рус     /     укр     /     eng

Реовітал

Реовітал всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Інфекційні захворювання серед дітей

Этот материал можно прочитать на русском

Інфекційні захворювання серед дітей є найбільш поширеними. Щорічно в країні реєструється 4-4,5 млн випадків інфекційних захворювань у дітей, з яких близько 4 млн випадків ГРЗ і грипу.

Майже кожна дитина у віці до 5 років піддається інфекційним захворюванням від 3 до 10 разів на рік, особливо діти, які перебувають в дитячих колективах.

Сьогодні доведено, що часто інфекційні захворювання у дітей призводять до ослаблення захисних можливостей організму, формують хронічні вогнища інфекції, викликають алергізацію організму, затримують фізичний і психічний розвиток дітей.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

Серед інфекційних захворювань, які найбільш поширені в дитячому віці, ГРЗ та герпесвірусні інфекції. На жаль, сучасна медицина не має надійних специфічних засобів лікування та профілактики цих інфекцій.

У зв'язку з цим на перший план виступають лікарські засоби, які сприяють підвищенню імунологічної реактивності організму дитини, надають проти- вірусний ефект.

 Крім ефективності, головними вимогами до засобів лікування дітей є безпека і відсутність побічних дій. Повністю цим вимогам відповідає фітоконцентрат Джерело (розробник і виробник НВО Екомед), що визначено нами в результаті багаторічних клінічних наукових досліджень в умовах дитячих інфекційних клінік міста Києва.

Фітоконцентрат дуже добре зарекомендував себе при лікуванні і профілактиці ГРЗ, а також лікуванні таких герпесвірусних інфекцій, як простий герпес, інфекційний мононуклеоз та ряд дитячих інфекцій (епідемічний паротит, кір).

Лікувальний ефект фітоконцентрату Джерело значно посилюється при спільному використанні його з фітоконцентратом Світанок. Це пояснюється тим, що Світанок значно посилює детоксикаційні властивості печінки і це сприяє швидкому виведенню токсинів і алергенів з організму хворої дитини.

Крім того, фітоконцентрат Світанок дає хороший лікувальний ефект при терапії вірусних гепатитів, холециститів, дискінезії жовчовивідних шляхів у дітей, що також підтверджено результатами, отриманими клініцистами в умовах інфекційних стаціонарів України.

Не можна не відзначити, що влітку зросла кількість гострих кишкових інфекцій серед дітей. Найбільш часті збудники - дизентерійної палички, сальмонели, ешерихії.

Особливістю цих інфекцій є проникнення їх в товщу слизову кишківника, що призводить до його запалення, ерозії і виразки. Це викликає часте рідке випорожнення з домішками слизу, крові і зелені.

 У таких випадках дуже ефективним виявився фітоконцентрат Ренорм, який забезпечував повне відновлення слизову кишківника, нормалізував його перистальтику, поліпшував всмоктування поживних речовин, зменшував запальні явища.

Досвід використання фітоконцентрату Ренорм в клініці дитячих інфекцій показав, що при його вживанні в комплексному лікуванні гострих кишкових інфекцій у дітей швидко ліквідовувалися патологічні симптоми захворювання, прискорювалося одужання і при цьому не відзначалося побічних явищ.

Отримані нами результати клінічних наукових досліджень під керівництвом і на базах кафедри дитячих інфекційних захворювань Національного медичного університету ім. О. Богомольця та медичного інституту УАМН дозволяють рекомендувати включення фітоконцентратів Джерело, Світанок і Ренорм в комплекс терапії інфекційних захворювань, що дає можливість підвищити ефективність загальноприйнятих схем лікування дітей, полегшити перебіг захворювання, поліпшити переносимість фармакотерапевтичних лікарських засобів і зменшити їх побічні дії.

С. А. Крамарєв, доктор медичних наук, професор, головний дитячий інфекціоніст МОЗ України. А. П. Мощич, кандидат медичних наук, доцент, член Європейського товариства гепатологів і Європейської комісії з гомеопатії.

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (044) 463-06-30 (консультації  безплатні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України