<< СПИСОК СТАТТЕЙ

На варті здоров’я проктологічних хворих.

Хронічний геморой розвивається поступово, захоплюючи нові і нові ланки в гемороїдальному венозному сплетінні, створюючи гемороїдальні  вузли навколо прямої кишки. В вузлах відбуваються процеси запалення і тромбоутворення, котрі проявляються передусім болем, а при тріщинках в вузлах — кровотечами.

Супутніми відчуттями є свербіж в ділянці гемороїдальних вузлів, важкість, або розпирання в них. Закрепи стають і провокуючим  фактором, і наслідком  загострення геморою. Сприятливими чинниками в розвитку геморою є спадковість, малорухомий сидячий спосіб життя, ожиріння, підняття вантажів, вагітність, запальні процеси в кишечнику та печінці, тріщини заднього проходу, гіпотиреоз. В разі розвитку  тромбоутворення в гемороїдальних вузлах, виникають найбільш виражені больові відчуття. При цьому запалення переходить на тканини, котрі оточують вузли, в фокусі запалення розвиваються  деструкція і некроз. Процес розширення гемороїдальних вен в кінцевому результаті призводить до випадання гемороїдальних вузлів, при якому вправити їх неможливо. Хірургія пропонує видалення  гемороїдальних вузлів, латексне лікування вузлів, склеротерапію, інфрачервону коагуляцію.

Чи варто чекати і, так би мовити, висиджувати проблему геморою, щоб довірити її вирішення хірургам? Адже можливо запобігти як розвитку запалення в вузлах, так і тромбозу.

НВО Екомед пропонує фітоконцентрат, який десятки років безвідмовно допомагає в запобіганні загострень геморою і  зупиняє його розвиток — фітоконцентрат  ПровенПровен має широкі можливості для впливу на стан гемороїдальних вузлів: він ущільнює і гоїть стінки гемороїдальних вен, тонізує вени, зменшує розмір вузлів, покращуючи кровоплин, діє як протизапальний засіб. Провен зупиняє тромбоутворення в вузлах і ліквідовує тромботичні нашарування на венозній стінці. При системному прийомі фітоконцентрату вдається повністю оздоровити кожного пацієнта з гемороєм. Середньострокова тривалість курсового оздоровлення складає 2-3 місяці. Провен може використовуватись і сам по собі, і у поєднанні з іншими фітоконцентратами.

Якщо у Вас є питання про застосування наших фітоконцентратів, бажаєте отримати індивідуальну схему, наші лікарі обов’язково нададуть в медичних центрах Екомед в Києві:
✅ вул. Хорива, 4, тел: 096 695 04 53, 044 467 67 25
✅ пр-т Правди, 80а, тел: 066 477 74 36
✅ б-р Кольцова 14-Е, тел: 096 695 04 51, 044 585 41 07

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.