<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Новітні фітозасоби лікувально-профілактичної дії НВП “Екомед” в педіатричній та сімейній медичній практиці

Під редакцією к.м.н.,доцента, лікаря вищої категорії О.П.Мощича, НВ ТОВ Екомед

Вступ

   За сучасної складної екологічної ситуації і нелегких умов розвитку і життя дитячого і дорослого населення  України велике значення має пошук шляхів надання ефективної медичної допомоги для профілактики і лікування різних захворювань.

   Надзвичайно актуальним в умовах сьогодення є створення принципово нових високоефективних природних адаптогенів, здатних допомогти людині пристосуватись з найменшими витратами для здоров’я до умов сучасного природного середовища.

   Складності проблем зовнішньої і внутрішньої екології примушують шукати реальний вихід із ситуації, що склалася, включатись в пошук методів захисту екологічно ослабленої людини з її вадами, слабкістю імунної системи, нервової, травної, серцево-судинної системи та в інші практичні питання охорони здоров’я. Серед ентузіастів справи активних  і конкретних позитивних розробок шляхів виходу з вказаної медико-біологічної проблеми  сьогодення не аби-яке місце займає  науково-виробниче підприємство ЕКОМЕД (екологія і медицина). Засноване майже 10 років тому і фактично зареєстроване в сьогоднішній формі 6 років тому,  воно поставило перед собою задачу створення принципово нових природніх  адаптогенів, здатних допомогти нам пристосуватись з найменшими втратами для здоров’я  до  вже назавжди (і це потрібно також усвідомлювати) скаліченої природи, змінених принаймі на вік кількох поколінь нашого природнього середовища. За відносно короткий час  була створена методологічна і технологічна база для моделювання  фітоконцентратів загальної адаптогенної дії, авторство якої належить вітчизняному вченому-досліднику, керівникові НВП “ЕКОМЕД” — В.С.Пилипчуку.

  Рослинні концентрати ЕКОМЕД – це  монофракційні полікомпонентні лікувально-профілактичні  засоби рослинного походження. Технологія виготовлення названих фітозасобів лікувального призначення  грунтується на індивідуальній рецептурі кожного фітоконцентрату, що включає підбір конкретних фракцій окремих частин певних рослин, дія яких кумулюється, взаємопримножується і підсилюється завдяки їхній взаємодії. Важливою частиною технології виготовлення  фітоконцентратів є  багаторазове підсилення заданих лікувальних характеристик цих багатокомпонентних комплексних фітозасобів завдяки накладанню і взаємодії іх хвилевих енергетичних характеристик, які навіть перед таким накладанням є вже багатократно підсиленими завдяки спеціальній методиці “потенціювання”, близькій до технологій гомеопатичної медицини. Отже десять і більше рослин, що входять в рецептуру того чи іншого фітоконцентрату ЕКОМЕДу, представлені лише окремими фракціями деяких частин вказаних в рецептурній довідці лікарських рослин. Такий технологічний підхід є авторською розробкою НВП “ЕКОМЕД” і дозволяє виділити і  підсилити задані необхідні лікувальні характеристики пропонованих природніх фітоконцентратів.  НВП “ЕКОМЕД” працює  лише з “фармакопейними”   рослинами, офіційно дозволеними до використання в медичній практиці, виготовляючи  власні  фітозасоби з вітчизняних рослин, зібраних  в мальовничих високогірних  районах  Карпат, перевірених і екологічно сприятливих для збирання лікарської рослинної сировини. Авторські технології очистки і обробки рослин, за допомогою яких виготовляються  фітоконцентрати дозволяють повністю виключити будь-які, навіть найменші можливості включення в склад засобів радіонуклеідів, важких металів чи інших шкідливих домішок. Процес “формування архітектоніки” розроблених ЕКОМЕДом терапевтичних природніх  засобів дозволяє  використовувати мікродози  з максимальним  позитивним спектром впливу на організм хворого.

  Всі пропоновані лікувально-профілактичні рослинні концентрати є офіційно зареєстрованими і дозволеними органами охорони здоров’я до використання, будучи практично адаптогенами загальної балансуючої регуляторної дії. Досвід використання розроблених натуральних засобів протягом більш як 10 років, їхні багатогранні експетиментальні, клінічні, лабораторно-інструментальні  дослідження, що проводяться понад 7 років з участю  понад 20 авторитетних  наукових клінічних закладів України (таких, наприклад, як НДІ кардіології ім.Стражеско, НДІ епідеміології і інфекційних хвороб, НДІ психіатрії, НМУ, КМАПО, КМІ АНМУ,  клініки невідкладної допомоги, аллергології, ендокринології, дитячих інфекційних хвороб, фтізіатрії, пульмонології, нефрології, неврології, гастроентерології та інші) дозволяють адекватно вивчити механізми  лікувальної дії  розроблених  ЕКОМЕДом засобів, удосконалити схеми і дози їх призначення з метою оптимізації їх найбільш ефективного  використання.

Мощич Олександр Петрович

директор наукової, клінічної програми НВТ ЕКОМЕД кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої категорії, керівник курсу гомеопатії Київської медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, член Європейської комісії з гомеопатії, віце-президент Асоціації гомеопатів України, член Європейського товариства гепатологів (Франція), Міжнародної Академії загальної медицини (Австрія), Нью-Йоркської Академії наук.

Замість заключного слова.

  Фітоконцентрати НВП “ЕКОМЕД” – новий і ефективний крок в оздоровленні і лікуванні жителів України. Зараз це доведено багатьма  науково-дослідними інститутами, авторитетними клініками і вченими-медиками  України. Ці фітоконцентрати  виготовлені з рослин, що ростуть саме в Україні, в силу чого як за своїм складом, так і за особливостями дії на організм вони найбільш оптимально підходять жителям нашої держави.

   Означені фітозасоби використовуються в невеликих дозах, в зручній для пацієнта формі, практично позбавлені побічних дій при дотриманні правил їх застосування. Вони виявляють як загальнозміцнюючу дію  в цілому на організм, так і спеціальну направлену дію на окремі вражені хворобою органи і системи людини, покращуючи їх функційний стан. Це дозволяє застосовувати фітоконцентрати ЕКОМЕДу як з метою загального оздоровлення, так і з лікувально-профілактичною метою при багатьох хворобах. При їх застосуванні в комплексі з фармакотерапевтичними засобами ефективність і переносимость традиційних схем  лікування покращується, зменшуються прогнозовані і непрогнозовані побічні дії фармзасобів, зменшується потреба в дозах препаратів при їх  високій ефективності, покращуються прогнози терапії.

      Окрім вищезгаданих засобів  НВТОВ “Екомед” має інші розробки, котрі успішно проходять клінічні апробації, а деякі вже готові до реєстрації. Це такі фітоконцентрати, як   Ренорм-п гіполіпідемічної дії, Анемін антианемічної дії, Джерело-по протипухлинної дії, Джерело-пв противірусної дії, Т протигеморагічної дії, Нолейкоп протилейкозної дії, Панкрен покращуючої травлення дії, Світанок-кхп літолітичної дії, Норк антацидної дії. Про ці та інші засоби ми будемо раді росповісти докладніше з врахуванням даних, отриманих в наукових клінічнихзакладах України в процесі досліджень, що вже проводяться протягом останнього року в наших подальших публікаціях.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.