<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Запорука довголіття – гнучкі суглоби і хребет

Одні з найпоширеніших в Україні хвороб сучасної цивілізації – є захворювання системи опору та руху. Численні дані статистики свідчать не тільки про високу частоту таких захворювань, але і про відсутність тенденції до зниження. Кожна п’ята людина в світі віком старше ЗО років страждає від болю у спині або кінцівках. Такий біль викликаний дегенеративно-дистрофічними змінами у хребті та суглобах і частіше притаманний людям зрілого віку, бо з віком відновні можливості організму зменшуються, а важкість проявів збільшується.

Для захворювань опорно-рухового апарату характерні присутність хронічного запалення і зниження якості регенерації тканин. Через наявність порушень в тканинах суглобів, при фізичних навантаженнях відбувається мікротравматизація, що додатково посилює ті ж порушення і підтримує подальше хронічне запалення. У відповідь на хронічне запалення виникає осифікація (закостеніння) зв’язок і періартикулярних тканин, яка в свою чергу підсилює мікротравматизацію, призводить до зростання кількості больових відчуттів і закріпачення суглобів. Крім того, сучасний погляд на ці поширені захворювання передбачає аутоімунний компонент, що посилює та обтяжує розвиток патології.

Тому проблема попередження розвитку остеохондрозу хребта та артриту, підвищення ефективності терапії больових та деструктивних проявів, усунення аутоімунного компоненту стає все більш актуальною. Відомі своїми альтернативними підходами до актуальних проблем медицини, фахівці Екомеду для відновлення здоров’я опорно-рухового апарату пропонують використовувати такі засоби

Деформуючий остеоартроз і остеохондроз виникають через перенесені травми, фізичні перенавантаження, одноманітні статичні напруження хребта і суглобів.

При остеохондрозі зміни відбуваються в міжхребцевих дисках, які втрачають вологу і зазнають мікротравм. Хвороби мають тривалий перебіг і закінчуються втратою рухливості у суглобах і хребцях, вони інвалідізують людину. Протистоїть розвитку дегенеративних захворювань гіалуронова кислота, що зменшує тертя хрящових поверхонь в суглобі, робить хрящові поверхні пружними, дає потрібну амортизацію та дозволяє живити хрящі, оберігає їх від ушкоджень і зневоднення. Для вирішення цієї проблеми фахівці Екомеду використовують фітоконцентрат Гіалосін, що підвищує синтез в суглобах і міжхребцевих дисках власної гіалуронової кислоти. До складу Гіалосіну, препарату виключно рослинного походження, входять водно-спиртові екстракти кореня живокосту, квіток каштану, листя гінкго білоба, плодів шипшини і кореня родіоли. Застосування Гіалосіну протягом 2-3 місяців зупиняє запальні і дегенеративні зміни в суглобах і в міжхребцевих дисках.

Важливим засобом для зміцнення суглобів і хребта є фітоконцентрат Реовітал. До його складу входять водно-спиртові екстракти листя чорниці, шавлії, трави хвоща, квіток каштану, кореня живокосту. Реовітал – потужний індуктор синтезу колагену (індуктор – така речовина, що викликає чи прискорює iнший “iндуктований” процес). Колаген – білок, що становить основу сполучної тканини організму (зв’язки, кістки, хрящі, шкіра і т.п.) і забезпечує її міцність і еластичність, це найпоширеніший білок у ссавців, що становить від 25 до 45% білків в усьому тілі.

В основі артрозу лежить запалення і витончення пластин з хрящової тканини, які приймають участь у формуванні суглоба.

Чимало користі за 20 років використання приніс препарат Артросан. Його дебют відбувся в інституті ортопедії і травматології де фітозасіб допомагав позбутися болю і покращував функції суглобів при артрозах, артритах та набряках суглобів, при відновленні суглобів після травм, при ревматоїдному артриті та при хворобі Бехтерева. Він отримав високу оцінку фахівців. До складу Артросану входять водно-спиртові екстракти листя алое, квіток і насіння каштану, плодів шипшини, чаги, прополісу. При використанні Артросану у ділянках запалених чи деформо­ваних суглобів відбувається швидке зменшення вираженості болю, набряку, почервоніння, крім цього, значно прискорюється відновлення хрящових тканин суглобів. При тривалому прийомі поліпшується структура хряща суглобів та міжхребцевих дисків, про що переконли­во свідчать повторні рентгенологічні обстеження. Протизапальний та знеболювальний ефект Артросану дозволяє використовувати його при невралгічному болю. Людям із підвищеними навантаженнями на опорно-руховий апарат доцільно приймати Артросан із профілактичною метою (Скляренко Є.Т., 2000).

