<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Що потрібно знати, щоб не хворіти?

Сьогодні, як ніколи потрібно робити все, щоб не захворіти та препаратів, які сприяють покращення або відновлення функції організму в арсеналі сучасної медицини стає все менше. А саме через порушення хворобою функцій органів і страждає хворий, або виникає загроза його життю. В багатьох випадках гострий перебіг хвороби переходить в хронічну форму, і часто виникає пожиттєва залежність від ліків.

Тому сьогодні важливо знати, як ефективно попереджувати хвороби, а тим хто хворіє треба знати, як можна вилікуватись і як можна позбутися пожиттєвої залежності від ліків. Для цього потрібно розуміти, що часто порушення функцій і є причиною виникнення хвороби. Наприклад, виникнення гіпертонії та інших серцево-судинних захворювань, це наслідки погіршення кровообігу і позбутися їх можна вплинувши на ці причини.

Порушення функцій органів ендокринної системи викликає не тільки такі захворювання, як діабет, безпліддя, а може й призвести до виникнення новоутворень. Пригнічення функцій імунітету робить нас беззахисними від вірусних інфекційних захворювань. Цей список можна продовжувати і далі, але краще поговоримо про те, як навчитись не хворіти.

Краще за все використовувати засоби, які фізіологічно сумісні з нашим організмом і лише такі засоби будуть сприяти відновлення функцій нашого організму, а значить впливати на причини хвороби. Наприклад, це можуть бути засоби з рослинної сировини, тому що рослини мають подібну до нас клітинну структуру, в яких протікають процеси подібні до процесів нашого організму. Якщо створювати такі засоби на основі тропних (подібних за властивостями) до наших органів рослин, то вони будуть викликати лише корисну дію. Тобто вони будуть фізіологічно сумісні і будуть повністю засвоюватися без утворення вільних радикалів.

Якщо використовувати досягнення сучасної фармакології, наприклад, синергізм, то можна поєднувати кілька подібних рослинних компонентів, які будуть посилювати дію одне одного. Подібні засоби будуть давати не менш виражений ефект ніж хімічні, та будуть сприяти відновленню порушених функцій. А в підручниках для медичних вузів підкреслюється: «Вилікувати хворого – це в кінцевому підсумку досягти відновлення порушених хворобою функцій хворого органу».

Саме тому НВО «Екомед» і спеціалізується на розробці і впровадженні засобів рослинного походження, які впливають на покращення ефективності сучасного лікування. Вони сприяють зменшенню резистентністі (нечутливість) збудників вірусно-інфекційних захворювань та новоутворень, і впливають на причини виникнення хвороб і часто дозволяють ліквідувати пожиттєву залежність від ліків, мають антиоксидантну дію. До того ж сьогодні дуже важливо хворобу попередити , а не лікувати. Ефективність фітокомплексів Екомед підтверджена багаточисленними апробаціями і експериментами в профільних науково-дослідних інститутах і результати доповідались на міжнародних конгресах і конференціях і опубліковані в ряді зарубіжних наукових виданнях. Тому, як бачите сучасна ситуація примушує нас повернутися обличчям до природи, тож давайте зробимо перший крок , а вона потім віддячить вам!

Будем усі разом з природою

Ваш Екомед

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.