<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Мультикорд — порятунок від аритмії.

Серце — унікальний орган! Йому притаманне регулярне по часу самозародження біологічного електричного струму, котрий спонукає клітини серцевого м’язу до скорочення. При різних захворюваннях і станах організму людини, ішемічній хворобі, кардіоміопатії, вадах серця, при міокардитах, пролапсі мітрального клапану, електролітних порушеннях в крові, психоемоційному стресі, захворюваннях ендокринної системи, під впливом токсичних речовин (алкоголь, нікотин тощо) правильність скорочень серця порушується. Це явище називається серцевою аритмією.  В основі аритмії лежить зміна умов формування збудження  серцевого м’яза, або аномалія шляхів його розповсюдження.

На науковій базі Екомеду створено фітокомплекс для комплексної підтримки серця з вираженими антиаритмічними властивостями –  Мультикорд. Його дія проявляється при різних порушеннях клітинних мембран провідної системи серця. Ефект фітокомплексу розвивається як безпосередньо  одразу після прийому, так і поступово, внаслідок накопичення змін в мембранах клітин серця.

Від Мультикорду починає стабілізуватися серцевий ритм через відновлення в мембранах фізіологічних процесів: нормалізується автоматизм, збудливість, провідність, відновлюється  пауза нечутливості міокарду до повторного збудження. Цей фітокомплекс покращує енергетичний баланс клітин серця, що дозволяє унормувати серцевий викид лівого шлуночка, і цим зменшити ризики виникнення клінічно важких аритмій у пацієнтів з інфарктом міокарду, з серцевими вадами, при кардіоміопатіях. Мультикорд не чинить  ніякого токсичного впливу, характерного для деяких антиаритмічних препаратів, тому добре засвоюється організмом людини і відмінно поєднується з іншими засобами. Через це Мультикорд може застосовуватись в комбінації з фармпрепаратами, які мають властивість  створювати епізоди  нападу аритмії.

Завдяки Мультикорду, у хворих з аритміями зникають або рідшають пароксизми аритмії (миготливої, або інших надшлуночкових аритмій), зникають екстрасистоли, а перебіг постійної форми миготливої аритмії стає доброякісним, бо від фітокомплексу усереднюється та збільшується серцевий викид. Тому під впливом Мультикорду кардіологічні хворі стають стійкими до психоемоційних і фізичних перевантажень.

Якщо у Вас є питання про застосування наших фітоконцентратів, бажаєте отримати індивідуальну схему, наші лікарі обов’язково нададуть в медичних центрах Екомед в Києві:
✅ вул. Хорива, 4, тел: 096 695 04 53, 044 467 67 25
✅ пр-т Правди, 80а, тел: 066 477 74 36
✅ б-р Кольцова 14-Е, тел: 096 695 04 51, 044 585 41 07

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.