<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Вплив стресу на здоров’я людини

Серед гормонів стресу найбільшу небезпеку для нас має кортизол. По-перше, він знижує чутливість клітин до глюкози та інсуліну, що значно підвищує захворюваність на діабет і ускладнює його перебіг і, як наслідок, підвищує смертність від наслідків хвороби. По-друге, і найгірше – він пригнічує активність і дозрівання Т-і В-лімфоцитів, а значить, послабить противірусний і протипухлинний імунітет. Отже, вірусні захворювання, які і так сьогодні важко піддаються лікуванню, стануть ще більш небезпечними, а ослаблення функцій імунітету з нагляду за поділом клітин (протипухлинний імунітет), нехай навіть на короткий час, призведе до підвищеного ризику утворення пухлин.

В кожної людини щодоби утворюється від 140 до 250 тисяч клітин, що здатні перероджуватись, тому у багатьох людей, на жаль, раніше чи пізніше виникають пухлини внаслідок прориву захисних бар`єрів. Щоб запобігти цьому, ми повинні не розслаблятись, намагатись не нервувати і не піддаватись страху, а головне – вже зараз дбати про власний імунітет.

Особливо важливо це для дітей, імунна система яких тільки формується, вони мають недостатній імунний захист і тому часто хворіють. І також берегти дітей треба й від онкологічних захворювань, тому що до 15 років життя в організмі присутні ростові фактори, що стимулюють розмноження клітин, через що можливі більш агресивні та більш злоякісні форми онкологічних захворювань.

Тож запам’ятайте, тут особливо важлива профілактика захворювань, а найкраща і найнадійніша профілактика – це міцний власний імунітет. Зміцнюючи його ви захищаєте себе та своїх дітей, як від вірусно-інфекційних захворювань так і від онкологічних, а частота їх захворювань невпинно зростає у всьому світі.

Необхідність імунотерапії було доведено ще дослідженнями в період 1998-2003 років, результати яких були опубліковані в 2003 році у статті «Клініко-експериментальні аспекти обгрунтування необхідності імунотерапії при лікуванні хворих на туберкульоз»*, збірник наукових праць «Проблеми екологічної та медичної генетики і клінічної імунології». Отже, прогноз по росту резистентності інфекційних збудників зроблений  20 років тому підтвердився повністю. Якщо життя 20 років підтверджує правильність моїх висновків, то ви можете спокійно користуватись моїми рекомендаціями.

Генеральний директор НВО «Екомед»

Пилипчук В.С.

*Пилипчук В.С. Клінічно-експериментальні аспекти обґрунтування необхідності імунотерапії при лікуванні хворих на туберкульоз // Проблеми екологічної та медичної генетики і клінічної імунології: Зб. наук. праць. – Київ-Луганськ-Харків, 2003 Вип. 7(53).- с. 75-78

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.