рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Метод фітотерапії — як "лікування травами" відомий з давніх давен: дехто вказує термін у тисячі років, або і більш вражаючий вік цього напрямку медицини

Однак напевно можна сказати, що людина протягом всього свого свідомого існування мала певні проблеми зі здоров'ям, зарадити яким вона намагалась перш за все оточуючими її травами, спочатку вживаючи їх для зовнішнього використання, притуляючи до місця травми, подряпин, нагноєнь та інших зовнішніх "проблем" у вигляді цілої рослини, її частин, а потім, можливо, і кількох рослинних компонентів разом.

З розвитком інтелекту та набуттям теоретичного та практичного досвіду людина поступово вчилась комбінувати різні компоненти "лікарських рослин" у складних сумішах, які поступово ставали все досконалішими та ефективнішими за лікувальним впливом.

Паралельно виник і новий підхід зі створенням однокомпонентних, а потім і складних багатокомпонентних рослинних ліків для внутрішнього використання.

Класична фітотерапія стала праматір'ю сучасної фармакотерапії, яка була заснована фактично на вивченні механізмів дії окремих хімічних складових компонентів лікарських рослин, створенні можливостей їх виділення, синтезування, комбінування в штучно цілеспрямовано створених неприродних лікарських засобах.

Досягнення сучасної фармакотерапії настільки вражаючі, що сьогодні неможливо уявити людство без цієї "медицини". Вона увібрала найпрогресивніші, найновітнішні досягнення науки сьогодення, відкривши сотні тисяч раніше нівідомих нікому механізмів взаємодії і впливу на різні аспекти патогенезу розвитку патологічних станів, взявши на озброєння хімію і генетику, біофізику і мікробіологію, інші фундаментальні науки.

Медицина навчилась впливати на перебіг та перспективи, прогнозувати і випереджувати ускладнення, а часом і рятувати людське життя. Ніхто не буде заперечувати неабиякі можливості реанімаційної допомоги чи клінічної терапії та хірургії, які в свою чергу не можна уявити без фармакотерапії, онуки класичної фітотерапії.

Але і сама класична фітотерапія не стояла на місці, будучи широко вживаною на терені України, маючи традиційно високий авторитет і правдиво народне визнання, вона залишилась у кожному домі у вигляді "укропної водички" для малят при запорі, чи відвару календули для полоскання горла при застудах, соку буряка чи цибулі у вигляді крапель для носа під час нежиті, чаю з малиною, липою, калиною при гострих респіраторних інфекціях.

Можна дуже довго продовжувати перелік знайомих для багатьох "домашніх - дідівських" фітотерапевтичних засобів. У такому вигляді часом не надто деформована за сотні, а, може і за тисячі років ця народна медицина збереглась і до сьогодні.

Існує чимало високопрофесгйних народних фітотерапевтів, які поколіннями вивчали рослинний лікарський світ, аналізували можливості, рецептуру, тактику, розширювали і поглиблювали власні знання та практичний досвід.

Водночас існує наукова фітотерапія - кафедри, офіційні державні курси спеціалізації для лікарів з питань фітотерапії, сотні чудових монографій з цих питань, за кордоном існує тривала традиція і віковий досвід багатьох фірм, що спеціалізуються на випуску фітолікувальних засобів.

Сучасні розробки вітчизняних науковців відкрили нову сторінку в історії фітотерапії, створили унікальний напрямок - новітньої, "модельованої фітотерапії", що базується на знаннях та досвіді тисячолітніх традицій класичної української та світової фітотерапії.

Рослинні концентрати НВО ЕКОМЕД - це монофракційні полікомпонентні лікувально-профілактичні засоби рослинного походження. Технологія виготовлення названих фітозасобів лікувального призначення грунтується на індивідуальній рецептурі кожного препарату, що включає підбір конкретних фракцій окремих частин певних рослин, дія яких комулюється, взаємопримножується і підсилюється завдяки їхній взаємодії.

