<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Справжнє Омолодження

Омолодження з давних- давен завжди цікавило людей. І це зрозуміло – старість не омине нікого, але кожному з нас хотілося б, щоб це трапилось якомога пізніше та й ще викликало мінімальні зміни в нашому організмі. На жаль, сьогодні дуже багато факторів, що прискорюють процеси старіння. В першу чергу це інформаційні та стресові перевантаження, шкідливі екологічні фактори, велика кількість високочастотних випромінювання, хімізація харчової промисловості та медицини і т.п.. Все це негативно впливає на функції організму, а прояви старості як відомо і полягає в згасанні функцій наших органів. Тобто, якщо ми хочемо відстрочити старість, або досягти омолодження організму ми повинні почати з відновлення функцій. На жаль сучасна медицина тут нам не допоможе, тому що в ній домінують хімічні засоби, які своїми побічними діями ще більше погіршують ці функції. Тому наведений нижче матеріал буде дуже корисний для людей, які хочуть не старіти і не хворіти.

Щоб зрозуміти з чого починати давайте згадаємо, що при серйозних травмах хребта органи, що нижче рівня травми перестають працювати. Це тому, що припиняється іннервація ( нервовий зв’язок органів з центрами мозку, що керують ними).

А ви не задумувались, що з віком чи при малорухливому способі життя та обмінних порушеннях міжхребцеві диски втрачають вологу і поступово сплющуються і затискують нервові закінчення. В результаті  іннервація може погіршуватись більш ніж на половину відповідно настільки і згасають функції органів. Настільки ж і старіє наш організм, тому що старіння- це в першу чергу згасання його функцій. Але лікування в більшості  цих випадках мало ефективне і виникає пожиттєва залежність від ліків, а їх побічні дії лише прискорюють старіння. Проблема вирішується лише відновленням стану хребта і в першу чергу міжхребцевих дисків.

Тобто процес омолодження найкраще  почати з відновлення іннервації наших органів. Бо саме стан іннервації і найбільше впливає на  функції органів. Сучасна медицина тут мало чим допоможе, бо в її арсеналі відсутні засоби впливу на віновлення функції органів.

Тут потрібні засоби, які покращують обмінні процеси і сприяють регенерації тканинин хребта, а також, посилюють вироблення синовіальної ( змащувальної) рідини міжхребцевих дисків. В цьому випадку диски будуть насичуватись вологою, відновлювати форму і висоту. В результаті хребці будуть розсуватися до нормального положення і перестануть перетискувати нервові закінчення, тобто буде відновлення іннервації, а значить і функції органів.

Найкраще тут підходять засоби Екомеду тому що вони і орієнтовані на відновлення функцій. Це Артросан-Спорт, який сприяє регенерації всіх тканин хребта і зменшує запальні процеси в них, а також індуктор гіалуронової кислоти Гіалосін, який посилює вироблення хрящовими тканинами синовіальної рідини, яка на 80% складається з гіалуронової кислоти. Крім того він швидко покращує стан шкіри і кровообіг, за рахунок того, що при достатньому рівні гіалуронової кислоти в організмі еритроцити перестають злипатися в стовпчики і легко проходять через капіляри до наших тканин, тобто від Гіалосіну тут потрійна користь і жодної побічної дії.

При покращенні або відновленні іннервації органи починають виконувати свої функції все більш в повному обсязі  і тому часто відпадає потреба в їх лікуванні. При такому підході ви не тільки омолоджуєте свій організм, а ще й оздоровлюєте його.

Зрозуміло, що починати треба з відновлення іннервації, але це не єдина причина старіння організму. В організмі відбуваються вікові зміни, і  ми бачимо ці зміни на стані нашої шкірі, але такі ж самі зміни відбуваються і в середині нашого організму. Тому не найкращий вихід маскувати зовнішні зміни дорогими кремами, а правильно  впливати на них  на них генералізовано як ззовні так і всередині одночасно, але для цього потрібно розуміти в  результаті чого і виникають ці  небажані для нас зміни.

Дві третини об’єму нашого організму становить сполучна тканина, що складається головним чином з колагену та еластину . Вона утворює структурний каркас для кісток і м’язів, а також пучки сухожилок і зв’язок. По мірі старіння,   в організмі її стає все менше, а зменшення каркасу викликає і зменшення  кількості  функціональних клітин, які без каркасу не можуть існувати. В результаті цього  виникають дистрофічні зміни у м’язах, кістках та  в наших органах. Це призводить до  опущення органів і утворення  гриж.

Колагенові волокна потовщуються, зменшуються кількість еластичних компонентів, в наслідок чого м’язи і суглоби втрачають еластичність, а шкіра зморщується. Недаремно геронтологи кажуть, що старіння організму починається з старіння сполучної тканини. Введення колагену в виді ін’єкцій не вирішує проблеми, тому що не міняє стан сполучної тканини. Крім того еластичність втрачають не тільки м’язи і шкіра, а що найгірше  і наші судини. В результаті погіршується кровообіг і  живлення тканин організму киснем і поживними речовинами, що ще більше прискорює процеси старіння.

Якщо ви хочете  справжнього омолодження, то  потрібна регенерація сполучної тканини. До того, в такому виді  сполучної тканини , як мезодерма, містяться залишки стволових клітин з яких і утворилися  наші органи. Тому її регенерація  буде сприяти і регенерації органів.

Найбільше для цього підходить фітокомплекс Реовітал, якийефективно сприяє відновленню структури сполучної тканини та нормалізації процесів в ній. При його вживанні ( зовнішньо і внутрішньо)  відбувається не тільки  ліфтинг (підтяжка)  обличчя, а й  усього тіла,  зменшуються  остеопороз,  грижі,  дистрофічні зміни, целюліт та інші  вікові зміни організму.

Фактично це природне омолодження організму з тривалим ефектом. Реовітал також збільшує синтез колагену, кількість якого з віком в організмі зменшується і сприяє відновленню еластичних волокон, хрящової та кісткової тканини. Сприятливо впливає на механізми регенерації  тканин організму. При зовнішньому застосуванні є ефективним косметичним засобом.

Омолодження може бути більш ефективним, а головне правильним і глибоким, якщо задіяти позаклітинний матрикс. Саме від нього залежить зародження клітин, їх розвиток і що дуже важливо, їх функції і поведінка. Він впливає не експресію генів( зародження клітин), від нього залежить повнота живлення клітин киснем  і поживними речовинами ( їх розвиток). Позаклітинний матрикс, також підтримує правильний заряд мембран клітин і створює поле яке об’єднує профільні клітини в єдине ціле, мобілізуючи їх на виконання своїх функцій. При ослабленні цього поля клітини починають функціонувати в різнобій і перероджуються. Саме він є надійним захистом від переродження наших клітин в злоякісні. Для крові позаклітинним матриксом є її плазма, для мозку – це рідина в якій плаває мозок і через яку він живиться, для м’язів – це гелеподібна заряджена речовина. Якщо оцінити вплив позаклітинного матриксу, то стан нашого здоров’я,більш ніж на 60% залежить від нього.

Найкраще тут підходить фітокомплекс Полінорм – сама назва якого говорить, що він сприяє нормалізації багатьох функцій в організмі та сприяє нормалізації аналізу крові і захищає організм від переродження клітин, що підтверджено експериментально.

Полінорм корисний не тільки для омолодження, а і для покращення ефективності лікування при багатьох захворюваннях.

 

Генеральний директор НВО «Екомед»

Пилипчук Володимир

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.