<< СПИСОК СТАТТЕЙ

Ентерит у собак

Ентерит у собак – одна з найчастіших патологій, що викликається парвовірусом.

У тварини підвищується температура, починаються пронос, блювота, аноремія, болі в животі (якщо ви торкаєтеся до живота тварини, то спостерігаєте вигинання спини під час такого дотику, таким чином тварина намагається зменшити біль).

З першої доби захворювання будуть ефективними такі фітозасоби, вживання яких може стати як основним так і додатковим методом лікування. Серед препаратів Екомеду для ветеринарної допомоги добре зарекомендували себе Ренорм, Джерело ПІ, Джерело-І, Бактрофор, Полінорм, Панкрен і Світанок.

Вже з перших годин захворювання призначають Джерело-ІРенормБактрофор і Полінорм по 3-4 рази в день. Добова доза розраховується по вазі тварини (1 крапля на 1 кг ваги). Разова доза визначається діленням добової на кратність вживання.

На етапі одужання собаки корисними для відновлення її здоров’я стануть ПанкренРенормСвітанок. Всі вони дозволять швидко позбутися диспепсії та поганого всмоктування в кишечнику, що виникли від ураження парвовирусом слизових оболонок.

Відновлювальний курс лікування може займати 3-6 тижні.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ ТА оптових ПРОДАЖІВ
м. Київ, пр-т Правди, 80-А

** від станції метро Оболонь 102 маршруткою або автобусом
** від станції метро Нивки 26 тролейбусом або маршруткою до зупинки "Варшавський мікрорайон".
  • КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ І ПУНКТИ ПРОДАЖУ фітоконцентратів в м.КИЄВІ
    м. Київ, пр-т Правди, 80-А
  • Київстар +38 (096) 695-04-60 (VIBER),
    Vodafone +38 (066) 477-74-36,  +38 (066) 983-12-89 
  • ofis@ekomed.com.ua
© НВО Екомед. Всі статті та будь-який вид інформації, що знаходиться на цьому сайті, крім клипартів, доступних для безкоштовного використання в комерційних проектах, належать НВО Екомед. Використання інформації в комерційних цілях, копіювання та незаконне розповсюдження заборонені. Захист авторського права поширено на всю інформацію, автором якого є безпосередньо НВО Екомед.