рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Надати судинам шанс

 

Хронічне недокрів’я є причиною дегенерації, фіброзу і переродження в клітинних системах людини. Призначення в схеми лікування фітоконцентрату Кришталь дає зворотній хід серцево-судинним захворюванням, на відміну від застосування кардіологічних препаратів синтетичного походження, які не здатні створити перспектив в лікуванні хвороб, а роблять людину хронічно хворою, глибоко залежною від пігулки.

Фізіолог академік Л.А. Орбелі (інф. у  wikipedia) в експериментальних роботах визначив, що капілярні судини допомагають роботі і утворюють друге серце людини, без їх допомоги серце самотужки не здатне прокачувати потрібні об’єми крові в усіх ділянках тіла. Достатнє заповнення капілярів кров’ю дає потрібний кисневий ресурс для всіх тканин організму. Проте у людей старшого віку мало заповнити капіляри кров’ю, треба ще очистити і відновити їх, надати шанс на друге життя за для здоров’я людини.

Активно працюючі капіляри протистоять старінню організму і розвитку самих різних хвороб. Хронічне недокрів’я є причиною дегенерації, фіброзу і переродження в клітинних системах людини. Відтак дуже важливим є поновлення капілярної мережі в усіх ділянках організму. Функціонуючі капіляри запобігають розвитку гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, гальмують розвиток серцевої недостатності, зменшують навантаження на серце, запобігають розвитку інфаркту, міокарду та інсульту. При любій хворобі нема жодного швидкого одужання без мобілізації капілярної мережі. Науковці НВО ЕКОМЕД розробили і широко впровадили у медичну практику фітоконцентрат Кришталь, який удосконалює і вибудовує функціональну капілярну мережу в організмі.  Кришталь сприяє нормалізації метаболізму в клітинах стінок судин, передовсім ендотеліальних та гладком’язевих. Покращує метаболізм еластичних та колагенових волокон. В результаті покращується проникливість капілярів, нормалізується периферійний опір артеріальних судин, відновлюється їх еластичність та тонус, нормалізується проходження пульсової хвилі. Він також поліпшує реологічні властивості крові, та спричиняє помітну антикоагулянтну дію.

  Призначення  в схеми лікування фітоконцентрату Кришталь  дає зворотній хід серцево-судинним захворюванням, на відміну від застосування кардіологічних препаратів синтетичного походження, які не здатні створити перспектив в лікуванні хвороб, а роблять людину хронічно хворою, глибоко залежною від пігулки.

  Якщо гіпертензія існує понад 10-ть років, то настають такі зміни у артеріальних судинах при яких здатність до розширення задля збільшення кровопостачання значно зменшується. Якщо це становить проблему в системі кровообігу життєво важливого органу, то підйом артеріального тиску стає компенсаторним механізмом в цьому процесі. Використання гіпотензивних засобів спочатку гальмує такий компенсаторний механізм, а потім, з часом, посилює його. При такому підході до лікування кардіологічних хворих, терапія обов’язково заходить в глухий кут. Організм хворого, звикнувши до кількох препаратів, перестає на них реагувати. Гіпертензія зростає, враження судин збільшується, кровопостачання погіршується і нове коло причин зав’язує в гудз ще важчу гіпертонічну хворобу.

Хіба можна обійтися в лікуванні без Кришталю?  Ні!  Лікарі із задоволенням співпрацюють з НВП ЕКОМЕД, бо ті з них, котрі опанували мистецтво лікування засобами природного походження, ведуть своїх хворих у завтрашній день без неприємних застережень, і невеселих приповідок. Одужуйте!

 Доктор Зарічанський О.С. 2015

Читайте також:

Про Чоловічу силуУзагальнений механізм дії фітоконцентратів ЕкомедЗахистити сім'ю від грипу та застудВажко в спеку: підтримайте серце і судини!
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України