<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Подагра

Часто виникає питання : Як визначити подагру? Які симптоми має подагра? За яким аналізом можна стверджувати, що саме подагра має місце в даному випадку?

Найголовнішим аналізом, який віддзеркалює подагру є визначення в крові сечової кислоти. При перевищені норми в 3 рази можна говорити про можливість подагри в даному випадку. Нагадуємо, що у чоловіків до 60 років норма сечової кислоти не вище 452 мкмоль в літрі, а після 60 років вона не вище 476 мкмоль в літрі, а у жінок до 60 років норма сечової кислоти не вище 393 мкмоль в  літрі, а  після 60  років вона не вище 434 мкмоль в літрі.

З грецької мови слово подагра перекладається як «капкан для ніг». Саме акцент  на артриті є головним для діагнозу подагри, бо підвищена  сечова   кислота буває і при лейкозі,  і  при туберкульозі,  і  при  гострій пневмонії, і при важких захворюваннях  нирок,  і при рідкісних хворобах,  таких як синдром Найхана,  глікогенозі Гірке.

На яких суглобах буває подагра? До переліку суглобів, які вражає подагра відносяться суглоби ступнів ніг, коліна, лікті, променезапясткові суглоби і суглоби пальців рук. Класичний артрит при подагрі стосується запалення в першому плюснофаланговому суглобі. Не рідко виникає інтерес у пацієнтів про те, як відрізнити подагру від вальгусної деформації. Вальгусна деформація найчастіше зустрічається у жінок, а подагра у чоловіків. При подагрі біль в суглобі сильний, а шкіра над суглобом червоніє і стає гарячою на дотик, що при вальгусній деформації ніколи не спостерігається.

Подагра  –  це  метаболічна  хвороба, рушійною силою якої є відкладення в  суглобах уратів натрію і сечової кислоти, що формують в тканинах травмуючи голкоподібні кристали. При тривалому перебігу хвороби в місцях накопичень уратів, біля суглобів утворюються щільні вузлики – тофуси. Але мало хто задається питанням: чим небезпечна подагра? Подагра  нещадна    до нирок. Саме ниркова недостатність з високим  артеріальним  тиском стають наслідком тривалої дії уратів на нирки при подагрі.  В основі хвороби лежить комплекс причин: генетична причина, зловживання м`ясною їжею, багатою пуринами, зловживання алкогольними напоями, гіподинамія.

Зустрічається питання: як подагра впливає на серце?

Велику сторінку  в  медицині  відкрили  науковці,  дослідивши зв’язок  гіперурікемії  з  порушеннями  вуглеводного і ліпідного обмінів .  Цей обмінний  синдром  був  названий метаболічним. Він  є причиною прискореного старіння серця і судин. І хоча « подагричне серце» як класичний термін  не існує,  гіперурікемія   доречна   до  стану судин  серця, аорти, клапанів, та ослабляння діяльності міокарду.

Єдиний висновок із лікування подагри на сьогоднішній день можна означити словом: своєчасність.  Боротьба з подагрою – це комплекс лікувально – профілактичних  заходів. Де б не розвивався патологічний  процес в суглобах – головне для пацієнта запобігати розвитку подагричних кризів, слідкувати за станом нирок, серця, ліпідів крови, вуглеводного обміну. Важливо дотримуватись рослинної  дієти, вживати більше крупи та клітковину, не вживати телятини, свинини,  курячі бульйони, пити якомога більше води. Корисні при подагрі  лужні  води, такі  як  Боржомі,  Єсентуки  17, Поляна  Квасова.

НВО Екомед  розробив комплекс фітоконцентратів, що сприяють зняттю запалення подагри – це Дреносан, Омовіт, Артросан. А при супутньому метаболічному синдромі необхідний фітоконцентрат Холенорм.

Застосування в оздоровчих схемах фітоконцентратів Дреносан  і Омовіт дозволяє розчиняти тофуси і очищають  від уратних покладів весь організм людини.

Коли запитують про те як швидко зняти запалення при подагрі – радимо приймати по 2 чайних ложки Дреносан і Артросан на добу. Препарати слід приймати і після того як біль припиниться, загалом – не менше 3 тижнів.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.