рус     /     укр     /     eng

Таблетована форма фітоконцентратів Екомед

Таблетована форма фітоконцентратів Екомед всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

«Екомед» не зупиняється на досягнутому, пропонуючи нові підходи лікування, до яких сучасна медицина ще не наблизилась.

Недоліки сучасної медицини можна ліквідувати, якщо застосувати функціональні засоби «Екомеду», головна дія яких спрямована на нормалізацію, або принаймі суттєве покращення порушених хворобою функцій організму.

Стрімкий розвиток молекулярної біології клітини на основі досягнень електронної мікроскопії дає змогу в багато разів підвищити ефективність сучасної медицини. На жаль, медики не поспішають впроваджувати ці дуже необхідні надбання базової для них науки в клінічну практику. В результаті цілий ряд хвороб на сьогодні так і залишаються невиліковними, а решта в більшості випадків лише переводяться з гострої в хронічну форму. В медичних підручниках підкреслюється: «Вилікувати хворого, це в кінцевому підсумку досягти відновлення порушених хворобою функцій органу».

На практиці в результаті лікування не тільки це часто не досягається, а ще й побічними діями ліків порушуються функції інших, ще здорових до лікування органів. Але ж саме через порушення функції органів і страждає хворий і тому відсутність в арсеналі сучасної медицини засобів, що покращують функції органів робить лікування малоефективним. Другий великий недолік сучасної медицини - великі побічні дії лікування. Наприклад, тривале лікування серцевої недостатності нерідко приводить до цирозу печінки. Прийом антибіотиків викликає цілий ряд порушень, серед яких найбільша шкода – дисбактеріоз, який дуже підриває захисні сили нашого організму і людина починає хворіти все частіше, що потребує ще більшої кількості антибіотиків. А це вже створює порочне коло – погіршення здоров’я через лікування.

 Ці великі недоліки сучасної медицини можна ліквідувати, якщо застосувати функціональні засоби «Екомеду», головна дія яких спрямована на нормалізацію, або принаймі суттєве покращення порушених хворобою функцій організму. Але без регенерації структури органу (його клітин) відновити його функцію неможливо і тому засоби «Екомеду» сприяють нормалізації найголовніших та ключових процесів в клітинах профільних органів, причому в суворій відповідності до фізіологічних процесів нашого організму. Завдяки цьому вони на відміну від існуючих ліків не вносять небажаних порушень, тобто не мають побічних дій. Більше того, вони зменшують побічні дії існуючих засобів лікування. Така дія робить засоби «Екомеду» незамінними в лікуванні більшості патологій, що підтверджено демонстрацією результатів лікування захворювань, які важко піддаються лікуванню, що було представлено на престижних Міжнародних конгресах та в численних публікаціях у зарубіжних наукових журналах.

Завдяки засобам «Екомеду» можливості сучасної медицини в лікуванні важких захворювань значно розширилися, але «Екомед» не зупиняється на досягнутому і сьогодні започатковує принципово нові підходи лікування та профілактики хвороб, до яких сучасна медицина ще не наблизилась. Так медики стверджують, що здоров’я людини лише на 15-20 % залежить від рівня розвитку медицини, по 10-15% від екології та спадковості, і більш ніж на 60% від способу життя людини. Але ж в нашому організмі є область де накопичуються наслідки способу життя, які погіршуються здоров’я. Такою зоною в організмі являється позаклітинний матрикс, який займає дві третини об’єму нашого організму і в основній речовині якого накопичуються руйнівні наслідки нашого способу життя. Якби медики навчилися впливати на стан основної речовини позаклітинного матрикса, то їх позитивний вплив на здоров’я людини зріс би з 10-15% до принаймі 80%. Але нажаль, засобів подібного впливу не тільки ще не створено, а й навіть не ведуться роботи по їх створенню. Спеціалісти «Екомед» не тільки вивчили цю проблему, а й створили ефективний засіб Полінорм, що значно покращує стан позаклітинного матриксу, а це значить, що сьогодні вже можна впливати на здоров’я людини не на 15-20%, а на всі 80%.

«Ревмосан ПП»

 Найновіші розробки в області онкології - це намагання реалізувати спрямовану дію на апоптоз при лікуванні раку. Ефективна реалізація цього принципу може зробити справжній переворот в лікуванні онкохворих. Але через величезну токсичність розроблених засобів лікування їх впровадження в практику відбудеться ще не скоро.

 Спеціалістами «Екомеду» створений безпечний та ефективний засіб подібної дії, який має робочу назву «Ревмосан ПП» ( протипухлинний) і знаходиться вже на етапі реєстрації.

 «Ревмосан ПП» посилює механізм апоптозу ( самознищення) в клітинах пухлин і до того ж пригнічує антиапоптичні сигнали, які виробляє пухлина для підтримки безперервного росту. Така подвійна дія «Ревмосан ПП» забезпечує більш надійний ефект по гальмуванні та зупинки росту пухлин. «Ревмосан ПП» діє через відповідні ферменти та сигнальні білки і тому не спричиняє побічні дії на організм хворого. Ефект більш надійний при одночасному використанні з «Полінормом». Приймається один-два рази на день по 35-40 крапель на 100 мл води.

«ПОЛІНОРМ»

Позаклітинний матрикс не тільки займає дві третини об’єму нашого організму, а й більш ніж на 70 % визначає стан нашого здоров’я. Це і зрозуміло, тому що саме через позаклітинний матрикс відбувається весь обмін поживними речовинами, гормонами, киснем між кров’ю та клітинами.

Весь матрикс густо пронизаний нервовими волокнами, тобто вся регуляція від центральної та вегетативної нервових систем реалізується тільки через позаклітинний матрикс. Саме від процесів в позаклітинному матриксі залежить розвиток клітин нашого організму, їх стан (здорові чи хворі) та поведінка (працюють на організм чи перероджуються в пухлини). «Полінорм» покращує структуру та процеси в основній речовині позаклітинного матриксу (суміш рідких та гелеподібних керівних для клітин білків).

Клінічно підтверджено, що при прийомі «Полінорму» швидко нормалізується аналіз крові навіть у більшості важкохворих, покращуються всі обмінні процеси та поглиблюється вивід токсинів з організму. В результаті значно покращується якість любого лікування, навіть якщо до того воно було без результативним. Заживають трофічні виразки та рани, які не загоюються у діабетиків, настають переломи в лікуванні інсультів, розсіяного склерозу та інших важких хвороб. Часто досягається перелом в лікуванні онкологічних хвороб, тому що саме від стану позаклітинного матриксу і залежить переродження тканин.

«Полінорм» надзвичайно корисний і необхідний для будь-якого лікування і не спричиняє побічних дій на організм. До того ж він сповільнює процеси старіння організму і значно покращує якість життя як хворих, так і здорових людей. Приймається один-два рази на день по 35-40 крапель на 100 мл води.

Читайте також:

Надати судинам шансПро Чоловічу силуУзагальнений механізм дії фітоконцентратів ЕкомедЗахистити сім'ю від грипу та застуд
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України