рус     /     укр     /     eng

Нефропатін

Нефропатін всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Ефективне та швидке вирішення проблем атеросклерозу та інших серцево-судинних захворювань

Різке «потовстіння» серцево-судинних захворювань свідчить про те, що основна причина їх виникнення не вікові зміни, а обмінні порушення, такі як кальциноз аорти, мітрального і аортального клапана, а також судин серця, легенів, черевної порожнини, нирок, нижніх кінцівок. Ці вапняні відкладення звужують просвіти судин і порушують їх еластичність. У результаті погіршується постачання тканин кров'ю, а значить киснем і живильними речовинами. Особливо сильно страждають вени, так як кальцініруются їх клапани.
Це призводить до порушення всмоктування рідин з тканин, що викликає прогресуючу тяжкість не тільки в нижніх кінцівках, але і у всьому тілі. Порушується також усмоктувальна функція кишечника, і як наслідок сповільнюються обмінні процеси, що призводить до проблем зайвої ваги. Ущільнення капілярів збільшує периферичний опір крові і підвищує артеріальний тиск. Крім цього знижується якість життя. Виникає слабкість, метеозалежність, головні болі, запаморочення, втрачається працездатність, погіршується сон і т.д.
Відновлення кровообігу найбільш ефективно досягається при застосуванні таких засобів Екомеду як фітоконцентрати холенорм КРИШТАЛЬ, завдяки яким розсмоктуються навіть атеросклеротичні бляшки. Але справжнім проривом у вирішенні цих проблем стала нова модифікація Прово, яка багаторазово поглиблює і прискорює відновлення судин як магістральних, так середніх і дрібних. Досягається швидка декальцинація аорти, а також аортального та мітрального клапанів.
Уже в перші дні прийому препарату Прово з'являється легкість в тілі, гнучкість і рухливість, швидко зменшується варикозне розширення вен, зникають головні болі, швидко зменшуються трофічні виразки і набряклість, поліпшується робота кишечника, стабільно знижується тиск і т.д.
Препарат Прово також сприяє відновленню функцій нирок, дуже ефективний при подагрі і артритах обмінного походження.
Так само сприяє відновлення водно-сольового балансу, що зменшує прояви остеопорозу, а також істотно покращує рухливість суглоба.
Препарат не викликає побічних дій, а найголовніше помітно прискорює лікування всіх серцево-судинних захворювань, усуває довічну медикаментозну залежність від гіпотензивних засобів, покращує якість життя по днях.
Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся в наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).
Наші консультаційно-діагностичні центри:
Київ, б-р Кольцова, 14-Е тел. (044) 585-41-07
вул. Хорива, 4 тел. (044) 467-67-25, 467-67-27
пр-т Правди, 80-А тел. (044) 463-06-30
Режим роботи:
пн-пт: 10: 00-19: 00
сб: 10: 00-18: 00
НД: - вихідний

Швидке «омолоджування» серцево-судинних захворювань свідчить про те, що головна причина їх виникнення не вікові зміни, а обмінні порушення, такі як кальциноз аорти, мітрального і аортального клапана, а також судин серця, легенів, черевної порожнини, нирок, нижніх кінцівок. Ці вапняні відкладення звужують просвіти судин і порушують їх еластичність. У результаті погіршується постачання тканин кров'ю, а значить киснем і живильними речовинами. Особливо сильно страждають вени, позаяк кальцінуются їх клапани. Це призводить до порушення всмоктування рідини з тканин, що викликає прогресуючу тяжкість не тільки в нижніх кінцівках, але і у всьому тілі. Порушується також всмоктувальна функція кишечника, і як наслідок сповільнюються обмінні процеси, що вже призводить до проблем зайвої ваги. Ущільнення капілярів збільшує периферичний опір крові і підвищує артеріальний тиск. Крім цього знижується якість життя. Виникають слабкість, метеозалежність, головні болі, запаморочення, втрачається працездатність, погіршується сон тощо. Найбефективіше кровообіг відновлюється при застосуванні таких засобів Екомеду як фітоконцентрати ХОЛЕНОРМ та КРИШТАЛЬ, завдяки яким розсмоктуються навіть атеросклеротичні бляшки. Але справжнім проривом у вирішенні цих проблем стала нова модифікація ПРОВЕНУ, яка в багато разів поглиблює і прискорює відновлення судин як магістральних, так середніх і дрібних. Досягається швидка декальцинація аорти, а також аортального та мітрального клапанів.Уже в перші дні прийому препарату ПРОВЕН з'являється легкість в тілі, гнучкість і рухливість, швидко зменшується варикозне розширення вен, зникають головні болі, швидко зменшуються трофічні виразки і набряклість, поліпшується робота кишечника, стабільно знижується тиск тощо. Препарат ПРОВЕН також сприяє відновленню функцій нирок, дуже ефективний при подагрі і артритах обмінного походження.Так само сприяє відновленню водно-сольового балансу, що зменшує прояви остеопорозу, а також істотно покращує рухливість суглобів. Препарат не викликає побічних ефектів, а найголовніше помітно прискорює лікування всіх серцево-судинних захворювань, усуває довічну медикаментозну залежність від гіпотензивних засобів, покращує якість життя по днях.

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (044) 463-06-30 (консультації  безплатні).

Наші консультаційно-діагностичні центри:
Київ, б-р Кольцова, 14-Е тел. (044) 585-41-07
вул. Хорива, 4 тел. (044) 467-67-25, 467-67-27
пр-т Правди, 80-А тел. (044) 463-06-30
Режим роботи:
пн-пт: 10: 00-19: 00
сб: 10: 00-18: 00
НД: - вихідний

Читайте також:

НВО ЕКОМЕД виконує заповідь Гіппократа: Наша їжа повинна бути ліками, а наші ліки повинні бути нашою їжеюПідписуйтесь на youtube-канал Здоров'я від Екомеду. Буде цікаво та корисно.Принципово нові підходи і методи профілактики і лікування хвороб натуральними, нешкідливими, ефективними і недорогими засобами Екомеду.Готуємо імунітет до садочка та школи
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України