<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Що потрібно знати, щоб дитина виросла здоровою

Хочемо, щоб Ви звернули особливу увагу на дітей. Це важливо з двох причин:

1) розпочався навчальний рік, і Ви звичайно ж хотіли, щоб ваші діти не хворіли, а вчилися;
2) в південно-східній Азії з’явився дуже небезпечний вірус, який дає дуже високу смертність, при чому в 60% випадків помирають діти.

Нагадаємо, що всі серйозні пандемії в світі найчастіше починалися в південно-східній Азії, так що рекомендуємо поставитися до цього дуже серйозно.

Вірус з невивченими властивостями, які поки називають «дивною лихоманкою» може дуже швидко поширитися так як в результаті боротьби з Ковідом в більшості населення знизився імунітет.

Вакцин та інших засобів боротьби з цим вірусом довго не буде, так як всі як і раніш зайняті боротьбою з Ковідом і схаменуться занадто пізно. А цей вірус у багато разів небезпечніше Ковіда. Так, що залишається єдиний вихід зміцнювати імунітет.

Так-що ми будемо радити Вам для цього Джерело I, яке повноцінно і збалансовано зміцнює всі ланки імунітету, що особливо важливо в боротьбі з новими вірусами.

Більш детально в нашому останньому відео від 1 вересня «Що потрібно знати, щоб дитина виросла здоровою» на нашому Youtube каналі «Досконало терапія».

Запам’ятайте, що краще зробити профілактику і попередити захворювання, особливо зараз, коли віруси стають все небезпечніше, ніж потім шкодувати.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.