рус     /     укр     /     eng

Холенорм

Холенорм всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Про Чоловічу силу

Як запобігти передчасному старінню чоловічої функції та уникнути медичних присудів? - На поміч чоловіків та їх дружин приходять препарати, що продовжують і поліпшують сімейне життя. Три кити чоловічого здоров’я називаються так: Предзарен, Джерело Пі, Полінорм. Познайомимось детальніше з кожним із них.

Чоловіча сила бере свій початок з міцного здоров’я. Ця безперечна істина супроводжує їх все життя. Але за міцними чоловічими постатями, як тіні рухаються і шкідливі звички, і передчасне враження судин організму, і надмірний тягар стресів, і нехтування буденними правилами здорового способу життя. Всі ці обставини, як іржа, знищують з середини кремезне чоловіче тіло, псують лицарську вдачу. Як запобігти передчасному старінню та уникнути медичних присудів? Про це легко міркувати в стінах центрів НВО Екомед, де на поміч чоловіків та їх дружин приходять препарати, що продовжують і поліпшують сімейне життя. Три кити чоловічого здоров’я звуться так: Предзарен, Джерело Пі, Полінорм. Познайомимось детальніше з кожним із них.

Про застосування Предзарену урологи та пацієнти завжди давали схвальні відгуки. У 2002 році при клінічній перевізці препарату в Кременецькому РТМО було зазначено в висновках: Предзарен відновлює статеву функцію та ерекцію, лікує запалення простати, скорочує кількість позивів на сечовипускання, допомагає в нормалізації артеріального тиску, зменшує кількість гіпертонічних кризів, покращує серцевий ритм, покращує показники ЕКГ, пом’якшує депресивні прояви.  За умови вживання Предзарену  протягом 8 тижнів, у 90% випадків суттєво знижувалися прояви чоловічого клімаксу. На протязі останнього десятиріччя урологи все частіше використувують фітоконцентрат Предзарен, як в стаціонарі, так і на амбулаторному прийомі. Також використовують комбіновану терапію, додаючи до загально - прийнятих схем Предзарен, при цьому спостерігається скорочення строків лікування на 5-7 днів та отримання позитивного результату лікування. Препарат Предзарен не тільки гідно витримує конкуренцію з дорогими ліками, але через свою урологічну універсальність дозволяє досягти терапевтичного успіху там, де інші засоби безсилі.

Джерело Пі – імуномодулятор, що зцілює від різних вірусних та бактеріальних інфекцій, він дозволяє проводити повну урологічну санацію, на дає можливість урологам боротися з антибіотикорезистентними інфекціями. Через те, що перебіг   лікування хронічних інфекційних захворювань  чоловіка антибіотиками має свої обмеження, як в можливостях так і в негативних наслідках. Тому саме Джерело Пі як найкраще стає на допомозі у лікуванні такої хронічної інфекційної патології.

Коли мова заходить про препарат Полінорм, важко підібрати всю ту суму визначень, які б могли охарактеризувати широкі можливості цього надсучасного засобу природнього походження. Можливості Полінорму ще не розкриті лікарями до кінця, а даремно. Препарат Полінорм сповільнює процеси старіння у передміхуровій залозі, запобігає розвитку її аденоми або онкологічної патології. Полінорм у поєднанні з Предзареном значно покращує репродуктивне здоров’я чоловіків старшого віку.

На останок розмови про засоби НВО Екомед для здоров’я чоловіків, залишається побажати – козацького здоров’я і вигукнути відвічне: Козацькому роду нема переводу!

Доктор Зарічанський О.С.  2015


Статті на тему:

* Узагальнений механізм дії фітоконцентратів Екомед
* Изучение спектра терапевтического действия  фитиоконцентрата Предзарен при синдроме мужского климакса.
* Исследование эффективности использования фитоконцентрата Предзарен у больных с воспалением предстательной железы.
* Отчет о проведении исследования по изучению эффективности применения фитоконцентрата Полинорм у пациентов с травматическим повреждением мягких тканей

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (044) 463-06-30 (консультації  безплатні).

Щоб вчасно дізнаватися про анонси теле- та радіо- передач, а також про новини здорового довголіття від ЕКОМЕДУ - приєднуйтеся до нашої групи у Фейсбуці.

Читайте також:

Надати судинам шансУзагальнений механізм дії фітоконцентратів ЕкомедЗахистити сім'ю від грипу та застудВажко в спеку: підтримайте серце і судини!
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України