<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Турбує “ацетон” у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від Екомеду

Чому у дітей з’являється ацетон?

Існує механізм виникнення блювоти, властивий саме дитячому віку, і це, як кажуть в народі – “ацетон”. Розберемось з цим питанням. Організм людини отримує енергію головним чином з глюкози, яка накопичується в організмі, насамперед у печінці, у вигляді глікогену. У дорослих запаси глікогену величезні, у дітей – незначні. При фізичному навантаженні, емоційному стресі, високій температурі тіла, тобто при будь-якому явищі, що вимагає від дитячого організму виражених енерговитрат, може виникнути ситуація, коли запаси глікогену закінчуються, а енергія, як і раніше, дуже потрібна. Як наслідок – організм переключається на отримання енергії із запасів жиру. Але інтенсивне розщеплення жиру супроводжується утворенням ацетону, який виводиться з сечею (і його можна визначити за допомогою спеціальних аналізів або тест-смужок). Якщо при цьому є дефіцит рідини, ацетон накопичується в крові, подразнює слизові оболонки шлунково-кишкового тракту і блювотний центр в головному мозку. Виникає блювота і болі в животі. Описана ситуація названа ацетонемічним станом, ну і, відповідно, ацетонемічною блювотою.

Виникне у дитини ацетонемічні стан чи ні, визначається індивідуальними особливостями обміну речовин. Тому є діти, у яких ацетон не накопичується ніколи, навіть при дуже високій температурі і важкому стані, а є такі, у яких ацетонемічні стани виникає практично при будь-якій хворобі – прямо покарання якесь. Головне, що треба зрозуміти, “ацетон” у дітей – це не хвороба, а особливість обміну речовин. Тому за будь-якого захворювання, підвищення температури, стресі, фізичних навантаженнях – необхідно активно поїти дитину, не обмежувати солодке, давати глюкозу в пігулках і розчинах, краще часто і невеликими порціями.

У дітей деякі з причин появи кетонових тіл будуть істотно відрізнятися від таких у дорослих. Вони можуть проявлятися в результаті різного роду збоїв в стані здоров’я підшлункової залози (диспанкреатизм), що виникають внаслідок різних причин – інфекції, травми, отруєння, запалення тощо. Справа у тому, що до дванадцяти років підшлункова залоза ще незріла і тому нестійка до негативних факторів. В результаті пригнічення її функції виробляється значно менша кількість ферментів для травлення, а це призводить до порушень в розщепленні жирів і білків. Отже, при ацетонемічних станах необхідно швидко зняти запальний процес у підшлунковій залозі і покращити її роботу.

Як же надати допомогу при ацетонемічному синдромі за допомогою фітоконцентратів “Екомеду”? Використання фітоконцентратів допомагає знизити рівень ацетону в крові і зменшує наслідки його токсичного впливу на клітини організму, а також має попереджувальний ефект. У першу чергу це Ренорм та Панкрен, перед кожною їдою (або 3-4 рази на день через рівні проміжки, якщо дитина не їсть), з інтервалом у 20 хвилин між собою.  Ці фітозасоби знімають запальні реакції у системі травлення, мають антиоксидантну дію, відновлюють працездатність підшлункової залози. Варто додавати до схеми й  фітоконцентрат Світанок (після їди, 2-3 рази на день), який посилює детоксикаційну функцію печінки і покращує відтік жовчі. Якщо ацетонічний синдром виник на тлі інфекційного захворювання, то необхідно застосовувати імуномодулюючий засіб Джерело, а для посилення ефекту додати “рослинний антибіотик” Бактрофор. Фітоконцентрат Джерело також бажано приймати курсами 2-3 рази на рік для профілактики ГРЗ, особливо дітям, які часто хворіють. Наслідком ацетонемічного синдрому може бути і вегето-судинна дистонія, яка зменшується після вживання Невріну і ЗСП. Для профілактики ацетонемічного синдрому хворим на цукровий діабет допоможе додаткове вживання Діабетіну.

Дозування для дітей: 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини відповідає добовій дозі, яку ділять на 2-3 прийоми і розводять 1-2 столовими ложками теплої води. Інтервал між прийомом різних фітоконцентратів — 15-20 хвилин, приймати можна як до, так і після їди.

Якщо у Вас є питання про застосування наших фітоконцентратів, бажаєте отримати індивідуальну схему – залиште тут і наші лікарі обов’язково дадуть відповідь Вам на вказану поштову скриньку.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.