<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Про гіпертонію

Про гіпертонію взнають з молодого віку по залежності батьків від тонометрів. Якщо тиск вище цільового,приймають препарати від тиску: згідно сучасним вимогам гіпотензивні засоби повинні знизити тиск систолічний – на рівень менше 140 мм рт ст., а діа- столічний – на рівень менше 90 мм рт ст.. Ідеально, коли систолі- ний стоїть на відмітці 110 – 120 мм рт. ст. , а диастолічний – на відмітці 70 – 80 мм рт ст. Освічені хворі на гіпертонію знають, що при систолічному тиску вище 180 мм рт ст. виникає високий ризик інфарктів і інсультів.

Дуже часто у пацієнтів виникають питання, про те чи можна знизити артеріальний тиск без таблеток, про те як харчуватись при гіпертонії, як якісно обстежитись при гіпертонії і про те як зменшити вплив стресів та зміни погоди на підйоми артеріального тиску. Щоб зорієнтуватись в темі потрібно збагнути ключові моменти в розвитку хвороби.

З віком у людей відбувається комплекс змін з судинами, з серцем і їх регуляцією, котрі призводять в підсумку до підвищених показників тиску: в клітинах артеріол зменшується синтез оксиду азоту, котрий розслабляє судини, зменшується еластична пружність стінок великих артерій, які моделюють пульсову хвилю, що допомагає серцю транспортувати кров по тілу, погіршується здатність міокарду до нарощування фізичної активності, стабілізація загального кровообігу частіше виникає через підвищену опірність артеріальної мережу кровоплину, зменшується якість капілярного кровоплину, швидше збільшується гіпоксія всіх тканин тіла при функціональних навантаженнях і стресах.

Перед усім при гіпертонії страждають серце , головний мозок, і нирки. При повному обстежені хворих на гіпертонію проводять УЗД серця і ЕКГ, а в стінах реабілітаційно- профілактичних центрів НВО Екомед додатково проводять фазо- графію, котра в сукупності з УЗД і ЕКГ дає можливість визначити ступені ризиків для здоров`я серця і підібрати програму підтримки його діяльності. Для оцінки роботи судин мозку проводиться реоенцефалографія і доплероскопія судин, котрі живлять головний мозок. Для оцінки роботи нирок робиться УЗД нирок і проводяться їх клінічні аналізи ( біохімічні – на сечовину і креатини і аналізи сечі- загальний та по Нечипоренко).

Існує експрес тест на апараті АМП, котрий створює індивідуальний профіль гіпертонічної хво- роби у кожного пацієнта по 130 медичним показникам. Всі ці методи дозволяють медичним фахівцям НВО Екомед прогнозувати перебіг гіпертонії і шукати найкращі можливості для стабілізації артеріального тиску і для усунення процесів руйнування в органах- мішенях ( серці, мозку, нирках). Якщо налаштуватись лише на збивання тиску таблетками, то вилікувати гіпертонію стане не можливо. Таблетки виконують роль швидкої допомоги, тоді як при відновному лікуванні і антиейджингових програмах пацієнти зменшують біологічний вік своїх судин, та досягають нормалізації тиску без гіпотензивних таблеток. Рослинні засоби у вигляді функціональних фітоконцентратів додають судинам еластичності, чутливості до вазоділятаторів ( речовин здатних розширювати судини) , удосконалюють судинну саморегуляцію і підвищують в організмі силу впливу обмежуючих зростання артеріального тиску фізіологічних механізмів.

Серед функціональних фітоконцентратів слід зробити акцент на Холенорм, Кришталь, Лізорм і Тропонорм.

За допомогою Холенорм виводиться холестерин, який накопичився за багато років на стінках судин, що срияє розсмоктуванню атеросклеротичних бляшок та покращенню системного кровотоку.

Фітоконцентрат Кришталь сприяє нормалізації стану судинних стінок, що покращує проникливість капілярів, перефірійний опір судин та мікроціркуляцію,відновлює їх еластичність та тонус. Він також поліпшує реологічні власти- вості крови та спричиняє помітну антикоагулянтну дію.

Фітоконцентрат Лізорм попереджує тромбоутворення та сприяє розсмоктуванню атеросклеротичних бляшок. Часто тиск залежить від погоди та емоційних стресів, що припускає переважання нервово – гормональних механізмів розвитку гіпертонічної хвороби.

Фітоконцентрат Тропонорм нормалізуючи впливає на вироблення гормонів у гіпоталамусі – головному регуляторному центрі, та на нейроендокринні механізми регуляції роботи серцево-судинної системи.

Дотримування дієти з обмеженням солі ( до 4 гр. на добу), уникнення багатих на вміст солі виробів ( тверді сири, сирокопчені ковбаси, консерви то що), стимулюючих збудження центральної нервової системи напоїв ( міцний чай, кава, кокакола, тоніки , алкогольні напої ) теж додає вплив на стабілізацію артеріального тиску. Також має значення достатня тривалість сну і достатня кількість денних фізичних навантажень ( піші прогулянки, розмірена робота на фізичному повітрі).

Тому на питання про правильність лікування гіпертонії виникає відповідь про необхідну цінність здорового образу життя для пацієнта з гіпертонією і ефективність та безпечність методик зниження тиску. В своїй сукупності вони продляють життя людям.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.