рус     /     укр     /     eng

Джерело-ПІ

Джерело-ПІ всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Про те як підвищити захисні сили організму

Брак вітамінів і мікроелементів в раціоні, постійна атака збудників простудних захворювань - все це підриває захисні сили організму. Ось чому саме зараз важливо підтримати імунну систему і зайнятися профілактикою захворювань. Адже в іншому випадку можна легко підхопити грип або іншу гостру респіраторну інфекцію - і відсиджуватися вдома. Щоб не потрапити в незавидну категорію жертв застуди, важливо пам'ятати про необхідність її профілактики. Замість того, щоб впадати в крайності здорового способу життя, займаючись сумнівною по ефективності процедурою загартовування в ополонці, варто звернутися до рослинних засобів. Ось чому доцільно поповнити домашню аптечку спеціальними харчовими продуктами від компанії Екомед -Джерело і Джерело І (Immunoxel).

 Фахівці науково-виробничого об'єднання Екомед досягли успіху у вивченні корисних властивостей лікарських рослин: в фітоконцентратах цього виробника втілені цілющі сили природи, спрямовані на підтримку здоров'я. Завдяки збалансованому складу Джерело і Джерело І (Immunoxel) від компанії Екомед сприяють підвищенню опірності організму вірусам і бактеріям.

 Джерело містить водно-спиртові екстракти 27 лікарських рослин, зокрема - листя алое, подорожника, шавлії, ехінацеї, звіробою, плодів калини, обліпихи, шипшини і т.д. Цей фітоконцентрат допоможе підвищити опірність організму збудників вірусних інфекцій, а також зміцнити імунітет.

Згідно з результатами клінічного випробування фітоконцентрату Джерело, проведеного на базі Київського науково-дослідного інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського, його включення в схему терапії хворих на грип та інші гострі респіраторні захворювання сприяло більш швидкому усуненню симптомів, а також перешкоджало розвитку ускладнень (Матяш В.І., 2000). Також була відзначена добра переносимість фітоконцентрату Джерело.

Джерело І (Immunoxel) містить водно-спиртові екстракти бруньок сосни, листя берези, алое, кропиви, трави ехінацеї, звіробою, золототисячника, полину, суниці, череди, квіток календули, плодів обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, коренів елеутерококу, родіоли, солодки і чаги.

Ці компоненти фітоконцентрату Джерело І (Immunoxel) багаті біологічно активними речовинами, вітамінами, мікро- і макроелементами. Вони сприяють зміцненню захисних функцій слизових оболонок, підтриманню формування адекватної імунної відповіді і підвищенню опірності організму збудників інфекційних захворювань.

Корисні властивості оптимально підібраних рослинних компонентів роблять дует Джерело і Джерело І (Immunoxel) надійними союзниками при профілактиці і лікуванні простудних захворювань.

Профілактика простудних захворювань - багатокомпонентний і тривалий процес, який набагато легше і ефективніше здійснюється у людей, що піклуються про своє здоров'я постійно, а не тільки під час сезонних епідемій грипу. Бережіть здоров'я!

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

   Задати питання лікарю       Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 


Читайте також:

Головний біль від звичайних таблетокВідповіді на найчастіші запитання, методики застосування та схеми по захворюваннямТурбує Ацетон у дітей? Ефективний і безпечний рецепт від ЕкомедуПрофесійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактики
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України