<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Як позбутись алергії?

Тополиний пух, весняно-літнє цвітіння трав, особливо амброзії у значної частини населення викликає сезонні алергічні загострення, які не тільки ускладнюють життя, а і можуть становити загрозу для нього. При загостренні сезонних алергій (полінози) виникають запалення та набряки слизових, алергічний риніт, почервоніння та слизоточивість очей. Якщо на ці всі прояви не реагувати може виникнути набряк Квінке з загрозою для життя. Ці прояви виникають через надмірне виведення гістаміну і тому найчастіше застосовують антигістамінні препарати.

Враховуючи ці симптоми які виникають при алергії, спеціалісти Екомеду створили спеціальні фітоконцентрати для боротьби з алергіями – Лізорм та Алергіл. З цими фітоконцентратами є можливість не тільки пом’якшити алергічні прояви, а й уникнути алергічної залежності. Це можливо тому, що в 90% випадків причинами виникнення алергій є порушення імунної відповіді на різні подразники для нашого організму, а це не тільки квітковий пилок та різні запахи, це можуть бути і продукти харчування і лікарські препарати і реакція на сонце або на холод і т.п. Але оскільки майже у всіх цих випадках причина одна, фітоконцентрати Лізорм та Алергіл будуть універсальними засобами при вище вказаних алергічних реакцій.

Лізорм – сприяє зменшенню активності аутоімунних процесів і алергічних проявів.

А також:
– сприяє нормалізації імунної реактивності.
– сприяє підвищенню адаптаційних можливостей та детоксикації організму
– сприяє зменшенню аутоімунних процесів, розщепленню циркулюючих імунних комплексів
– сприяє нормалізації активності системи комплементу.

(На базі клінічних досліджень -Луганський державний медичний університет)

Алергіл – сприяє нормалізації чутливості організму до алергічних чинників та зменшує схильність до алергічних захворювань, діатезів.

У разі підозри на алергію не зволікайте зі зверненням до спеціаліста — тільки так можна зберегти якість свого життя та уникнути ускладнень. Бажаємо Вам міцного здоров’я! Завжди Ваш Екомед!

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.