рус     /     укр     /     eng

Тропонорм

Тропонорм всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

«ЕКОМЕД» для ФІТНЕСА

 У міру нарощування навантажень під час занять фітнесом в організмі відбувається цілий ряд небажаних змін, які не лише уповільнюють досягнення бажаного результату, але і викликають дуже серйозні порушення здоров'я людини.

    Перше, статичні навантаження на хребет сприяють зникненню вологи в міжхребцевих дисках, що приводить їх до сплющення (протрузії), а це не лише зменшення гнучкості, поява болі в хребті, міжхребцевих гриж, але і уповільнення всіх обмінних процесів із-за порушення іннервації. В результаті прискорюється розвиток гіпертрофічних змін серця, відбуваються атрофічні зміни в органах і кишечнику. Всі ці небажані явища надійно усуваються вживанням препарату «АРТРОСАН-СПОРТ». Більш того, результативність тренувань зростає, оскільки покращується іннервація, що покращує функціонування всіх органів організму (підтверджено при підготовці олімпійської збірної по легкій атлетиці).

     Друге, тривалі навантаження приводять до розширення лівого шлуночку і потовщення його стінок, що з віком приведе до сердечної недостатності. При нарощуванні м'язової маси збільшується периферичний опір судин, що  викликатиме наростаючі гіпертрофічні зміни серця, знижується результативність тренувань і приводить до підвищення артеріального тиску. Ці небажані і небезпечні явища надійно усуваються і попереджуються вживанням фітоконцентрату «КОРДЕВІТ», який дозволяє збільшувати навантаження на 30-50% (підтверджено інститутом кардіології ім. Стражеско).

    Третє, результативність тренувань набагато залежить від забезпечення клітин організму  достатньою кількістю енергії, де головну роль грають мітохондрії кліток. Для нарощування м'язової маси потрібно забезпечити засвоєння протеїнів, що вимагає збільшення в організмі АТФ. Але при введенні в організм препаратів АТФ знижується синтез власного АТФ м'язовими клітками. Це недолік легко усувається вживанням препарату «МІОТРОП», який на 30-40% підвищує продуктивність власних мітохондрій м'язових клітин. У цьому випадку, настільки ж підвищується витривалість і прискорюються процеси відновлювання  в організмі.

Читайте також:

НВО ЕКОМЕД виконує заповідь Гіппократа: Наша їжа повинна бути ліками, а наші ліки повинні бути нашою їжеюПідписуйтесь на youtube-канал Здоров'я від Екомеду. Буде цікаво та корисно.Принципово нові підходи і методи профілактики і лікування хвороб натуральними, нешкідливими, ефективними і недорогими засобами Екомеду.Готуємо імунітет до садочка та школи
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України