Важливою частиною технології виготовлення фітоконцентратів є багаторазове підсилення заданих лікувальних характеристик цих багатокомпонентних комплексних фітозасобів завдяки накладанню і взаємодії їх хвилевих енергетичних характеристик, які навіть перед таким накладанням є вже багатократно підсиленими завдяки спеціальній методиці "потенціювання", близькій до технологій гомеопатичної медицини.

Отже, десять і більше рослин,що входять у рецептуру того чи іншого фітоконцентрату ЕКОМЕД представлені лише окремими фракціями деяких частин вказаних у рецептурній довідці лікарських рослин.

Такий технологічний підхід є авторською розробкою ЕКОМЕД і дозволяє виділити і підсилити задані необхідні лікувальні характеристики пропонованих природних препаратів.

НВТ ЕКОМЕД працює лише з "фармакопейними" рослинами, офіційно дозволеними до використання в медичній практиці, виготовляючи власні лікувальні засоби з вітчизняних рослин, зібраних у мальовничих високогірних районах Карпат, перевірених і екологічно сприятливих для збирання лікарської рослинної сировини.

Авторські технології очистки і обробки рослин, за допомогою яких виготовляються препарати, дозволяють повністю виключити будь-які, навіть найменші можливості, включення в склад засобів радіонуклеідів, важких металів чи інших шкідливих домішок.

Процес "формування архітектоніки" розроблених ЕКОМЕДом терапевтичних природних засобів дозволяє використовувати мікродози з максимальним позитивним спектром впливу на організм хворого.

Всі пропоновані лікувальні рослинні концентрати є офіційно зареєстрованими і дозволеними органами охорони здоров'я до використання, будучи практично адаптогенами загальної балансуючої регуляторної дії.

Досвід використання розроблених натуральних засобів протягом більш як 10 років, їхні багатогранні експериментальні, клінічні, лабораторно-інструментальні дослідження, що проводяться понад 7 років з участю понад 20 авторитетних наукових клінічних закладів України (таких, наприклад, як НДІ кардіології ім. Стражеско, НДІ епідеміології і інфекційних хвороб, НДІ психіатрії, НМУ,КМІ АНМУ, клініки невідкладної допомоги, аллергології, ендокринології, дитячих інфекційних хвороб, педіатрії, фтізіатрії, пульмонології, нефрології, неврології та інші) дозволяють адекватно вивчити механізми лікувальної дії розроблених ЕКОМЕДом засобів, удосконалити схеми і дози їх призначення з метою оптимізації їх найбільш ефективного використання.

Представлений збірник праць є науково-практичним підсумком багатолітніх наукових клінічних та експериментальних досліджень, що проводились під керівництвом та з беспосередньою участю видатних вчених, клініцистів, експериментаторів-науковців ведучих наукових, клінічних та вищих освітніх закладів України, серед яких: Інститут онкології АМН України, Національний медичний Університет ім. 0.0. Богомольця, Інститут фізіології їм. акад. П. Богача Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка, Інститут кардіології ш. М.Д. Стражеска АМН, Київської медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Київський НДІ епіміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського, Медичний інститут Української асаціації народної медицини, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, Український НДІ соціальної та судової психіатрії, клініки дитячих інфекційних захворювань, педіатрії, ендокринології, стоматології, алергології, неврології, нейрохірургії клінічної лікарні швидкої допомоги м. Києва та інші авторитетні заклади.

Вміщені в це видання матеріали частково знайшли своє відображення у виступах першої науково-практичної конференції з міжнародною участю: "АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ТЕРАПІЇ НА МЕЖІ ТИСЯЧОЛІТЬ", організованої під керівництвом Міністерства охорони здоров'я України, медичного інституту УАНМ, Академії наук вищої школи України, науково-виробничого товариства "ЕКОМЕД" \08.03.2001 р.).

Читайте також:

НВО ЕКОМЕД виконує заповідь Гіппократа: Наша їжа повинна бути ліками, а наші ліки повинні бути нашою їжеюЗміна клімату - найголовніша загроза існуванню людства!Підпишіться на youtube-канал Здоров'я від Екомеду. Буде цікаво та корисно.Екомед - дітям: Як виростити дітей здоровими та інші статті
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України