит, холангіт, дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпотонічним або гіпертонічним типом, гепатоз, гепатити різних типів) фітоконцентрати Світанок приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їжі (при терміні реабілітації 18- 24 діб). При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Світанку - 50 крапель один раз в день за 40 хвилин до вечері протягом 2-4 місяців без перерв. У разі наявності печії, гиперацидного гастриту і виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, в зв'язку з можливістю дуодено- гастральной рефлюксу, приймати Світанок бажано через 20-40 хвилин після їжі без зміни доз. При наявності жовчнокам'яної хвороби дозу препарату необхідно скоротити вдвічі.

У комплексному усуненні захворювань підшлункової залози (панкреатит, диспанкреатизм, зниження функції підшлункової залози) приймається фітоконцентрати Панкрен в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їжі (при терміні реабілітації 18-24 діб). При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Панкрен - 30 крапель два рази на день за 20 хвилин до сніданку і до вечері протягом 2-4 місяців без перерв.

При легких формах хвороби дози препаратів можна скоротити на 10-20 капелькаждого зі збереженням наведених схем реабілітації.

В останні роки відзначається збільшення частоти патологій органів дихальної системи. Реально ці дитячі захворювання посідають перше місце в структурі захворюваності, ними хворіє кожен другий ребенок.В більшості випадків при бронхолегеневих захворюваннях у результаті запалення порушуються процеси бронхіальної секреції, змінюється активність миготливого епітелію, що призводить до утворення в'язкого мокротиння, яка важко відділяється. Тому особливого значення для даної патології має лікування, спрямоване на розрідження і видалення мокротиння. Для цієї мети застосовуються відхаркувальні і муколітичні засоби.

Однак, у зв'язку з постійно зростаючою хімізацією біосфери, широким застосуванням хіміко-фармацевтичних препаратів і повальних щеплень, зростає кількість і поширення алергічних захворювань, і, все більшого значення набуває необхідність застосування засобів без побічних ефектів.

Дуже ефективним при більшості бронхолегеневих захворювань є застосування фітоконцентрату Бронхін, який, покращуючи метаболізм в клеткахстенок бронхів, сприяє нормалізації всіх функцій бронхолегеневої системи.

Найбільше значення серед фітоконцентратів НВО Екомед для медичної реабілітації хворих з патологією бронхолегеневої системи мають такі препарати: Бронхін, Джерело, Джерело І (Immunoxel), Полінорм, Алергіл, Лізорм.

При наявності інфекційних патологічних процесів в бронхолегеневої системі (гострі і хронічні бронхіти, пневмонії туберкульоз легенів та ін.), Терапію Бронхін необхідно доповнити імуномодулюючою фітоконцентратом Джерело.

При наявності алергічних процесів в бронхах і легенях (бронхіальна астма, астматичний бронхіт) Бронхін застосовується спільно з Лізорм і Аллергілом.

При інфекційних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (ГРВІ, ріносінусіти, тонзиліти, фарингіти) в комплексі ефективним є препарат Джерело. Якщо ці захворювання мають алергічний характер (поліноз, алергічний риніт), то на перший план виходять фітоконцентрати Лізорм і Алергіл.

При наявності гострих респіраторних інфекцій та гострих захворюваннях бронхів і легенів застосовують Джерело І (Immunoxel) який може використовуватися як монопрепарат, так і спільно з Бронхін або Ревмосаном в підвищених дозах - 40-50 крапель 2-3 рази / день протягом перших 3-4 днів захворювання з подальшим зменшенням дозування до 40-45 крапель 2 рази / день.

Також Джерело І (Immunoxel) застосовується для закапування в ніс. Для цього на кожну процедуру готується розчин фітоконцентрату в розведенні з кип'яченою водою 1: 6. Кількість процедур 3-6 разів / день протягом всього курсу.

При гострих отитах, гайморитах ефективні аплікації Джерела в розведенні 1: 6 (вода) тривалістю 15-20 хвилин 2-3 рази на день.

У разі діагностування гострого бронхіту або пневмонії Джерело І (Immunoxel) призначається по 50-60 крапель 3-4 рази на день протягом перших 4-5 днів захворювання з подальшим зниженням дози 50 крапель 2 рази в день.

При наявності хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, бронхолегеневої системи, алергічних захворюваннях використовують Полінорм в поєднанні з Бронхін або Джерело І (Immunoxel).

У комплексній підтримці при терміні 18-24 діб Полінорм в дозі 40 крапель двічі на день до їди за 20 хвилин. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Полінорм до 50 крапель два рази на день.

