рус     /     укр     /     eng

Кришталь (Crystal)

Кришталь (Crystal) всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Соломонове рішення, або як підтримати імунітет при аутоімунних захворюваннях

 В наші дні аутоімунні захворювання набувають все більшого поширення. До аутоімунних захворювань відносяться: ревматоїдний артрит, спондилоартропатія, хвороба Бехтєрєва, поліміозит, СЧВ(системний червоний вовчак), міастенія, склеродермія, антіфосфоліпідемічний синдром, васкуліти, аутоімунний міокардит, розсіяний склероз, псоріаз, вітіліго, аутоімунна бронхіальна астма, саркоїдоз, фіброзуючий альвеоліт, НВК (неспецифічний виразковий коліт), цироз печінки, гемолітична анемія, нейропенія, гломерулонефрит, дифузний токсичний зоб, тиреоїдит, цукровий діабет І типу, пухирчатка.

З представленого списку діагнозів видно, що в ньому представлені найбільш важко протікаючі, важко купіруванні порушення здоров'я.

Лікування гострих і хронічних інфекцій у хворих з аутоімунними захворюваннями, являє собою складний процес через сполучення з імунною відповіддю частого загострення хронічних аутоімунних захворювань.

Що стало традиційним використання антибіотикотерапії повинно опиратися не на антибіотики широкого спектру, а на такі антибіотики, до яких мікрофлора чутлива. Якщо усунення бактерії, що викликала хворобу, буде не повним, то відбудеться перехід інфекційного процесу в хронічну форму з подальшим загостренням аутоімунного захворювання. Застосування іммунносупресивної терапії в таких випадках погіршує імунний захист від хронічної інфекції.

Закономірно постає запитання - як же піти від тривалих і токсичних курсів антибіотикотерапії і не вдаватися до іммунносупресивних препаратів, як основних засобів для зупинки аутоімунного процесу в організмі? Чи існує в медицині засіб, здатний одночасно допомогти і в боротьбі з інфекцією, і в боротьбі із загостренням аутоімунного захворювання?

На базі НВО Екомед такий препарат створений - функціональний фітоконцентрат Полінорм - А, який м'яко моделює імунну систему хворих і цим дозволяє, не перевантажуючи її стимуляціями, перейти в найбільш сприятливий для організму робочий режим. Нарощуючи антиоксидантні і дезінтоксикаційні можливості організму, Полінорм - А в рази скорочує терміни терапії хворих з аутоімунними порушеннями.

Як правило, імунна система у хворих з аутоімунними захворюваннями ослаблена в ланці клітинного імунітету, маючи перекос в сторону гіперактивного гуморального імунітету. Що хворих робить подібними до дітей, у яких ще остаточно не сформувалася імунна система.

Використання препарату Полінорм - А дозволяє не тільки лікувати, але і профілактувати різні інфекційні захворювання, посилюючи можливості імунної системи у всіх її ланках.

Призначення препарату Полінорм - А в групі хворих з аутоімунними порушеннями нагадують прийняття «Соломонового рішення», а лікарі, які не хочуть перевантажувати своїх пацієнтів антибіотиками, вже давно стали його застосовувати в своїй практиці.

Лікар Зарічанський О.С.

Для отримання схеми вживання наших препаратів та індивідуального призначення лікаря або консультації щодо попередження сезонних загострень хронічних захворювань звертайтеся  у наші консультаційно-діагностичні центри або за телефоном (044) 463-06-30 (консультації  безплатні).

Придбати засоби "Екомед" можна: в Консультаційно-діагностичних центрах, через інтернет-магазини або в аптеках Вашого міста на території України. Допомога в пошуках наших препаратів або доставка Новою поштою по Україні від 10 шт. - (044) 463-50-77 e-mail: ofis@ekomed.com.ua

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ЛІКАРЯ

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 

Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України