рус     /     укр     /     eng

Кордевіт

Кордевіт всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Про Базедову хворобу і як відновити щитоподібну залозу

Этот материал можно прочитать на русском

Тиреотоксикоз, гiпертиреоз, Базедова хвороба, дифузний токсичний зоб, пiдвищена функцiя щитоподiбної залози - усе це назви однiєї недуги. Вона уражує щитоподiбну залозу, яка починає продукувати надмiр гормонiв. В результатi, усi органи змушенi працювати набагато iнтенсивнiше, нiж треба, вiд чого виникають збої.

Причин надмірного вироблення гормонів дуже багато. Зокрема, сприяти цьому процесу можуть вогнища хронiчної iнфекцiї, iнтоксикацiя, спадковi фактори, надмiрний вплив сонячних променiв або тепла (наприклад, робота у гарячих цехах), адже, перегрiваючи органiзм, вони сприяють пришвидшенню обмiну речовин.

Характерними симптомами цього захворювання можуть бути збiльшений зоб, дратiвливiть без причини, зниження ваги при нормальному харчування, витрiшкуватiсть очей. Зокрема, при тиреотоксикозi людина може вiдчувати тривогу, вона збудлива, неспокiйна, плаксива, страждає вiд розладiв сну, характерно пiдвищена пiтливiсть, м'язова слабкiсть, й тремтiння пальцiв рук. Часом лiкарi не можуть пояснити, чому при доброму харчуваннi людина худне (зокрема, втрачає вiд 5 до 10 кiлогрiмiв за 2-8 тижнiв) або нiяк не може набрати вагу, а вся справа у надмiрi гормонiв, якi прискорюють обмiн речовин. Вiдповiдно, лiкування у дiєтолога також буде неефективним.

Ще одним сигналом може стати перiодичне безпричинне пiдвищення температури тiла до 37,2-37,5 градусiв. Тобто людина здорова, ознак ГРЗ нема, а температура тiла пiдвищена. Викликати тривогу має й серцебиття, яке виникає несподiвано, без фiзичних навантажень. Часом у людини, яка лежить чи спить, пульс пiднiмається до 80-100 ударiв на хвилину. Токсичний зоб може спричинити аритмiю, й людина довго лiкуватиметься у кардiолога, маючи в принципi здорове серце.

Класичною ознакою Базедової хвороби є набряки повiк та витрiшкуватiсть очей, збiльшення щитоподiбної залози.

Точний дiагноз, встановлюється за допомогою УЗД щитоподiбної залози та аналiзу кровi на специфiчнi гормони. На основi результатiв цих дослiджень встановлюється точний дiагноз та розробляється оптимальна тактика лiкування.

Для відновлення нормальної функції щитоподiбної залози  на допомогу приходять неповторні засоби Екомеду: Щизарен, Полінорм та Лізорм.

Щизарен має виражений нормалізуючий вплив на функції та структуру щитовидної залози. Він поліпшує процеси метаболізму в її клітинах. Завдяки нормалізуючому впливу на цей орган, Щизарен може успішно застосовуватись при захворюваннях, які супроводжуються як підвищенням, так і зниженням гормональної функції щитовидної залози. Щизарен значно поліпшує загальний стан і працездатність хворих з різними 

захворюваннями щитовидної залози. Фітоконцентрат знижує рівень аутоімунізації до її тканини. Благотворно діє на обмінні процеси, артеріальний тиск і утворення гемоглобіну. При гіпофункції щитовидної залози Щизарен дозволяє поступово зменшувати дозу замісної гормонотерапії (під контролем лікаря). Фітоконцентрат сприяє зменшенню розмірів вузлів у щитовидній залозі.

Полінорм - фукціональний продукт натурального походження, що нормалізує стан міжклітинної речовини (позаклітинного матриксу), стимулює відновлювальні процеси в усьому організмі і поліпшує якість будь-якого лікування. Сприяє прискоренню виведення токсинів, чим полегшує стан при інтоксикації.

Лізорм є потужним антиоксидантом з нормалізуючою дією як на перекисне окислення ліпідів, так і на рівень ферментів системи антиоксидантного захисту, а також активізує систему комплементу, що корегує функції імунітету. Дія Лізорму спрямована на ліквідацію причин виникнення аутоімунних хвороб, що дозволяє позбутися їх назавжди, тоді як існуючі засоби лише гальмують патологію або забезпечують тимчасову ремісію. 

Дозвольте собі і своїм рідним бути здоровими, а не думати про те, які ліки купувати сьогодні в аптеці! Можна зазначити, що тільки своєчасне виявлення проблеми та її правильне усунення дозволить позбутися від неприємних і небезпечних наслідків.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Симптомами базедової хвороби можу бути й пiдвищеня пiтливiсть, й м'язова слабкiсть, й тремтiння пальцiв рук. Часом лiкарi не можуть пояснити, чому при доброму харчуваннi людина худне (зокрема, втрачає вiд 5 до 10 кiлогрiмiв за 2-8 тижнiв) або нiяк не може набрати вагу, а вся справа у надмiрi гормонiв, якi прискорюють обмiн речовин. Вiдповiдно, лiкування у дiєтолога також буде неефективним.

Ще одним сигналом може стати перiодичне безпричинне пiдвищення температури тiла до 37,2-37,5 градусiв. Тобто людина здорова, ознак ГРЗ нема, а температура тiла пiдвищена. Викликати тривогу має й серцебиття, яке виникає несподiвано, без  фiзичних навантажень. Часом у людини, яка лежить чи спить, пульс пiднiмається до 80-100 ударiв на хвилину. Токсичний зоб може спричинити аритмiю, й людина довго лiкуватиметься у кардiолога, маючи в принципi здорове серце.

Класичною ознакою базедової вхороби є набряки повiк та витрiшкуватiсть очей, збiльшення щитоподiбної залози. От цi симптоми вже кидаються в очi та змушують йти до ендокринолога.

-- На пiдставi чого встановлюєтсья точний дiагноз, адже збiльшений зоб може бути ознакою не лише базедової хвороби?

-- Справдi, залоза може збiльшуватися при недостатнiй функцiї чи аутоiмунному тиреодiтi. Крiм того, часто форма шиї може маскувати зоб. Тому оцiнити картину можна за допомогою УЗД щитоподлiбної залози та аналiзу кровi на специфiчнi гормони. На основi результатiв цих дослiджень встановлюється точний дiагноз та розробляється оптимальна тактика лiкування.

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України