рус     /     укр     /     eng

Реовітал

Реовітал всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Рак виліковний за умов…

Рак можна лікувати вже сьогодні, але, нажаль, впровадженню необхідних для цього методів і засобів перешкоджає вузька спеціалізація медиків.

Онкологія - це системне захворювання: пухлинні клітини виробляють речовини, що регулюють міжклітинні і міжсистемні взаємодії, і змушують організм працювати для їх розмноження. Тому ані оперативне втручання, ані хіміотерапія, ані опромінення без впливу на ці процеси повного одужання дати не можуть. У результаті онкологи намагаються лише загальмувати онкологічний процес і подовжити виживання, яке у хворих може досягати року, трьох і рідко більше п’яти років. Більше усього на подовження життя онкохворого впливає хіміотерапія. Але вона у змозі лише гальмувати зростання пухлини. Цим методом неможливо добитися повного ефекту знищення пухлини, так як усе живе бореться за виживання і пристосовується майже до будь-яких умов. Так бактерії швидко пристосовуються до антибіотиків, і набувають повної резистентності. І на сьогодні більшість антибіотиків стали неефективними. Так само ракові клітини швидко пристосовуються до препаратів прямої дії і ті пухлинні клітини, які вижили після хіміотерапії, стають невразливими для неї. Як правило, перші три хіміотерапії дають високий гальмівний ефект, і пухлина іноді зменшується до розмірів, які не можуть бути виявлені сучасними засобами діагностики, проте, нажаль, частина клітин встигає пристосуватися і в подальшому пухлина безперешкодно росте, тому що формується в основному із популяції таких невразливих пухлинних клітин. Подальші хіміотерапії стають неефективними, і більш того збільшують токсичне навантаження на організм, що пригнічує залишки захисних сил організму, і скорочує тривалість життя хворого.

Чи можливо змінити ситуацію вже сьогодні? Не тільки можливо, але і необхідно! Щоб зрозуміти, як це зробити, дуже коротко розглянемо процес виникнення і розвитку злоякісних пухлин в організмі.

У кожному з нас щоденно утворюються ракові клітини, але ж не кожний починає хворіти на рак! Щоб виник пухлинний процес, ракові клітини повинні знайти в організмі сприятливі для розвитку умови: це, як правило, місця хронічних запалень. Наприклад, рак шийки матки – на місці запалення у результаті інфікування вірусом папіломи, рак печінки – у результаті запалення, викликаного гепатитом В або С, рак легенів – у результаті запалення бронхів, у курців або у результаті грибкового ураження легенів, і т.д. На любий запальний процес реагує наша імунна система. Достатньо сильна імунна система встигає локалізувати запальний процес до того, як там почнуть заселятися ракові клітини. Для цього вона виділяє цитокіни, хемокіни, просто гландіни, лейкотрієни, тромбоксани. Ці речовини являють собою якби «добриво» для розмноження клітин, необхідних для регенерації пошкодженої ділянки, і утворення нових судим на цій ділянці замість пошкоджених. Разом із тим, якщо процес регенерації затягнувся, і в ці місця встигають прижитися пухлинні клітини, ці ж речовини слугують «добривом» вже для злоякісних клітин. У подальшому онкогени ракових клітин запускають вироблення цими клітинами всіх вищеперерахованих речовин, що призводить ще до більшої стимуляції пухлинного росту і спантеличують імунну систему, тобто пухлина стає хазяїном положення.

Напрошується висновок: якщо заблокувати роботу онкогенів, пухлина буде позбавлена можливості розвиватися і до того ж пристосовуватися до хіміотерапії. Фактично препарат, який заблокує роботу онкогенів, буде ключем до перемоги над раком! Подібний препарат, який суттєво блокує роботу онкогенів, під робочою назвою «Ревмосан ПП» створено спеціалістами НВО "Екомед". Згідно з проведеними дослідженнями, «Ревмосан ПП» забезпечує високий гальмівний ефект на пухлинне зростання, а головне – ліквідує резистентність більшості видів пухлин до хіміопрепаратів. Це дає можливість навіть при зменшених дозах хіміотерапії досягати повного розсмоктування пухлин. Крім того, він є надійним профілактичним засобом від рецидивів пухлинного зростання після проведеного лікування. Профілактика рецидивів або взагалі онкозахворювань стає ще більш надійним, якщо разом з «Ревмосаном ПП» приймати засіб Екомеда – Полінорм, який відновлює структуру і функції позаклітинного матриксу. Саме від позаклітинного матриксу залежить правильне зародження, розвиток і поведінка клітин нашого організму. У результаті зникає схильність організму до переродження злоякісних клітин. Крім того Полінорм полегшує перенесення хворими хіміотерапії і пом’якшує її токсичну дію.

Одужання онкохворого може бути ще більш надійним і швидким, якщо діяти на слабкі місця пухлини. Зростання і розповсюдження ракових клітин значною мірою залежить від одної єдиної хімічної речовини, яка виділяє ракові клітини для отруєння сусідніх тканин, щоб забезпечити собі можливість проростати в них. Ця речовина називається «ядерний фактор – каппа Б» або «NF-kB». Блокування його активності робить більшість ракових клітин знову «смертними», що запобігає появі метастаз. Дослідження багатьох вчених продемонстрували, що часте використання протизапальних засобів у більшості випадків попереджає захворювання раком. Проте, нажаль, ці ліки через виражені побічні дії не підходять для довготривалого прийому.

Полінорм э високоефективним багатокомпонентним рослинним протизапальним засобом, в якому компоненти посилюють протизапальний ефект один одного. Це явище називається синергизм лікарських компонентів. Американський вчений Беліво у своїх дослідженнях довів, що 5-6 рослинних компонентів у синергізмі можуть забезпечити абсолютний ефект. Саме завдяки синергізму рослинний засіб Полінорм має надзвичайно високий протизапальний ефект, що результативно протидіє «ядерному фактору – каппа Б».

Чисельні дослідження у різних країнах продемонстрували, що при лікуванні онкохворих надзвичайно важливо також враховувати їх психологічний настрій. Тобто психологічний стан хворого помітно або гальмує, або посилює протипухлинну терапію. Особливо він важливий для попередження рецидивів пухлинних процесів. Більш того, виявилося, що імунітет повноцінно захищає організм у людей, які задоволені своїм життям, тобто наша іммунна система начебто захищає те життя, яке того варте. Тому якщо враховувати при лікуванні онкохворих всі вище перераховані фактори, можливо досягти повного одужання онкохворого і попередити можливі рецидиви захворювання.

Пилипчук В.С.

Читайте також:

Надати судинам шансПро Чоловічу силуУзагальнений механізм дії фітоконцентратів ЕкомедЗахистити сім'ю від грипу та застуд
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України