<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Як зберегти нирки здоровими?

Осінь, з традиційними для неї холодами і вогкістю, є не лише часом простудних захворювань і сезонною депресію, але і виникнення проблем з нирками.
Значення нирок в організмі важко переоцінити. Крім всіх відомих функцій виведення з організму азотистих шлаків і чужорідних речовин, а також надлишку органічних речовин і води, нирки беруть участь в регуляції об’єму крові, позаклітинній рідині, концентрації активних речовин в крові, іонного складу сироватки крові.

Крім того, вони беруть участь в регуляції артеріального тиску, кровотворення (гемоглобін), кислотно-лужного показника (рН) крові, а також в обміні білків, ліпідів і вуглеводів, модулюють дію гормонів.

Крім великих функціональних навантажень, у нирок і величезне фізіологічне перевантаження-кожну добу з 150-170 л первинної сечі нирки фільтрують 1,5-2 літра рідини з шкідливими речовинами для виведення з організму.

При цьому на нирки, вага яких не перевищує 0,5% маси тіла, подається величезна кількість крові (до 25%). Окремо слід зазначити, що додаткове навантаження на нирки складає забруднення питної води та навколишнього середовища, що стане ясно, що без нашої допомоги наші нирки навряд чи впораються.

Існуючі засоби, впливають в основному на видільну функцію нирок (сечогінної, урікотеличної і азотвидільної дії) при їх застосуванні дуже часто порушують багато інших важливих функції нирок.
До того ж, вони мало придатні для актуальної нині профілактики захворювань нирок. Тому вченими НВО Екомед було розроблено фітоконцентрат саме для нормалізації функцій нирок для профілактики дуже поширених нині захворювань нирок.

Очікування фахівців багато в чому справдилися. Новий вітчизняний фітоконцентрат Нефропатін при апробації в провідних спеціалізованих клініках (в тому числі і дитячих) показав виражений ефект щодо нормалізації виведення азотовмісних речовин з організму і оптимізації концентраційної здатності нирок.

Розроблений Екомедом Нефропатін нормалізує електролітний баланс і іонний склад сироватки крові, ацідо- і амонігенез. Він також нормалізує участь нирок в обміні білків ліпідів і вуглеводів, зменшує явища сечового синдрому (кристалурії, лейкоцитурії, протеїнурії, ерітроцітурії).

При такому різноманітті корисних дій фітоконцентрат Нефропатін не викликав побічних дій, більш того – нейтралізував побічні дії на нирки більшості медикаментів. Фахівці підкреслюють також хорошу переносимість фітоконцентрату, ефективність його при поєднанні з іншими препаратами, а також приємні смакові якості, що полегшує вживання для дітей.
Нефропатін – чудово підходить для профілактики захворювань нирок, якими в тій чи іншій мірі страждає більшість населення України.

 

Якщо у Вас є питання про застосування наших фітоконцентратів, бажаєте отримати індивідуальну схему – залиште тут і наші лікарі обов’язково дадуть відповідь Вам на вказану поштову скриньку.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.