<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Як позбутися від харчової алергії?

Алергія на майонез, фісташки, арахіс, манну кашу, цитрусові, кріп і на картоплю, як і всяка харчова алергія має спільні риси.

По-перше, продукт, який вживається всередину викликає алергічне запалення в ділянках шлунково-кишкового тракту, яке нагадує загострення хронічних захворювань травної системи.

По-друге, через загальні алергічні реакції, котрі провокуються засвоєнням алергена в кров і в лімфу, з`являються такі симптоми, пов’язані з вивільненням гістаміну із клітин, як набряклість губ, повік, обличчя, пальців рук, що можна сплутати з симптомами ниркових паталогій, але на відміну від них «красномовно» за алергію говорять шкірні ознаки хвороби – висипи і свербіж по різним ділянкам тіла.

Трапляються випадки значних алергічних вражень шкіри, які нагадують кір, або краснуху. Особливо важко проходить алергія у новонароджених. У немовлят алергія проявляється токсичним і гіпертермічним синдромами. Тому може нагадувати на початку гостре інфекційне захворювання з болями у животику дитини. Вже протягом перших діб до означених загальних симптомів додаються свербіж, шкірні висипи, поганий сон і роздратування дитини.

У всіх випадках харчової алергії терапевтичні заходи схожі: обмеження засвоєння алергену через використання сорбенту, збільшення вживання рідини для прискорення виділення алергену з організму, використання препаратів, котрі нейтралізують хвороботворні гістамінові реакції в тілі людини. До препаратів котрі необхідні з перших годин виникнення алергії відноситься комплекс фітоконцентратів: Лізорм, Алергіл, Світанок.

Пам`ятаймо і таке, що вживання фітоконцентратів Світанок і Лізорм є ефективною профілактикою для уникнення розвитку харчової алергії у людей схильних до неї.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.