рус     /     укр     /     eng

Полінорм

Полінорм всі продукти »
КОНСУЛЬТАЦІЙНО-ДІАГНОСТИЧНІ ЦЕНТРИ (прийом лікаря - безкоштовний!):
Київ, бульвар Кольцова, 14-Е
тел: (044) 585-41-07
Київстар +38(096) 695-04-51
Vodafone +38(066) 983-12-89
показати на карті

Київ, проспект Правди, 80-А
тел. (044) 463-06-30
Київстар +38 (096) 695-04-60
Vodafone +38 (066) 477-74-36
показати на карті  

Київ, вулиця Хорива, 4
тел: (044) 467-67-25
Київстар +38(096) 695-04-53
Vodafone +38(066) 477-73-50

Режим роботи центрів:
пн-пт: 10:00-19:00
сб: 10:00-18:00
нд: - вихідний

Бухгалтерія:
тел.  (044) 463-50-76
факс (044) 463-06-31

Відділ продажу та маркетингу:
тел. +38 (044) 463-50-77 

 

Зниження імунітету вас не торкнеться!

 Артур Шопенгауер, відомий німецький філософ, говорив: «Дев'ять десятих нашого щастя залежать від здоров'я». Влітку в цьому стані перебувати набагато простіше не тільки завдяки інтенсивній виробленню гормону щастя - серотоніну, а й бактерицидної дії сонячного проміння, під якими численні збудники захворювань буквально тануть. Але з настанням осені вони отримують комфортні умови для розмноження: підвищена вологість, менш активне сонце і т.д. Крім того, зростає і ризик передачі інфекції повітряно-крапельним шляхом в транспорті, магазинах, кафе, на роботі і т.д. В таких умовах вберегти здоров'я, а значить і підтримати стан щастя, стає складніше. Але це зовсім не означає, що обов'язково доведеться подружитися з градусником і гірчичниками. Адже своєчасна допомога імунній системі, що дозволяє їй працювати на повну потужність і захищати організм від шкідливих збудників інфекцій, подарує можливість бути знайомим з простудними захворюваннями протягом осінньо-зимового періоду лише з чуток.

  Задати питання лікарю       Записатися на безкоштовну консультацію лікаря

Саме тому Науково-виробниче об'єднання Екомед створило кілька модифікацій фітоконцентратів Джерело, особливо актуальних у тих випадках, коли необхідно допомогти організму підвищити опірність вірусним інфекціям. До них відносяться Джерело, Джерело І (Immunoxel) і Джерело Пі.

Так, Джерело містить водно-спиртові екстракти листя алое, подорожника, шавлії, кропиви, трави горця пташиного (споришу), деревію, ехінацеї, звіробою, золототисячника, материнки, полину, безсмертника, чебрецю, череди, квіток календули, плодів калини, обліпихи, шипшини, фенхелю, ялівцю, кореня кульбаби, родіоли, солодки, солодки, кореня лепехи, оману, перстачу, губки. Гармонійно доповнюючи властивості один одного, ці лікарські рослини у складі Джерела в комплексі з іншими лікувальними і профілактичними заходами допомагають підвищити захисні сили організму. Так, в одному з досліджень додавання даного фітоконцентрату в схему терапії пацієнтів з грипом та іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями дозволило швидше купірувати симптоми захворювання і уникнути розвитку ускладнень, а також значно знизити ризик їх розвитку у здорових осіб, які підтримували контакт з хворими (Матяш В .І., 2002).

Слід зазначити і особливі властивості нової модифікації фітоконцентрату - Джерело І (Immunoxel), що містить водно-спиртові витяжки більше 20 рослин: бруньок сосни, листя алое, берези, кропиви, подорожника, трави ехінацеї, звіробою, золототисячника, полину, суниці, череди, квіток календули, плодів обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, кореня елеутерококу, оману, родіоли, солодки, чаги. Дія цих трав направлено на відновлення функцій як гуморального, так і клітинного імунітету навіть у осіб з вираженим порушенням діяльності імунної системи. Так, його вживання в складі комплексної терапії ВІЛ-інфікованих пацієнтів.

Бути не тільки здоровим, але і щасливим легко, якщо під рукою Джерело, Джерело І (Immunoxel) і Джерело Пі! З туберкульозом сприяло поліпшенню клінічних показників у 70% хворих, в той час як в групі не брали Джерело І (Immunoxel) цей показник склав всього 5% (Arjanova О., 2009).

Для уточнення схеми вживання наших препаратів, отримання індивідуального призначення лікаря або для попередження сезонних загострень хронічних захворювань, звертайтеся до найближчих консультаційно-діагностичних центрів або по телефону (044) 463-06-30 (консультації безкоштовні).

YouTube-канал: Здоров'я від Екомеду

Facebook – Новини, нові засоби та наукові розробки 


Читайте також:

Професійні хвороби офісних працівників та безпечні засоби фітотерапії для їхньої профілактикиЩо таке Герпес і як його позбутися.Кліщі, бореліоз. Як попередити і позбутися від хвороби ЛаймаЯк вирішити проблему головного болю та мигрені
Rated by PING
© 2010 - Екомед. Всі права захищені.
Розробка сайтів
Подбайте про своє здоров'я разом з порталом Спортивні клуби України