Схеми реабілітації:

У комплексному усуненню хвороб бронхів і легенів при терміні реабілітації 18-24 дня Бронхін приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їди. При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Бронхіну - 50 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку протягом 2-4 місяців без перерв.

У комплексному усуненню гострих і хронічних захворювань бронхолегеневої системи вірусно-бактерійного генезу (трахеїт, бронхіт, пневмонії) до цієї схеми додається фітоконцентрати Джерело в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їжі (при терміні реабілітації 18-24 діб). При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Джерела - 50 крапель один раз в день за 40 хвилин до сніданку протягом 2-4 місяців без перерв.

Таке ж застосування препарату Джерело, але без Бронхіну рекомендується при гострих і хронічних запальних інфекційних процесах верхніх дихальних шляхів (риніти, синусити, тонзиліти, ларингіти). При цьому, крім прийому фітоконцентрату всередину ефективно закопування його в ніс в розведенні 1: 6 з водою 3-6 разів на день протягом усього курсу приймання фітопрепаратів..

У комплексному усуненню алергічних процесів бронхолегеневої системи (бронхіальна астма, астматичний бронхіт) при терміні 18-24 діб до Бронхіну додається фітоконцентрати Алергіл в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їжі і препарат Лізорм в дозі 40 крапель два рази на день через 20 хвилин після їжі. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу цих препаратів до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Алергіл - 50 крапель один раз в день за 40 хвилин до сніданку, Лізорму - 50 крапель один раз в день за 20 хвилин до вечері протягом 2-4 місяців без перерв.

Таке ж застосування препаратів Алергіл і Лізорм, але без Бронхіну рекомендується при алергічних процесах верхніх дихальних шляхів (полінози, алергічний риніт).

У комплексному усуненню хвороб бронхолегеневої системи, які одночасно мають вірусно-бактеріальну і алергічну природу, починати слід з фітоконцентратів Бронхін, Алергіл і Лізорм і тільки через 2-4 тижні додавати до цієї схеми препарат Джерело в дозі 40 крапель два рази на день через 40 хвилин після їжі. У цьому випадку бажано починати з дози 10 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза препаратів - 50 крапель Алергіл один раз в день за 40 хвилин до сніданку, 50 крапель Бронхіну один раз в день за 20 хвилин до сніданку, 50 крапель Джерело один раз в день через 20 хвилин після сніданку і 50 крапель Лізорму за 20 хвилин до вечері протягом 2-4 місяців без перерв.

При легких формах хвороби дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного зі збереженням наведених схем реабілітації ..

Сучасна реабілітація при захворюваннях нирок супроводжується цілою низкою суттєвих недоліків: практично так і не нормалізується функціональний стан органів, занадто повільно зменшуються клінічні прояви захворювання. Фітоконцентрати Нефропатін, тропний до тканин нирок, сприяє нормалізації їх структури і функції, прискорює відновні процеси. Це єдиний засіб, який впливає практично на всі функції нирок, навіть кровотворну, що видно з клінічних досліджень про швидке зменшення анемії у хворих з хронічною нирковою недостатністю.

Найбільше значення серед фітоконцентратів НВО Екомед для медичної реабілітації хворих є патологією сечовидільної системи мають препарати Нефропатін, Джерело, Джерело І (Immunoxel), Лізорм.

При інфекційному ураженні нирок (пієлонефрит), терапію Нефропатін необхідно доповнити фітоконцентратом Джерело. При аутоімунних процесах в нирках (гломерулонефрит) Нефропатін застосовується обов'язково разом з Лізорм.

При хронічних запальних процесах нирок, сечового міхура, жіночих і чоловічих статевих органів Джерело І (Immunoxel) використовується в комбінації з Нефропатіну, Феміналом, Предзареном.

У комплексній нормалізації при терміні 18-24 діб Джерело І (Immunoxel) в дозі 40 крапель два рази на день. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Джерело І (Immunoxel) до 50 крапель два рази на день до їди.

Схеми реабілітації:

У комплексній нормалізації хвороб нирок при терміні реабілітації 18-24 дня Нефропатін приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їди. При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день.

В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Нефропатіну - 50 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку протягом 2 - 4 місяців без перерв.

У комплексному усуненню пієлонефриту до цієї схеми додається фітоконцентрати Джерело в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їжі (при терміні 18-24 діб). При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Лізорму - 50 крапель один раз в день за 20 хвилин до вечері протягом 2-4 місяців без перерви.

