рус     /     укр     /     eng
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Першим в навчальному році повинен бути урок ЗДОРОВ'Я!

Фахівці та громадськість України стурбовані станом здоров'я дітей. Офіційні
джерела стверджують: у країні здорових дітей не більше двох відсотків, і навіть оптимісти з застереженнями більше 8% цю цифру натягнути не можуть.

І що найсумніше, навіть ця мізерна кількість здорових дітей з кожним днем скорочується. Невже наші душі настільки зачерствіли, що ми будемо продовжувати байдуже спостерігати, як марніють наші діти? Невже ми не витягнемо урок зі своїх хвороб і прирікаємо дітей на ще більш жалюгідне існування?

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЛІКАРЯ

Невже і далі по-старому будемо чекати допомоги держави, де більшість можновладців згадують про цю проблему під час передвиборних кампаній?

А може згадаємо, що ми теж є частиною цієї держави і що якщо ми самі не хочемо подбати про своїх дітей, то хто тоді це зробить.

 Фахівці Екомеду, які розробили кращі на сьогодні в світі засоби лікування цілого ряду поширених захворювань, як ніхто розуміють катастрофічні наслідки для суспільства такого стану здоров'я дітей в Україні.

Сьогодні вони, мабуть, єдині, хто запропонував реальний, ефективний, доступний для більшості населення, всебічно продуманий вихід з положення, який, до речі, не вимагає фінансування з бюджету.

Фахівці Екомеду в попередніх публікаціях підкреслювали, що нерозумними підходами в сільському господарстві і промисловості ми значною мірою занапастили своє середовище проживання - екологію.

Тепер, коли вона нам повертає результати нашого ж господарювання хворобами, скороченням тривалості життя, ми ще більше посилюємо своє становище захопленням хімічними препаратами, побічна дія яких схоже і перегукується з шкідливими екологічними факторами, які і викликають більшість захворювань.

Особливо шкідливо це для дітей, у яких на етапі розвитку і становлення організму побічними діями хімпрепаратів закладаються хвороби на майбутнє.

А для ослаблених українських дітей це шкідливо втричі. Навіть неспеціалісту зрозуміло, що наші діти в першу чергу потребують забезпечення виведення з організму шкідливих речовин, які через надзвичайно високу концентрацію в повітрі, воді і землі України в надлишку потрапляють в організм, пригнічують захисні сили і викликають цілий ряд обмінних порушень, особливо у дітей.

Висновком шкідливих речовин з організму займається печінка, але, судячи зі стану справ, вона вже давно не справляється з цим. Саме тут на сьогодні незамінним є гепатопротектор Світанок, створений з рослинної сировини.

Навіть при отруєнні блідою поганкою (коли більше 50% токсинів накопичується в печінці, що призводить до загибелі того хто оруївся) фітоконцентрат Світанок в стані регенерувати печінку і забезпечити з її допомогою виведення токсинів з організму, правда при спільному вживанню зі своїм найближчим родичем - иммуномодулятором Джерело, який відновлює захисні сили організму.

Як кажуть, коментарі зайві, якщо це єдині в світі засоби, що дозволяють врятувати життя при отруєнні найсильнішою отрутою грибів.

Фітоконцентрат Джерело настільки потужно відновлює захисні сили, що організм без напруги справляється з такими потужними недугами, як туберкульоз і менінгіт, не кажучи вже про грип або банального ГРЗ.

І це при тому, що в Україні половина форм туберкульозу нечутлива до препаратів. Висока ефективність і надійність цих фітоконцентратів Екомеду при повній їх нешкідливості дозволяє однаково ефективно використовувати їх як для лікування запущених форм захворювань, так і для профілактичного вживання з метою оздоровлення.

Причому їх механізм дії - відновлення природних захисних сил організму і функцій печінки, яка не тільки виводить токсини, але і бере участь у всіх обмінних процесах організму, робить їх засобами переваги для відновлення здоров'я дітей в масштабах кожної сім'ї, а в масштабах країни - відновлення генофонду нації.

Рекомендований профілактичний курс: 1 місяць.

Дозування для дітей: 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини відповідає добовій дозі, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою з розрахунку кожні 15 крапель на столову ложку води.

Правила застосування: на порожній шлунок, 30 хвилин до або 1 годину після їжі, 15 хвилин між препаратами.

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Професійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактикиЩо таке Герпес і як його позбутися.Кліщі, бореліоз. Як попередити і позбутися від хвороби ЛаймаЯк вирішити проблему головного болю та мигрені
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України