рус     /     укр     /     eng

Таблетована форма фітоконцентратів Екомед

Таблетована форма фітоконцентратів Екомед всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

У центрі уваги - Печінка

Кращий приклад органу здатного до самовідновлення в організмі людини - це печінка. Справді, після видалення більше половини обсягу печінки, вона повністю відновлюється до початкового стану. Сьогодні відомо, що печінка виконує в організмі більш 500 функцій життєзабезпечення. У зв'язку з цим можна стверджувати, що печінка прямо або побічно впливає на всі біохімічні процеси, які відбуваються в організмі. Варто зупинитися на основних функціях печінки:

1. участь в травленні в якості одного з органів травної системи;

2. знешкодження і виведення алергенів, ендо- та екзотоксинів, гормонів і медіаторів;

3. участь в метаболізмі вітамінів, мікроелементів, участь у вуглеводному, білковому і ліпідному обміні.

Якби потрібно було дати зрозуміле визначення функцій печінки в образному вигляді, то одним з них могло б звучати так: «Печінка - це орган здоров'я і краси людини». Те як виглядає людина - на свій вік або старше, бадьора або млява, як виглядає її шкіра - багато в чому залежить від печінки. Не може бути краса жінки без старанної участі печінки в її створенні. Печінка, регулюючи обмін речовин, дозволяє шкірі збагачуватися всім необхідним, беручи участь в обміні естрогенів, дозволяє краще контролювати високі піки естрогенів в крові жінки, без яких немає ні розвинених молочних залоз, ні ідеальної жіночої фігури. 

Не може бути краси і чоловіка без активного впливу на неї печінки. Вигляд чоловіка формують андрогени. Вони беруть участь в нарощуванні м'язів і в формуванні чоловічого скелету. В обміні андрогенів печінки відводиться вагома роль. Як виглядає людина в похилому віці, також залежить від печінки. Здорова печінка дозволяє уповільнити настання старості і її ознак.

Крім сказаного, кожна клітина організму для своєї життєдіяльності потребує енергозабезпечення. Глюкоза є основним і найбільш універсальним джерелом енергії для забезпечення метаболічних процесів. Вона перетворюється в ацетилкоензим, який в клітинних мітохондріях, стає субстратом для синтезу АТФ - енергетичних молекул. А тепер уявіть собі, як жили б люди, не маючи печінкового глікогену (речовини, з якого виходить глюкоза при глюкозному голодуванні клітин організму). Люди б жили, як жуйні тварини, часто поглинаючи необхідну кількість їжі, з якої після ферментації організм поглинає глюкозу. Життя б перетворилося на суцільну обідню перерву. Для значних і тривалих навантажень існують жирові запаси, і тільки завдяки печінці стає можливим і метаболізм жирів, і їх транспорт в середовищах організму. У пору вигукнути: «Всі дороги ведуть до печінки!» Сказавши так ніхто не згрішить проти істини. Так, печінка унікальна, але при всіх своїх природних можливостях, вона не завжди може сама себе відновити.

Коригуючи грубі порушення обміну речовин, сама печінка слабшає, і платою за її працю стає гепатоз. Віруси гепатиту, як жорстокий мисливець на печінкові клітини, все частіше виявляється в сучасній людській популяції. Не своєчасне виявлення вірусу Гепатиту С веде до втрати здоров'я, а в далеко запущених формах гепатиту - до загибелі хворого. При традиційно частому вживанні алкогольних напоїв також погіршується перебіг гепатитів і гепатозів. Як допомогти печінці залишатися дійовим другом і не перетворюватися в інваліда? Слід знати, що печінка вдячно відгукується на всі зусилля людини з ведення здорового способу життя, з її лікувально-дієтичним харчуванням, вживанням лікувальної мінеральної води, повноцінним відпочинком, лікувальною фізкультурою, оптимальними руховими навантаженнями.

 Хороші результати по лікуванню захворювань печінки досягнуті в галузі використання наукової фітотерапії. На базі НВО Екомед розроблені засоби рослинного походження Світанок, Полінорм і Джерело-І, що представляють інтерес для лікування більшості печінкових патологій. 

Фітоконцентрати Джерело-І і Світанок допомагають в лікуванні вірусних гепатитів. Полінорм профілактує цироз печінки. Світанок лікує гепатоз, холецистит, попереджає розвиток жовчнокам'яної хвороби. Сильною стороною фітоконцентратів є їх лікувально-оздоровче і полісистемна дія, що дозволяє застосовувати засоби на всіх стадіях захворювань печінки і у всіх вікових групах хворих.

Вживання Світанку навіть у непечінкових хворих прискорює настання одужання при різних захворюваннях: інфекційних і серцево-судинних захворюваннях, при захворюваннях товстого кишківника і нирок, при шкірних і алергічних захворюваннях, захворюваннях нервової системи, при цукровому діабеті, при токсикозі вагітних, при загрозі мимовільного аборту. ..

Світанок допомагає зберегти здоров'я людям з неналагодженим режимом харчування, тим хто в силу відряджень доводиться вдаватися до бутебродних перекушувань. Стане в нагоді Світанок і туристам, які стикаються з незвичною для них кухнею зарубіжних країн. Стане в нагоді Світанок і професійним спортсменам, які прагнуть досягти більш швидкого відновлення організму. Важливий Світанок і для тих, хто потрапляє в умови забрудненого навколишнього середовища, тут можна згадати промисловий смог, автомобільну загазованість доріг і вулиць, підвищену кількість нітратів в їжі і питній воді.

Фітоконцентрат Світанок - це необхідний засіб для підтримки печінки в аптечці сучасної людини.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України