У комплексній нормалізації гломерулонефриту до Нефропатіну додаються фітоконцентрати Джерело в дозі 40 крапель два рази на день за 40 хвилин до їжі і Лізорм в дозі 40 крапель двічі через 20 хвилин після їжі (при терміні 18-24 діб). При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу цих препаратів до 50 крапель два рази на день. В обох випадках бажано починати з дози 20 крапель два рази на день і збільшувати її на 5 крапель щодня. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза обох препаратів - 50 крапель Джерела один раз в день за 40 хвилин до сніданку і 50 крапель Лізорму за 20 хвилин до вечері протягом 2-4 місяців без перерв.

При легких формах хвороби дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного зі збереженням наведених схем реабілітації.

Однією з найпоширеніших хвороб серцево-судинної системи є все ще маловивчена гіпертонічна хвороба. Проблеми гіпертонії ускладнюють життя близько третини дорослого населення України. Сучасне лікування полягає в регулярному прийомі гіпотензивних засобів, які контролюють тиск, але не впливають на причини його підвищення. Недоліки такої терапії загальновідомі. Але з іншого боку, високий артеріальний тиск - це підвищена ймовірність судинних катастроф, також він часто супроводжується головними болями і іншими небажаними явищами.

Найчастіше гіпертонія є не захворюванням, компенсаторною реакцією організму для захисту життєво важливих органів при зменшенні їх кровопостачання в результаті вікових або обмінних порушень кровообігу. Системний кровотік регулюється більш ніж десятьма пов'язаними між собою системами організму. Механізми проміжного дії реалізуються за допомогою барорецепторнихї і хеморецепторних рефлексів, а також рефлексів на ішемію мозку. Механізми проміжної дії базуються на релаксації напруги судинних стінок і зміні транс капілярного обміну і регулюються ренін - ангіотензинової системою. Механізми дострокового дії включають нирковий контроль за об'ємом рідини в організмі (вазопресин, альдостерон). Наприклад, як реакція на ішемію мозку всього за 20 хвилин артеріальний тиск може підвищитися до 250-270 мм рт. ст.

Тобто підвищення тиску організм намагається компенсувати недостатність кровообігу і призначення гіпотензивних засобів в цих випадках вступає в конфлікт з регуляторними системами організму. При цьому ліквідуються причини виникнення гіпертонії і відноситься розбалансування між пресорними і депресорними факторами регуляції кровообігу, що поглиблює порушення.

Оскільки фітоконцентрати Екомеду орієнтовані на нормалізацію порушених функцій організму, то за їх допомогою можна досягти ліквідації причин виникнення гіпертонії і нормалізувати кровообіг. Найчастіше у хворого може бути одночасно кілька причин виникнення гіпертонічної хвороби, і природно, ліквідувати їх за допомогою одного засобу неможливо.

Відомо, що ризик серцево-судинних захворювань зростає з підвищенням вмісту холестерину в організмі. Зниження рівня холестерину у населення на 1% призводить до зниження смертності на 2%. На жаль, сучасні гіполіпідемічні засоби (статини, фібрати, секвекстранти жовчних кислот) поряд з вираженими побічними діями, поганою переносимістю є недостатньою ефективністю володіють ще і дуже принципові недоліки - у них немає вибірковості дії, вони практично не зменшують відкладення холестерину і судинах, які вже накопичилися. Принципово неправильно придушувати в цілому синтез холестерину, необхідно лише зменшувати його атерогенним фракцію, яка викликає атеросклеротичнеураження судин. «Корисна» фракція холестерину йде на побудову мембран наших клітин, яких тільки за добу в нашому організмі утворюється від 14 до 25 мільярдів, і тому, при нестачі його в організмі в органах виникають дистрофічні зміни. Крім того, холестерин і його похідні є важливими складовими гормонів. Тому систематичний прийом фітоконцентрату Холенорм, завдяки виборчому впливу на атерогенну фракцію холестерину, дозволяє безпечно зменшити його вміст на стінках судин і в крові, що підтверджено клінічними дослідженнями.

Найбільше значення серед фітоконцентратів НВО Екомед, як Холенорм, Полінорм, Кришталь і Лізорм найбільш ефективно при «вікової» гіпертонії, яка починається поступово після 40-50 років і має в основі атеросклеротичні зміни кровоносних судин. Сумарний вплив цих фітоконцентратів полягає в зменшенні рівня «шкідливого» холестерину в судинних стінках і крові, відновлення еластичності судин, нормалізації системного і регіонарного кровотоку, зокрема мікроцеркуляціі.

Якщо причиною гіпертонії є порушення функцій нирок, часто проявляється набряками або зростанням нижнього (діастолічного) тиску. При цьому доцільно додатково застосувати фітоконцентрати Нефропатін, який покращує метаболізм у клітинах нирок і відновлює їх функції. В результаті нормалізується об'єм рідини в організмі, зменшується навантаження на серце і зникає одна з причин виникнення гіпертонічної хвороби.