Прогрес у лікуванні остеохондрозу неможливий без урахування аутоімунного компоненту в його патогенезі. Серед фітоконцентратів, створених дослідниками науково-виробничого об’єднання Екомед, пряме відношення до аутоімунних проблем має Лізорм, що містить речовини з таких рослин: трава суниці лісової, чистотілу, звіробою, золототисячника, квітки цмину, корінь барбарису, плоди аронії чорноплодої, листя кропиви, корінь перстачу прямостоячого. Його дія полягає у сприянні зниженню активності аутоімунних процесів й алергічних проявів. Включення до терапії остеохондрозу хребта Лізорму показало високу клінічну ефективність, а на ранніх стадіях приводило до зниження тенденції переходу захворювання у хронічну форму (Ляхова Т.Г., 2003).

Для запобігання сезонним загостренням ревматоїдного артриту і швидкого їх припинення використовується два фітозасоби: Артросан і Лізорм. Лізорм діє через імунну систему крові, блокуючи каскадний розвиток запальних реакцій націлених на хворі суглоби. Цей рослинний засіб використовують для досягнення ремісії при аутоімунних захворюваннях, і дія якого спрямована на ліквідацію самих причин виникнення таких захворювань. Зазвичай достатньо 3-х тижнів застосування для пом’якшення перебігу ревматоїдного артриту.

Добре відомий лікарям, що лікують переломи кісток, фітоконцентрат Полінорм, який в 1,5-2 рази прискорює зростання кісткових уламків. Він містить водно-спиртові витяжки з трав золототисячнику, меліси, полину, суниць, хвоща, квіток липи, календули, плодів шипшини, ялівцю, коріння елеутерококу та чаги. Полінорм сприяє виведенню з тканин організму токсинів, продуктів відходів життєдіяльності, а також нормалізації обмінних процесів, особливо ефективним є вплив препарату на хронічні запальні процеси сполучної тканини. Таке проблемне захворювання як остеопороз відступає при застосуванні препаратів Полінорму і Артросану. Курс вживання фітозасобів складає 6-8 місяців.

В лікуванні подагри чільне місце замає фітоконцентрат Дреносан, він не тільки зменшує вміст сечової кислоти в тканинах , але й покращує мінеральний обмін в організмі. Дреносан нормалізує мінеральний обмін у міжклітинній речовині, що дозволяє розчиняти сольові відкладення і виводити їх назовні. Особливо ефективною є дія препарату на обмін кальцію. Вживання Дреносану сприяє розчиненню камінців, звапнувань і кальцифікатів, які заважають правильній роботі органів нашого тіла. До складу Дреносану входять водно-спиртові екстракти із листя брусниці, трави споришу, толокнянки, ортосифону і квіток каштану. Дреносан дозволяє позбутися і пяточної шпори, і остеофітів хребта, які стають стійким джерелом болю у пацієнтів.

Широкі протизапальні можливості виявляє препарат Ревмосан. Застосування Ревмосану дозволяє зменшувати активність імунозапальних процесів і досягати контролю над перебігом захворювання без пригнічення імунітету, на відміну від інших протиревматичних засобів. Така нормалізуюча дія на показники аутоімунного процесу при ревматизмі дозволяє використовувати його й при інших аутоімунних хворобах – ревматоїдний артрит, остеоартроз, васкуліти, гломерулонефрит, дифузні хвороби сполучної тканини (склеродермія, системний червоний вовчак та інші). Також про цей фітозасіб потрібно згадувати у випадках, коли йдеться про хворобу Рейтера. При цій хворобі доцільно поєднувати Ревмосан з Лізормом.

Слід наголосити, що побічних дій від застосування препаратів Екомед немає. І більше того, функціональні фітоконцентрати Екомеду зменшують побічні дії не стероїдних протизапальних препаратів, які повсякчасно застосовуються сучасними лікарями при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.

Одужуйте і не хворійте! Ваш Екомед!

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.