<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Рух до здоров’я

Про атеросклероз судин, ішемічну хворобу серця, сучасні методи лікування та чудову трійку препаратів Екомеду для зменьшення вмісту холестерину в крові для унеможливлення таких трагічних життєвих кульмінацій, як інфаркт та інсульт.

В сучасному суспільстві існує найпідступніший вбивця людей, що починає своє полювання коли людині виповнюється п’ятдесят років, а найчастіше, коли виповнюється сімдесят. Інколи здається, що з ним можна домовитись і відтермінувати смерть. Та чи на довго? Як звуть цього злочинця? Його поширене ім’я – атеросклероз судин. Його відоме медичне ім’я – ішемічна хвороба серця. Саме він повсюди визначає тривалість людського життя і є першою причиною припинення земного існування людини.

Перевірте себе. Якщо у Вас періодично або регулярно спостерігаються такі симптоми, не виключено прихований перебіг гіпертонічної хвороби:
 •  головні болі;
 • запаморочення;
 • слабке, прискорене биття серця (тахікардія);
 • пітливість;
 • почервоніння обличчя;
 • відчуття пульсації в голові;
 • озноб;
 • тривога;
 • погіршення пам’яті;
 • внутрішнє напруження;
 • дратівливість;
 • зниження працездатності;
 • мушки перед очима;
 • набряки повік і одутлість обличчя вранці;
 • набухання рук і оніміння пальців.

Можливо, перераховані нездужання турбують Вас не постійно, а час від часу, а після відпочинку і зовсім на якийсь час відступають. На жаль, це ще не привід для оптимізму, а лише прояв особливого підступності гіпертонії. Якщо не скорегувати спосіб життя, не почати лікування, хвороба прогресуватиме, зношуючи серце, викликаючи важкі і незворотні ураження органів-мішеней: мозку, нирок, судин, очного дна. На пізніх стадіях хвороби всі названі симптоми посилюються, стають постійними. Крім того, значно знижуються пам’ять і інтелект, порушується координація, змінюється хода, знижується чутливість, з’являється слабкість в руках і ногах, погіршується зір.

Сучасна медицина може надавати швидку допомогу при ішемічній хворобі серця і при атеросклерозі судин мозку. Операція з аортокоронарного шунтування стала повсякденністю в кардіологічних центрах. Так само буденно виглядає введення у коронарні, або церебральні судини стентів, які відновлюють ушкоджені ділянки хворих судин. Не здивувати обізнаних людей і застосуванням тромболітичних ферментних препаратів, які руйнують в судині тромб і дають можливість крові живити вражене серце або мозок. Всі ці приклади виглядають переконливими досягненнями, проте вони торкаються порятунку в момент трагічної життєвої кульмінації. Як надати таке профілактичне лікування, щоб людина не дійшла до трагедії, і продовжила своє трудове, соціально – активне життя? Таке питання все частіше лунає серед небайдужих медиків. Синтетичні препарати для зменьшення вмісту холестерину в крові на теперішній день вирізняються токсичністю до клітин печінки. Тому кожен препарат потребує обов’язкового поточного лабораторного контролю по ферментним тестам.

В НВО  Екомед вже двадцять років успішно використовують для подолання атеросклерозу судин фітоконцентрати Холенорм, Світанок та Кришталь. Ця трійка синергічних препаратів за клінічних спостережень довела факт нормалізації ліпідного обміну і, як наслідок, зменшення в об’ємі атеросклеротичних бляшок. В Екомеді накопичений великий архів схвальних відгуків, як хворих так і кардіологів, щодо застосування цієї лікувальної схеми.

Відомим медичним фактом є прискорюючий вплив підвищенного артеріального тиску на атерогенез в судинах організму. Кришталь і Холенорм в великій мірі не мають такого впливу, вони  пом’якшують перебіг гіпертонічної хвороби, зменьшують ризик розвитку інфарктів та інсультів. Багатолітні спостереження за хворими довели, що навіть потужний перебіг ішемічної хвороби серця вдавалось гальмувати завдяки вживанню фітоконцентратів кардіологічної групи. Спостерігалися випадки, коли за стабільного покращення стану здоров’я через прийом фітоконцентратів, хворі відмовлялись від проведення стентування вінцевих судин. Подальше спостереження за цими пацієнтами довело, що кардіологічні фітоконцентрати виробництва НВО Екомед унеможливлюють розвиток гострого інфаркту міокарду.

Вживання кардіологічних фітоконцентратів особами з початковими стадіями ішемічної хвороби серця і церебрального атеросклерозу є справжнім Рухом до здоров’я, авраховуючи скромні здобутки профілактичної медицини в царині кардіології, їх застосування завжди є важливим для хворих та відповідає вимогам сучасності.

Лікар Зарічанський О.С.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
 • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
  м. Київ, пр-т Правди, 80-А
 • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
  Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
 • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.