Часто тиск різко коливається, в залежності від погоди і емоційних стресів, що передбачає перевантаження нервово-гормональних механізмів розвитку гіпертонічної хвороби. Фітоконцентрат Тропонорм нормалізує вироботка тропних гормонів в гіпоталамусі - головному регуляторному центрі, і на нейроендокринні механізми регуляції серцево-судинної системи. Препарат Тропонорм є хорошим захистом від наслідків стресу, а за рахунок нормалізує впливу на циркуляторні центригіпоталамуса є незамінними при вегето-судинної дистонії і дисциркуляторних розладах як у дорослих, так і у дітей.

Хвороби серця виходять на перші позиції в рейтингах летальності. За даними Європейського товариства кардіологів (1997 рік) в Україні від серцевих хвороб помирає 1516 п'ятидесятирічних чоловіків на сто тисяч населення (наприклад в Ісландії 379, Італії 466, а в Болгарії 934).

Слід нагадати, що інтенсивність кровопостачання серця майже в 100 разів вище, ніж інших м'язових тканин, і тому воно дуже критичне до найдрібніших порушень кровообігу. В результаті найчастіше захворювання серця і виникають на тлі порушення його кровопостачання. Для ліквідації причин більшості серцевих захворювань обов'язково потрібно поліпшити регіональний кровотік, в чому можуть допомогти розглянуті вище препарати Холенорм, Кришталь, Лізорм.

Зрозуміло, що при ознаках серцевої недостатності треба додати препарат Нефропатін, а вплив на серце емоційних стресів і вегетативних дисфункцій вимагає призначення Тропонорм. Але базовим фітоконцентратом при комплекснному усуненні різних хвороб серця є препарат Кордевіт.

В Реабілітаційному періоді після перенесених гострих порушень мозкового кровообігу інфарктів міокарда застосовується Полінорм з Кордевіту і Неврином.

У комплексі  при терміні 18-24 діб приймають Полінорм в дозі 40 крапель два рази на день до їди за 40 хвилин. При скороченні терміну реабілітації до 12 днів рекомендується збільшити дозу Полінорм до 50 крапель два рази на день до їжї.

Схеми реабілітації:

При усуненні гіпертонічної хвороби 2 - 3 ступеня при терміні реабілітації 18-24 дня Холенорм приймається в дозі 1 чайна ложка за 60 хвилин до сніданку, препарати Кришталь в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їжі, Лізорм в дозі 60 крапель через 40 хвилин після вечері, Тропонорм в дозі 60 крапель через 60 хвилин після вечері. Вибір необхідної схеми з наведених препаратів здійснюється лікарем.

При скороченні терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу препаратів: Холенорм - до 2 чайних ложок, Кришталь - до 50 крапель два рази на день Нефропатін, Лізорм і Тропонорм - до 70 крапель один раз в день.

Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза -Холенорма в дозі 1 чайна ложка за 60 хвилин до сніданку, препарати Кришталь в дозі 60 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку, Нефропатін в дозі 60 крапель один раз в день за 20 хвилин після сніданку, Лізорм в дозі 40 крапель через 40 хвилин після вечері, Тропонорм в дозі 60 крапель через 60 хвилин після вечері протягом 2-6 міс. без перерв.

При гіпертонічній хворобі 1 ступеня дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного із збереженням наведених схем реабілітації.

При атеросклеротичних облітеруючих ураженнях судин (облітеруючий атеросклероз судин ніг, атеросклеротична дисциркуляторна енцефалопатія та ін.) Наведено препарати - Холенорм, Кришталь, Лізорм - використовуються в дозах, аналогічних усуненню гіпертонічної хвороби 2-3 ступеня.

У комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця та серцевої недостатності при терміні реабілітації 18-24 дня препарат Кордевіт приймається в дозі 40 крапель два рази на день за 20 хвилин до їди. Прісокращеніі терміну до 12 днів рекомендується збільшити дозу до 50 крапель два рази на день. Для підтримуючої терапії (після виписки) рекомендована доза Кордевіту - 60 крапель один раз в день за 20 хвилин до сніданку протягом 2-6 міс.без перерв.

При необхідності нормалізації супутніх судинних та інших порушень додатково призначаються розглянуті вище фітоконцентрати Холенорм, Кришталь, Лізорм, Нефропатін і Тропонорм.

При легких формах хвороби дози препаратів можна скоротити на 10-20 крапель кожного зі збереженням наведених схем реабілітації.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.