рус     /     укр     /     eng

Джерело - І (Іmmunoxel)

Джерело - І (Іmmunoxel) всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Готуємо імунітет до садочка та школи

Эту информацию можно прочитать на русском.

Закінчилося літо. Діти пішли до школи та у дитячі садочки, а там неминуче станеться обмін вірусами. Як і чим захистити дитину, щоб вона і сам не захворіла, і не принесла вірус до сім'ї? Які додаткові заходи прийняти для зміцнення дитячого здоров'я.

У цих випадках досить запастися в найближчій аптеці фітоконцентратом Джерело - він створений як для дорослих, так і для самих маленьких пацієнтів і дозволений до застосування з 1-го місяця життя дитини.

Існує як мінімум 5 вагомих причин тримати фітоконцентрат Джерело у домашній аптечці:

1. Універсальність 

Фітоконцентрат Джерело натуральний засіб виготовляється на основі водно-спиртових екстрактів листя алое, подорожника, шавлії і багато чого іншого допомагає включитися захисту і від вірусів, і від бактерій, що викликають ускладнення ГРВІ: риновірусів, коронавірусів, менінгітів, кишкових інфекцій, нейроінфекцій, герпесу, пієлонефриту і інших інфекційних захворювань.
Дослідження показали, що додавання Джерела до схеми лікування дітей з ГРВІ дозволило на 1-4 дні швидше купірувати симптоми захворювання і уникнути розвитку ускладнень. Завдяки його вживання в період епідемічного сезону ГРВІ вдалося знизити ризик розвитку респіраторних захворювань або полегшити їх перебіг (Крамарєв С.О., 2000).
2. Високий рівень нешкідливості

Фітоконцентрат Джерело - натуральний засіб, що виготовляється на основі водно-спиртових екстрактів листя алое, подорожнику, шавлії і багато чого іншого, він допомагає включитися захисту і від вірусів, і від бактерій, що викликають ускладнення ГРВІ: риновірусів, коронавірусів, менінгітів, кишкових інфекцій, нейроінфекцій, герпесу, пієлонефриту і інших інфекційних захворювань.
Дослідження показали, що додавання 
Джерела до схеми лікування дітей з ГРВІ дозволило на 1-4 дні швидше купірувати симптоми захворювання та уникнути розвитку ускладнень. Завдяки його вживанню в період епідемічного сезону ГРВІ вдалося знизити ризик розвитку респіраторних захворювань або полегшити їх перебіг (Крамарєв С.О., 2000).

2. Високий рівень безпеки

До безпеки дитячих препаратів завжди була особлива увага. І в цьому сенсі фітоконцентрат Джерело особливо цікавий. Досвід застосування в нашій країні - вже понад 20 років, і за цей час не виявлено побічних ефектів, навіть у дітей зі схильністю до алергійних захворювань.

3. Менше вболіваємо - менше ліків!

На жаль, уберегтися від застуди вдається далеко не завжди, і всі ми добре знаємо, скільки різних ліків прописують від ГРВІ або ГРЗ. При цьому у кожного препарату можуть знайтися свої мінуси, але ж дитячий імунітет і без того слабкий, такий, що не сформувався! Особливо важко доводиться часто хворіючим дітям.

Зниження захворюваності та ймовірності ускладнень при застосуванні Джерела - це ще й менша необхідність в додаткових ліках. До речі, Джерело з іншими препаратами поєднується повністю, рекомендовано лише робити проміжок між вживанням з додатковими ліками 10-15 хв. Небажаних взаємодій також не виявлено - так що його сміливо можна вживати не тільки для профілактики, але і в складі комплексного лікування.

4. Зручність вживання.

Джерело випускається в рідкому вигляді. Воно має м'який, приємний смак, так що дітлахи із задоволенням будуть його вживати. Для профілактики достатньо приймати всього по 1 краплі препарату на 1 кг ваги дитини, що дорівнює добовій дозі, цю дозу ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою із розрахунку кожні 5 крапель на столову ложку води. Курс - 1 місяць. Ну, а хворим дітям в перший день дають «ударну дозу» 1 крапля на 1 кг ваги дитини за 1 прийом розводять теплою водою, і так до зникнення симптомів застуди.

5. Засіб для всієї родини.

Ті, у кого в родині кілька дітей, і всі різного віку, добре знайомі з проблемою підбору ліків і різних форм випуску препаратів: одні можна з 2 років, інші з 5, треті тільки з 12 і т.д. Тим часом профілактику ГРВІ треба проводити всім і відразу, особливо якщо хтось в родині вже захворів - інакше вірус так і буде передаватися від одного до іншого ... Джерело можна давати дітям починаючи з грудного віку, то ж стосується дорослих членів сім'ї, його застосовують як для профілактики, так і в ході лікування - а значить, не буде проблем з плутати і заважає купою різних пляшечок, пачок і ін .. ну а дорослим фітоконцентрат Джерело - допоможе не стати переносником інфекції. А доступна ціна дозволяє поповнити сімейну аптечку без особливого збитку для сімейного бюджету - що в наш час теж важливо.

Записатися на консультацію лікаря

Читайте також:

НВО ЕКОМЕД виконує заповідь Гіппократа: Наша їжа повинна бути ліками, а наші ліки повинні бути нашою їжеюПідписуйтесь на youtube-канал Здоров'я від Екомеду. Буде цікаво та корисно.Принципово нові підходи і методи профілактики і лікування хвороб натуральними, нешкідливими, ефективними і недорогими засобами Екомеду.Екомед - дітям: Як виростити дітей здоровими та інші статті
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України